Similar lots by type
-
#274Les Corbes
Een fantasie halssnoer bezet met kleine bruine pareltjes en bolletjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30/50 -
#279Les Corbes
Een fantasie halssnoer bezet met grote witte en kleine zwarte bollen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#213Helga Verlinden
Twee vershillende halssnoeren bezet met fijne bruine parels. e.a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#235
Twee vershillende halssnoeren van koord met zilveren sluiting. 925‰.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#191
Een salontafel met leeuwenpootjes en kleine fineerschade op het blad.
A coffee table with lion's feet and small veneer damage on the top.No longer availableOnline onlyDim. 58 x 79 x 54 cmEstimate: € 60/90 -
#209Helga Verlinden
Een fantasie halssnoer bezet met licht grijze bolletjes. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 30/50 -
#216
Een fantasie halssnoer bezet met 18 rijen licht grijze geweven koord met marmeren versiering.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#211Helga Verlinden
Een fantasie halssnoer bezet met zwarte schijfjes en bolletjes. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30/50 -
#272Les Corbes
Een fantasie halssnoer bezet met grote bruine bollen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30/50 -
#278Ryna
Een fantasie halssnoer bezet met beige ringen en bolletjes. e.a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 30/50 -
#244
Zes paar verschillende oorbellen bezet met fantasie stenen en parels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Estimate: € 30/50 -
#260
Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#192
Een gietijzeren paparpluhouder in het zwart geschilderd .
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. 75 x 36 x 27 -
#204
Een paar verguld gietijzeren haardornamenten met gesculpteerde dennenappels.
A pair of gilt cast iron fireplace ornaments with carved pine cones.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 26 x 30 x 23cmEstimate: € 40/50 -
#218
Een fantasie halssnoer bezet met 28 rijen bruine kleine pareltjes met versiering.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 40/60 -
#247
Een paar zilveren manchetknopen. 925‰.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 12,87 gEstimate: € 20/30 -
#259
Een licht bruine fantasie halssnoer bezet met 4 rijen bolletjes e.a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30/40 -
#273Dyberg Kern
Een fantasie halssnoer van bruin leder met hanger.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 30/50 -
#268
Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 50/80 -
#234
Een halssnoer bezet met 11 rijen schijfjes van parelmoer.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#228charlotte Lynggaard
Een licht bruin lederen halssnoer en één van koord. Wevoegen er een Black Vice slavenarmband aan toe.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#277Dyberg Kern
Twee lange lederen fantasie halssnoeren van bruin leder met hangers.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 50/70 -
#270Les Corbes
Een fantasie halssnoer bezet met grote en kleine ringen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/60 -
#217
Twee verschillende halssnoeren bezet met half edelstenen van amber.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#193Solingen
Een koffer met Solingen 24k verguld bestek. Set niet compleet.
A suitcase with Solingen 24k gold plated cutlery. Set not complete.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 45 x 32 cmEstimate: € 45/55 -
#221
Een paar gietijzeren vuurbokken, versierd met vlammen. Eén gebroken.
A pair of cast iron fire andirons, decorated with flames. One broken.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 25/35 -
#19
Een vaasje en een theepotje van koper.
A small copper vase and a copper theepot.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 13 cmEstimate: € 10/15 -
#147Maria Innocentia Hummel
Een Hummeltje, “Little Goat Herder”, 200/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Little Goat Herder”, 200/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 12 cmEstimate: € 45/55 -
#132Maria Innocentia Hummel
Een Hummeltje, “Lets Sing”, 110/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Lets Sing”, 110/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h 8 cmEstimate: € 45/55 -
#124
“Rivierlandschap.” Litho genummerd 119/350. Naar Saverys.
“River Landscape.” Lithograph numbered 119/350. To Saverys.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 63 cmEstimate: € 25/35 -
#2
Een Chinees porseleinen vaas met afgeplatte buik. Polychroom decor met bloemen.
A Chinese porcelain vase with a flattened body. Polychrome decor with flowers.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h 28 cmEstimate: € 80/120 -
#113Piko
Een treinsetje met stoomlocomotief, rails en transformator. Bijgevoegd Jouef for playcraft wagon.
A train set with steam locomotive, rails and transformer. Attached Jouef for playcraft wagon.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 25/35 -
#172
Een toiletset met vaasje, rose met bloemen en goudschildering onderaan gemerkt Decor main Paris France. 4 stuks.
A toilet set with vase, rose with flowers and gold painting marked Decor main Paris France at the bottom. 4 pieces.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h 16 cmEstimate: € 40/45 -
#95
Een lot Chinees porselein bestaande uit twee gemberpotten en een vaas. Polychroom decor met personages en dieren.
lot of Chinese porcelain consisting of two ginger jars and a vase. Polychrome decor with characters and animals.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h 24,18, 12 cmEstimate: € 60/80 -
#186
Een lot van 3 verzilverde bloempotten.
A lot of 3 silver plated flower pots.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 40/50 -
#322Roemer
Een lot van 6 Roemer glazen met rood in de massa, circa 1900.
A lot of 6 Roemer glasses with red in the mass, circa 1900.No longer availableOnline onlyDim. 13 cmEstimate: € 50/75