Similar lots by type
-
#55Decor Exclusiv
Een Italiaans porseleinen dekselvaas en kom met zwart vergulde details en floraal decor. Onderaan gemerkt
-
#71
Een vintage Boheems kristallen vaas met geslepen geometrisch decor.
-
#60
Een lot van 2 aardewerken beeldjes in précolombiaanse stijl.
-
#77Satsuma
Een paar Japans porseleinen Satsuma vazen met fo hondjes versierd en meerkleurig, figuratief decor. Onderaan gemerkt.
-
#61
“Congo”. Een geel koperen sculptuur voorstellend het voormalige Congo gedragen in twee handen. Niet gesigneerd.
-
#64
Een set van twee Afrikaanse beelden in tropisch hout. Voorstellend een man en een vrouw.
-
#85
Een lot van 4 decoratieve houten stukken bestaande uit 2 guirlandes, een kleine console en een handschoentang.
-
#51
Gerardus van Majella, een geschilderd vintage plaaster beeldje.
-
#59
Een vintage polychroom houten beeldje van een cherubijn met vergulde drapering. Verso gemerkt, made in Italy.
-
#76Nanking
Een paar Chinees porseleinen dekselvaasjes, Nanking, met strijdtafereel in het decor.
-
#63Erwin Pompernigg
Een houtgesculpteerde buste van een man op een stenen voet, draagt onderaan een label ‘Pompernigg Erwin’.
-
#84
Een vintage handtas, Berma, Paris in krokodillenleder met toegevoegd een portemonnee en beschermhoes.
-
#89
Een set van 2 handbeschilderde Chinese porseleinen borden met de afbeelding van een rustende dame.
-
#45
Een vintage meerkleurig Murano glazen beeldje van een abstracte vis.
-
#114
Een massief eiken boekensteun met Gothische invloeden.
-
#81
Een lot van 2 stuks verguld bronzen meubelbeslag.
-
#53Christian Defays
“Gemaskerde man”. Een gesculpteerd, vergulde buste op stenen voet. Verso gesigneerd. Enkele schilfers.
-
#70
Een inktstel met beeldje van een kwajongen in zamak, één inktpot heeft zijn originele deksel en glazen inktpotje niet meer.
-
-
#78
Een Chinese bloempot op schaal met floraal decor. Onderaan de schaal een merkteken met hierin ‘Made in China’.
-
#80
Een gemberpot in Chinees porselein met gelukstekens op een florale achtergrond.
-
#88
Een lot van 2 Duracel konijnen met als thema voetbal waarvan één in zijn originele doos. France 98 World Cup.
-
#83Bertolt Brecht
“Brechts Drei Groschen Buch”. Een boek met vinyl single van de opera Drei Groschen van Bertolt Brecht.
-
#44
Een blauw wit porseleinen bonbonnière met romantisch tafereel.
Other lots in this auction
-
#72Kaiser W. Germany
‘Luxor’ & ‘Theben’. Een lot van twee porseleinen vazen, één met oren, met decor naar de Egyptische oudheid.
-
#141
“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
“Mother with child”. A vintage religious statue made of plaster. -
#12
Een lot van drie beelden in Afrikaans hardhout.
-
#7
Een set van 2 cloisonné vaasjes, blauw met bloemendecor, één van de vazen is gedeukt.
-
#113
“Meisje, oude man en hond”. Een meerkleurige biscuit verso label.
"Girl, old man, and dog." A multicolored biscuit porcelain plaque. -
#103Royal Tettau
“Royal Tettau”. Een Duits porseleinen theeservies, bestaande uit 15 kopjes, melkkannetje, suikerpot, theekan en 5 schoteltjes.
"Royal Tettau". A German porcelain tea set, consisting of 15 cups, a small milk jug, a sugar bowl, a teapot, and 5 saucers. -
#144
Een Chinees porseleinen vaas, meerkleurig met floraal decor en vogels versierd.
A Chinese porcelain vase, multicolored with floral decor and decorated with birds. -
#40
Een set van twee vazen in Torhouts aardewerk met de voorstelling van hanen.
-
#294
Een prieeltje/presentatiekastje in hout en glas.
A gazebo/presentation cabinet in wood and glass. -
#31
Een meerkleurig vintage aarderwerken vaas met muzikant in het decor. Onderaan gemerkt made in Italy.
-
#32
Een gevarieerd lot etnisch materiaal bestaande uit een houten kippen masker, een Afrikaand masker in hout en een polychroom Afrikaans beeldje in aluminium.
-
#23
Een vintage glazen mini vitrinekastje met messing frame. Bijgevoegd een soortgelijk doosje, met barst in front raampje.