Other lots by Zenith, Gouda
Other lots in this auction
-
#116
Een lot van tien stuks plateel met meerkleurige Delftse decors. Gouda en Delft.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 18 - 40 cm -
#22Tiko, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit drie verschillende schenkkannnen en vier verschillende vazen. Dekselvaas zonder deksel. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 24 - 38 cm -
#15Ären-plateel, Bergen
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een bolle vaas en twee verschillende kannen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 9 - 15 cm -
#48De Olde Kruyk
Een lot meerkleurig aardewerk met bloemendecors, bestaande uit een dekselvaas, een oorvaas, een bolle vaas, een kruikje en een emmertje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 40 cm -
#111Schoonhoven, Holland
Een lot aardewerk, bestaande uit een jardinière en een vaasje met meerkleurige decors en een bonbonnière met blauw op wit decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 7 - 15 cm -
#51Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit een schenkkan, twee vazen, een asbak, een schaaltje en een kopje. Decor 100. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 4 - 22 cm -
#42Céramique de Bruxelles
Drie stuks meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda, bestaande uit een vaasje en twee schenkkannen. Onderaan gemerkt ‘Cérabelge’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9 - 14 cm -
#16Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een jardinière, een platte schenkkan en een oorvaas. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 18 - 32 cm -
#8Céramique Montoise
Een lot Bergens aardewerk met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit vier verschillende vazen en twee ronde dekseldoosjes. Gemerkt. Eén vaasje met barst aan de rand.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 6 - 27 cm -
#26Royal Zuid-Holland
Een bol kruikje met meerkleurig glazuur. Decor ‘Nova’. Onderaan gemerkt. Tijdperk art nouveau.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 15,5 cm -
#79Rembrandt, Gouda
Twee dekselvazen van blauw en wit aardewerk naar XVIIIe eeuws Delfts voorbeeld.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 30 cm -
#47Flora, Gouda
Een lot van vijf stuks aardewerk met meerkleurig decor ‘Copo’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 9 - 26 cm