Een lot van twee porseleinen coupes met polychroom decor van bloemen, en met vogels.
N. Limoges & Limoges Unique

A lot of two porcelain cups with polychrome floral decor, and with birds.
Dim. Ø 21 & 15 cm
SKU: 1712240337.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #337
Estimate: € 25 / 30

  • #260
    Telda Swiss

    Een vintage chronograaf, jaren 50. Met 18 kt geelgouden bezel en rekebare polsband.

    A vintage chronograph, circa 1950s. With 18kt yellow gold bezel and expandable wristband.
    Dim. Bruto : 62,40 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #616

    Een rij vintage cinemastoelen in serie met 4 klapbanken en gestoffeerde zitting. Dewelke afkomstig uit de Antwerpse zaal De Roma. Stoffering met verweer.

    A row of vintage cinema chairs in series with 4 folding benches and upholstered seats. Some from the Antwerp venue De Roma. Upholstery showing wear.
    Dim. 93 x 230 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #472

    Een modern liefdespaar van gebeeldhouwd wit marmer.

    A pair of marble obelisks. Gray and beige colored.
    Dim. 40 x 36 cm
    Estimate: € 750 / 800
  • #71

    ‘Eva’. Vergulden bronzen beeld op groen marmeren sokkel. Draagt handtekening Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.

    'Eva'. Gilt bronze statue on green marble pedestal. Signed by Seffner. Fer. Gladenbeck Berlin.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #153
    Alfred Dubucand
    Period: 1828-1894

    “Terugkeer van de jacht”. Een gepatineerd bronzen groep op marmeren voet, op de bodem gesigneerd, 19e eeuw.

    "Return from the Hunt." A patinated bronze group on marble base, signed on the bottom, 19th century.
    Dim. 26 x 33 x 20 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #243
    Abraham Van Emden

    Een sextant in messing en staal met zijn originele koffer. Gemerkt A. Van Emden Amsterdam 319. Op bijhorend papier een aankoopplaats en datum: Leiden, 30 - 04 - 1937.

    A brass and steel sextant with its original case. Marked A. Van Emden Amsterdam 319. Includes accompanying paper with purchase location and date: Leiden, 30 - 04 - 1937.
    Dim. 12.5 x 28 x 25 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #290

    Een armband bestaande uit zilveren muntjes van 50 centimes met beeldenaar van Albert I evenals een ring bezet met een munt van 1 roepie d.d. 1919.

    A bracelet made of silver coins of 50 centimes portraying Albert I, and a ring set with a coin of 1 rupee dated 1919.
    Dim. 46,50 g
    Estimate: € 50 / 80
  • #666

    Dim. h 18.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #699

    Een fleurige vintage hanglamp in veelkleurig gesmeed metaal met 4 lichtpunten.

    Dim. h 62 x Ø 58 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #48
    Selmer

    Een dwarsfluit van verzilverd metaal, Bundy, Selmer, U.S.A.

    A silver-plated metal transverse flute, Bundy, Selmer, U.S.A.
    Dim. l 66 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #233
    George Charles Coudray
    Period: 1862 - 1932

    “Krijger met bijl”, een bronzen beeld, gerestaureerd aan de bijl, gesigneerd George Coudray.

    "Warrior with Axe," a bronze sculpture, restored at the axe, signed George Coudray.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #182

    Dim. 120 x 285 cm
    Estimate: € 300 / 500

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00