Een lot van twee porseleinen coupes met polychroom decor van bloemen, en met vogels.
N. Limoges & Limoges Unique

A lot of two porcelain cups with polychrome floral decor, and with birds.
Dim. Ø 21 & 15 cm
SKU: 1712240337.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #337
Estimate: € 25 / 30

  • #251

    “Dame met bloemen in het haar”. Een bruin gepatineerd bronzen buste op stokkel met rozen ornament.

    "Lady with flowers in her hair." A brown patinated bronze bust on a pedestal with rose ornamentation.
    Dim. 29,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #142
    Edgard Farasyn
    Period: 1858 - 1935

    “Op het stadsplein”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Edg. Farazyn.

    "On the Town Square," a painting, oil on panel, signed by Edg. Farazyn.
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #695

    Een octogonaal massief gesculpteerd houten kastje met een decor van bloemen.

    An octagonal solid wood sculpted cabinet with a floral decoration.
    Dim. 56 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #317
    VB

    Een inktpothouder in verzilverd metaal op groen marmeren sokkel met 4 gelaatsuitdrukkingen. Gemonogrammeerd VB.

    An inkwell holder in silver-plated metal on a green marble base with 4 facial expressions. Monogrammed VB.
    Dim. 15 x 18 x 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #250

    Een 18 kt witgouden hanger bezet met Colombiaanse een smaragd van +- 1,25 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

    An 18 kt white gold pendant set with a Colombian emerald of approximately 1.25 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.70 ct.
    Dim. 6,04 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #168

    Een Griekse Oenochoe vaas uit de Romeinse periode in rood aardewerk met zwarte personages Heshaïstos en Silenoï.

    A Greek Oenochoe vase from the Roman period in red terracotta with black figures of Hephaestus and Silenus.
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #634

    A set of four hand-colored steel engravings depicting Doric, Ionic, and Corinthian columns. Dated 1891.
    Dim. 33 x 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #95

    Een 14 kt. witgouden halsketting bezet met briljanten met een gezamenlijke gewicht van 0,30 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van 0,18 ct.

    A 14 kt. white gold necklace set with diamonds totaling 0.30 ct. and sapphires totaling 0.18 ct.
    Dim. 16 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #431

    Een houten Midden-Oosters opbergkistje, rijkelijke beschilderd met floraal en geometrisch decor.

    A wooden Middle Eastern storage box, lavishly painted with floral and geometric decoration.
    Dim. 29 x 46 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #358
    Val Saint Lambert

    Een grote vaas van kristal, Val Saint Lambert, roze in de massa gekleurd. Gemerkt met label.

    A large crystal vase, Val Saint Lambert, pink in color. Marked with label.
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #361

    Een vaas in kristal, roze in de massa gekleurd, met motieven van sterren geslepen.

    A vase in crystal, colored pink in the mass, with star cut motifs.
    Dim. h 31.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #509

    A multicolored Tibetan or Chinese helmet-shaped wedding hat. Decorated with various beads, kopal cabochons, and upholstered lining. On a metal stand.
    Dim. 40 cm
    Estimate: € 300 / 400

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00