Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van twee spiegels, een ronde en een rechthoekige in metalen frame.

Een lot van twee spiegels, een ronde en een rechthoekige in metalen frame.

Lot de deux miroirs, un rond et un rectangulaire dans un cadre en métal.
Online only
Dim. 28 x 20 cm & Ø 20 cm
SKU: 2401220192.
Category: Spiegel.
Auction day: 24 January 2022 22:00
Catalogue #192
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #170

    Een eikenhouten spiegel in Mechelse renaissancestijl.

    Un miroir en chêne de style Renaissance de Malines.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #181
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #10
    La rose des sables, Limoges

    Een porseleinen vaas met meerkleurig en verguld bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Vase en porcelaine à décor floral multicolore et doré. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #282

    Een Tibetaanse Tangka, gouache op katoen/ zijde.

    Un tangka tibétain, gouache sur coton/soie.
    No longer available
    Online only
    Dim. 65 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #82
    Val St. Lambert

    Een grote schaal van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan. Enkele beschadigingen.

    Un grand bol de cristal double taillé et vert. Marqué en bas. Quelques dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #147
    Baken

    “Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.

    “Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #149

    Gebeeldhouwde notenhouten fauteuil à la Reine in Lodewijk XV-stijl. Bekleed met zijde.

    Fauteuil de style Louis XV en noyer sculpté à la Reine. Tapissé de soie.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 82 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #99

    Een sobere ladderback armstoel met rieten zitting.

    Un fauteuil à dossier échelle sobre avec une siège en osier.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 20
  • #280

    Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.

    Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #21
    A. Zwanenberg

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • “Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel.

    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 30 cm
  • #77

    “Biddende handen”. Een gedreven koperen reliëf. Gemonogrammeerd.

    “Mains qui prient”. Un relief en cuivre martelé. Monogrammé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 17 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #2

    Een paar lederen damesschoentjes. Perzië, jaren ‘30.

    Une paire de chaussures en cuir pour femmes. Perse, années 1930.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Online Only – 24 Januari 2022 - Varia

Op Maandag 24 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday January 24th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

24 January 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 January 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More