Een lot van twee porseleinen coupes met polychroom decor van bloemen, en met vogels.
N. Limoges & Limoges Unique

A lot of two porcelain cups with polychrome floral decor, and with birds.
Dim. Ø 21 & 15 cm
SKU: 1712240337.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #337
Estimate: € 25 / 30

  • #552

    Een antieke luchter in verguld brons met 4 melkglazen schelpen en 6 bloemvormige blakers.

    An antique chandelier in gilded bronze with 4 milk glass shells and 6 flower-shaped sconces.
    Dim. h 75 x Ø 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #69
    Jaak Gorus
    Period: 1901-1981

    Een lot van 3 etsen op papier, waarvan 1 ingekaderd en 2 persoonlijke wenskaarten. Onderaan buiten de plaat gesigneerd.

    A lot of 3 etchings on paper, 1 framed and 2 personal greeting cards. Signed outside the plate at the bottom.
    Dim. 16 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #669

    Een handbeschilderde Chinese vaas met vele figuren in het decor. Onderaan gemerkt.

    A hand-painted Chinese vase featuring numerous figures in the decoration. Marked at the bottom.
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #428

    Een paar meerkleurig Chinees porseleinen Fo-honden. Bijgevoegd een Chinees porseleinen Fenix beeldje.

    A pair of multicolored Chinese porcelain Foo dogs. Also included is a Chinese porcelain Phoenix figurine.
    Dim. 21 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #502

    Dim. 16 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #461
    Natan

    Een vintage lederen handtas, gemerkt Natan. Binnen

    A vintage leather handbag, marked Natan. Inside
    Dim. 17 x 26 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #38
    Waffenfabrik Neuhausen

    Een Duitse bajonet - Genummerd 614572. Met schede en foedraal.

    A German bayonet - Numbered 614572.
    Dim. L: 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #201

    Bronzen art deco vrouwenfiguur.

    Bronze art deco female figure.
    Dim. H. 36 x 67 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #396

    Een Oosters handgeknoopte loper.

    An Eastern hand-knotted runner.
    Dim. 335x75 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #456

    Een mechanisch geweven tapijt met geometrisch patroon.

    A mechanically woven carpet with a geometric pattern.
    Dim. 306x206 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #159

    “Amor & Afrodite bij het schrijn voor Athena.” Olieverf op doek. Uit de omgeving van Louis David. Gedateerd 1818, achteraan dedicatie aan de graaf van Schoenborn te Brussel. Gemaakt door een leerling van L. David, later genummerd N° 17.B. Met een oude expertise en vervaagde notitie van L. David zelf. Craquelé, schilferschade en een oude restauratie onderaan.

    "Amor & Aphrodite at the shrine for Athena." Oil on canvas. From the circle of Louis David. Dated 1818, dedication to Count of Schoenborn in Brussels at the back. Created by a student of L. David, later numbered N° 17.B. With an old expertise and faded note by L. David himself. Craquelure, flakes damage, and an old restoration at the bottom.
    Dim. 98 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #103

    “Pelican”, een bronzen beeldje op wit marmeren sokkel, draagt een restant van een handtekening. Naar Max Le Verrier.

    "Pelican," a bronze sculpture on a white marble base, bears a remnants of a signature. Possibly by Max Le Verrier.
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 150 / 200

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00