Een lot van twee porseleinen coupes met polychroom decor van bloemen, en met vogels.
N. Limoges & Limoges Unique

A lot of two porcelain cups with polychrome floral decor, and with birds.
Dim. Ø 21 & 15 cm
SKU: 1712240337.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #337
Estimate: € 25 / 30

  • #487

    Een Chinees schilderij op albast met aan de ene zijde een tafereel in een prieel en een gedicht aan de andere zijde. Op 3 plaatsen gerestaureerd.

    A Chinese painting on alabaster depicting a scene in a pavilion and a poem on the other side. Restored in 3 places.
    Dim. 28 x 28 cm
    Estimate: € 220 / 340
  • #2
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    “Hotel de Roos op st. Anneke”, een schilderij, aquarel en gouache op papier, gesigneerd R.M. Dujardin en gedateerd 1938.

    "Hotel de Roos on St. Anneke", a painting, watercolor, and gouache on paper, signed R.M. Dujardin and dated 1938.
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #279

    “IJzerbrug, Diksmuide”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Ijzerbrug, Diksmuide." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 55 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #276

    Een massief eikenhouten halbank met opbergkoffer.

    A solid oak hall bench with storage chest.
    Dim. 105 x 121 x 58 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #494

    Dim. 25 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #506
    Roos Van de Velde
    Period: °1961

    Une œuvre d'art avec deux vases en porcelaine fine dans un support en fer forgé. Avec documentation.
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #47

    Een gepatineerd bronzen inktstel , waarvan de 2 porseleinen potjes manco. Versierd met florale details in het reliëf. Onderaan gemerkt D.L. Depose N-26, met label Patine Roc, medio 1900.

    A patinated bronze inkwell, with 2 missing porcelain pots. Decorated with floral details in relief. Marked at the bottom D.L. Depose N-26, with label Patine Roc, mid-1900s.
    Dim. 9 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #381

    Een blauw en witte Nanking dekselvaas met fo-hond bovenaan.

    A blue and white Nanking covered vase with a foo dog on top.
    Dim. h 25,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #556

    Dim. 46 x 44 x 44 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #541

    Een kunstbronzen Art Deco beeldje van 3 hertjes op zwart marmeren voet.

    A art bronze Art Deco figurine of 3 deer on a black marble base.
    Dim. 23 x 45cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #386
    Mori Yomoud

    Een Pakistaans tapijt van wol.

    A woolen carpet.
    Dim. 159x256 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #65
    Frans Masereel

    6 boeken over de kunstenaar. Francine de Nave, Antwerpen 1988. Lemperts Contempora 1985. Pierre Vorms, “Gespräche mit Frans Masereel”, Ed. VEB Verlag der Kunst, Dresden 1967. “Frans Masereel. Mijn Land. Honderd Houtsneden” Ed. Ilita 1964, 2de uitgave. “Frans Masereel. Mon Pays. Cent Bois Gravés”. Id. Franse versie. “Antwerpen. Frans Masereel”, hardcover met stofwikkel, met 78 houtsneden, viertalig. Ed. Mercatorfonds 1968. Alle zeer goede staat.

    6 books about the artist. Francine de Nave, Antwerp 1988. Lemperts Contempora 1985. Pierre Vorms, "Conversations with Frans Masereel", Ed. VEB Verlag der Kunst, Dresden 1967. "Frans Masereel. My Country. One Hundred Woodcuts" Ed. Ilita 1964, 2nd edition. "Frans Masereel. Mon Pays. One Hundred Wood Engravings". French version. "Antwerp. Frans Masereel", hardcover with dust jacket, with 78 woodcuts, quadrilingual. Ed. Mercatorfonds 1968. All in very good condition.
    Estimate: € 100 / 150

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00