Een lot van twee vintage sodaflessen, Merkt: A. Popineau (fles: A. Brossard) & Fouchet - Salbris (fles: Ch. Bodin). Beide met schilferschade onderaan.

A lot of two vintage soda bottles, Brand: A. Popineau (bottle: A. Brossard) & Fouchet - Salbris (bottle: Ch. Bodin). Both with chip damage at the bottom.
Dim. h 30 cm
SKU: 2801250513.
Auction day: 29 January 2025 19:00
Catalogue #513
Estimate: € 80 / 120

  • #495

    Een staande klok in massief eikenhouten kast.

    A grandfather clock in solid oak case.
    Dim. 227 x 58 x 31 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #522
    André Goezu

    “Sonorité”. Kleurenlitho. Geisigneerd en genummerd 26/35 buiten de plaat.

    "Sonorité". Color lithograph. Signed and numbered 26/35 outside the plate.
    Dim. 49 x40 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #276

    Een set van 3 bijzettafeltjes in Engelse stijl, groen lederen inleg.

    A set of 3 side tables in English style, with green leather inlay.
    Dim. 51 x 54.5 x 41.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #414
    Maurice Verbist
    Period: 1913-1984

    “Staand naakt”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1955.

    "Standing nude". Mixed media on panel. Signed and dated 1955.
    Dim. 142 x 101 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #349
    Frank Maieu
    Period: 1952 - ....

    “Onder de brug van O.”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat Frank Maieu, gedateerd ‘88 en genummerd 28/95.

    "Under the bridge of O.", a color lithograph, signed outside the plate Frank Maieu, dated '88 and numbered 28/95.
    Dim. 42 x 55.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #77
    Val Saint Lambert

    Een karaf in geslepen kristal, roze in de massa gekleurd, gesigneerd Val Saint Lambert en het meesterteken ‘M’.

    A carafe in cut crystal, pink colored throughout, signed Val Saint Lambert and marked with the master's mark 'M'.
    Dim. h 37.7 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #205

    Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.

    A solid oak bookcase with 2 doors and 2 drawers.
    Dim. 208 x 190 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #177

    Een “shrunken head” met echt haar. Op een transparant sokkeltje.

    A "shrunken head" with real hair. On a transparent base.
    Dim. h 14 cm
    Estimate: € 20 / 35
  • #532

    “The sun” Oil on canvas. Signed and dated 12-06-2019 on the verso.
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #243

    Een radiator ornament van Minerva, de Rolls van Mortsel, gemonteerd op een marmeren sokkeltje.

    A radiator ornament featuring Minerva, the Rolls Royce of Mortsel, mounted on a marble base.
    Dim. h 10 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #220

    Een 14 kt wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.

    A 14 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.65 ct.
    Dim. 1,94 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #115

    Een vitrinekast in Italiaanse stijl met romantische taferelen gedecoreerd en koperen beslag.

    A display cabinet in Italian style decorated with romantic scenes and brass fittings.
    Dim. 164 x 65 x 30 cm
    Estimate: € 150 / 250

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00