#487Een Chinees schilderij op albast met aan de ene zijde een tafereel in een prieel en een gedicht aan de andere zijde. Op 3 plaatsen gerestaureerd.
A Chinese painting on alabaster depicting a scene in a pavilion and a poem on the other side. Restored in 3 places.No longer availableDim. 28 x 28 cmEstimate: € 220 / 340 -
#279“IJzerbrug, Diksmuide”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Ijzerbrug, Diksmuide." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableDim. 55 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#276Een massief eikenhouten halbank met opbergkoffer.
#47Een gepatineerd bronzen inktstel , waarvan de 2 porseleinen potjes manco. Versierd met florale details in het reliëf. Onderaan gemerkt D.L. Depose N-26, met label Patine Roc, medio 1900.
A patinated bronze inkwell, with 2 missing porcelain pots. Decorated with floral details in relief. Marked at the bottom D.L. Depose N-26, with label Patine Roc, mid-1900s.No longer availableDim. 9 x 21 cmEstimate: € 60 / 90 -
#381Een blauw en witte Nanking dekselvaas met fo-hond bovenaan.
A blue and white Nanking covered vase with a foo dog on top.No longer availableDim. h 25,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#541Een kunstbronzen Art Deco beeldje van 3 hertjes op zwart marmeren voet.
#386Mori YomoudEen Pakistaans tapijt van wol.
A woolen carpet.No longer availableDim. 159x256 cmEstimate: € 50 / 80 -
#65Frans Masereel6 boeken over de kunstenaar. Francine de Nave, Antwerpen 1988. Lemperts Contempora 1985. Pierre Vorms, “Gespräche mit Frans Masereel”, Ed. VEB Verlag der Kunst, Dresden 1967. “Frans Masereel. Mijn Land. Honderd Houtsneden” Ed. Ilita 1964, 2de uitgave. “Frans Masereel. Mon Pays. Cent Bois Gravés”. Id. Franse versie. “Antwerpen. Frans Masereel”, hardcover met stofwikkel, met 78 houtsneden, viertalig. Ed. Mercatorfonds 1968. Alle zeer goede staat.
6 books about the artist. Francine de Nave, Antwerp 1988. Lemperts Contempora 1985. Pierre Vorms, "Conversations with Frans Masereel", Ed. VEB Verlag der Kunst, Dresden 1967. "Frans Masereel. My Country. One Hundred Woodcuts" Ed. Ilita 1964, 2nd edition. "Frans Masereel. Mon Pays. One Hundred Wood Engravings". French version. "Antwerp. Frans Masereel", hardcover with dust jacket, with 78 woodcuts, quadrilingual. Ed. Mercatorfonds 1968. All in very good condition.No longer availableEstimate: € 100 / 150