#613Een bronzen beeldje van Shiva Brahma.
#236Een trapeziumvormige kast met vijftien laden met houten trekkers.
A trapezoid-shaped cabinet with fifteen drawers and wooden pulls.No longer availableDim. 101 x 102Estimate: € 150 / 200 -
#129Pierre Scoupreman“Le Bouquet d’anniversaire”. Een schilderij, onderaan gesigneerd en gedateerd 1932.
#456Een mechanisch geweven tapijt met geometrisch patroon.
#354Een lotje van drie Boeddha's, waarvan een houten en twee van turkoois.
#98Pontiac eagle hood ornament, een verchroomd metalen radiatordop, 1932.
Pontiac eagle hood ornament, a chrome-plated metal radiator cap, 1932.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 150 / 200 -
#290Een armband bestaande uit zilveren muntjes van 50 centimes met beeldenaar van Albert I evenals een ring bezet met een munt van 1 roepie d.d. 1919.
A bracelet made of silver coins of 50 centimes portraying Albert I, and a ring set with a coin of 1 rupee dated 1919.No longer availableDim. 46,50 gEstimate: € 50 / 80 -
#445Een moderne witgouden ring van bewogen vorm.
A modern white gold ring of flowing form.No longer availableDim. 8,83 g brutEstimate: € 400 / 500 -
#136Een massiek eikenhouten legkast met 2 deuren.
A solid oak bookcase with 2 doors.No longer availableDim. 203 x 161 x 69 cmEstimate: € 40 / 60