Een lot van twee porseleinen coupes met polychroom decor van bloemen, en met vogels.
N. Limoges & Limoges Unique

A lot of two porcelain cups with polychrome floral decor, and with birds.
Dim. Ø 21 & 15 cm
SKU: 1712240337.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #337
Estimate: € 25 / 30

  • #319
    Reynolds

    Een Franse hoorn in koffer, Reynolds.

    A French horn in case, Reynolds.
    Dim. 45 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #631

    Een lot van 11 Chinees porseleinen borden, vroeg tot midden 20ste eeuw.

    A lot of 11 Chinese porcelain plates, early to mid-20th century.
    Dim. Ø 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #475

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,56 ct.

    An 18kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 0.56 ct.
    Dim. 14,40 g brut
    Estimate: € 900 / 1000
  • #305

    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #271
    Castlelli

    Een vintage Italiaans porseleinen tafelmiddenstuk met floraal decor en vergulde lijnen. Onderaan gemerkt.

    A vintage Italian porcelain table centerpiece with floral decor and gilded lines. Marked at the bottom.
    Dim. 21 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #400

    Een 18 kt geelgouden hanger met één diamantje en twee robijntjes. “plus qu’hier et bien moins que demain.” In originele etui met verdere uitleg.

    An 18 kt yellow gold pendant with one diamond and two rubies. "plus qu’hier et bien moins que demain." In original case with further explanation.
    Dim. 2,80 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #659
    Boch Frères Keramis - La Louvière

    Een vintage servies met mauve bloemendecor, 10 diepe, 10 gewone (1 met schilfer) en 12 dessertborden. Met twee terrines (één met onderschaal) en slakom. Gemerkt ‘Vepe’ & Tournai.

    A vintage dinnerware set with mauve floral decor, 10 soup plates, 10 dinner plates (1 with chip), and 12 dessert plates. Includes two tureens (one with underplate) and a salad bowl. Marked 'Vepe' & Tournai.
    Estimate: € 60 / 80
  • #299

    Een lot van 12 zilveren koffielepeltjes in bijbehorend kistje. Belgische keurmerken.

    A set of 12 silver coffee spoons in a matching case. Belgian hallmarks.
    Dim. 115g
    Estimate: € 60 / 90
  • #110

    Een halssnoer met witte parels en barok parels en verzilverd slot.

    A necklace with white pearls and Baroque pearls with a silver-plated clasp.
    Dim. L: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #142
    Edgard Farasyn
    Period: 1858 - 1935

    “Op het stadsplein”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Edg. Farazyn.

    "On the Town Square," a painting, oil on panel, signed by Edg. Farazyn.
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #275
    Thonet, Vienna

    Een lot van 4 stoelen in stoomgebogen beukenhout met gecanneerde zit, onderaan in het hout en met label gemerkt; Thonet, Austria, Vienna. Eerste helft XXe eeuw.

    A set of 4 chairs in steam-bent beechwood with caned seats, marked with label: Thonet, Austria, Vienna. First half of the 20th century.
    Dim. 88 x 41 x 41 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #599

    Een Chinees porseleinen vaas met familiaal tafereel en floraal decor.

    A Chinese porcelain vase with a family scene and floral decoration.
    Dim. 61 x Ø 29 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00