Een lot van twee porseleinen coupes met polychroom decor van bloemen, en met vogels.
N. Limoges & Limoges Unique

A lot of two porcelain cups with polychrome floral decor, and with birds.
Dim. Ø 21 & 15 cm
SKU: 1712240337.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #337
Estimate: € 25 / 30

  • #314
    E. Haagemans

    “Stilleven met fruit”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd E. Haagemans.

    "Still life with fruit," a painting, oil on panel, signed E. Haagemans.
    Dim. 28.5 x 39.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #628

    Een voorstelling van een Bodhisattva op een olifant van gepatineerd massief brons. Indisch werk.

    A representation of a bodhisattva on an elephant made of patinated solid bronze. Indian work.
    Dim. 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #482
    Niang

    Dim. 31 x 46,5cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #544

    Een antieke luchter van koper, verguld bronzen guirlandes en kristallen pegels.

    An antique chandelier of copper, gilded bronze garlands, and crystal drops.
    Dim. h 92 x Ø 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #669

    Een handbeschilderde Chinese vaas met vele figuren in het decor. Onderaan gemerkt.

    A hand-painted Chinese vase featuring numerous figures in the decoration. Marked at the bottom.
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #461
    Natan

    Een vintage lederen handtas, gemerkt Natan. Binnen

    A vintage leather handbag, marked Natan. Inside
    Dim. 17 x 26 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #33

    Een set van 2 kandelaars bestaande uit een marmeren sokkel en een verzilverd metalen deel voor 5 kaarsen.

    A set of 2 candlesticks consisting of a marble base and a silver-plated metal part for 5 candles.
    Dim. h 36 x Ø 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #169

    An antique French zamak clock on a marble base in the Louis XVI style. Circa 1870. Decoration after Moreau.
    Dim. 38 x 55cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #459
    Val Saint Lambert

    Acht geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken. Niet gemerkt. (1 schilfer aan de onderkant voet).

    A modern love couple sculpted in white marble.
    Dim. H: 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #421

    Een Chinees gesculpteerde puzzelbal in Jade.

    A Chinese carved puzzle ball in Jade.
    Dim. Ø 9 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #142
    Edgard Farasyn
    Period: 1858 - 1935

    “Op het stadsplein”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Edg. Farazyn.

    "On the Town Square," a painting, oil on panel, signed by Edg. Farazyn.
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #208

    Een bronzen “lange denker”, een pastiche op de Denker van Rodin.

    A bronze "tall thinker", a pastiche of Rodin's Thinker.
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 160 / 200

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00