#92Een paar aardewerken dekselpotten in Delftse stijl.
#208Een set van twee glaspasta vazen, blauw en blauw-geel. Eén gemerkt Henry Dean.
#206Een lichtblauwe metalen cylindervaas met witte boord bovenaan.
A light blue metal cylinder vase with a white border at the top.No longer availableOnline onlyDim. h 40 cmEstimate: € 20 / 40 -
#122Een vilten pop van een Indiaan uit de jaren ‘30. Vermoedelijk ‘Norah Wellings’.
A felt doll of a Native American from the 1930s. Presumably 'Norah Wellings'.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#299Een antieke lederen mijnwerkershelm, circa 1900.
#245“Hofdames.” Een Japanse Aquarel op doek. Draagt handtekening.
#35Een houtgesculpteerde buste van een engeltje.
A wooden sculpture of a bust of an angel.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 11.5 x 5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#143Capo di MonteEen lot van 2 uilen gemerkt G. Armani, Capo Di Monte.
A lot of 2 owls marked G. Armani, Capo Di Monte.No longer availableOnline onlyDim. h 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#185Nadia Gallardo voor SeraxEen set van twee zwart aardewerken vaasjes met gegolfd patroon. Gemerkt onderaan.
#140Een lot van 2 beeldjes in zamak van sportende medemensen.
#50Een grote vintage Franse glazen vaas.
#292Een salontafel in beukenhout met een glazen blad en cannage.
A beechwood coffee table with a glass top and caning.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 60 x 60 cmEstimate: € 30 / 50