Een lot van twee porseleinen coupes met polychroom decor van bloemen, en met vogels.
N. Limoges & Limoges Unique

A lot of two porcelain cups with polychrome floral decor, and with birds.
Dim. Ø 21 & 15 cm
SKU: 1712240337.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #337
Estimate: € 25 / 30

  • #54

    “Zeilbootjes op open water”, een schilderij, olieverf op board en vergulde kader. Onleesbaar gesigneerd.

    "Sailboats on open water," a painting, oil on board with a gilded frame. Signed illegibly.
    Dim. 46 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #60

    Een 18 kt witgouden halsketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijke gewicht van +- 0,30 ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.
    Dim. 3,67 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #682

    Een schaaltje met floraal decor, gemerkt Emaux de Longwy, d.5685.

    A bowl with floral decoration, marked Emaux de Longwy, d.5685.
    Dim. Ø 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #39
    Jan Keustermanns

    “Christus op de koude steen”, een lithografie, gesigneerd J. Keustermanns en gedateerd 1966, tekst in spiegelbeeld, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 36/150.

    "Christ on the cold stone", a lithograph, signed J. Keustermanns and dated 1966, text in mirror image, signed and numbered 36/150 outside the plate.
    Dim. 39.5 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #289

    "Market scene in Rome", a painting, oil on canvas (re-lined), signed.
    Dim. 27 x 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #552

    Een antieke luchter in verguld brons met 4 melkglazen schelpen en 6 bloemvormige blakers.

    An antique chandelier in gilded bronze with 4 milk glass shells and 6 flower-shaped sconces.
    Dim. h 75 x Ø 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #648

    “De apenkoning”, een polychroom massief houten Indonesisch mythologisch beeld gekocht in een missieverkoop in 1965. Het stelt de zo juist gekroonde en blije apenkoning voor.

    "The Monkey King," a polychrome solid wood Indonesian mythological sculpture purchased at a mission sale in 1965. It depicts the newly crowned and joyful monkey king.
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #70

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.70 ct.
    Dim. 4,15 g
    Estimate: € 1100 / 1200
  • #292

    Een ovale geslepen spiegel in vergulde lijst met strikornamenten.

    An oval cut mirror in a gilded frame with bow ornaments.
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #130

    Een halssnoer met witte en roze parels en verzilverd slot.

    A necklace with white and pink pearls and a silver-plated clasp.
    Dim. L: 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #424

    “Wooded view”, oil on panel in gilded frame, unsigned.
    Dim. 61 x 88 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #166
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    Dim. 125 x 42 x 160 cm
    Estimate: € 400 / 600

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00