#69LuceplanEen paar Italiaanse design lampen met aluminium voet, model Costanza. In werkende staat. Met witte kappen.
A pair of Italian design lamps with aluminum base, model Costanza. In working condition. With white shades.No longer availableDim. h 51 cmEstimate: € 220 / 260 -
#243Een polychroom porseleinen mand op vier poten. Met handgeschilderd decor en rijkelijk uitgewerkte bloemen. Gemerkt onderaan, en genummerd.
#91Een paar deels vergulde, deels gepatineerde bronzen kandelaars met Putti.
A pair of partially gilt, partially patinated bronze candlesticks with Putti figures.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#477Een set van twee Chinees porseleinen ‘Garlic’ vazen in de stijl van de late Ming periode.
A set of two Chinese porcelain 'Garlic' vases in the style of the late Ming period.No longer availableDim. h 23.5 cmEstimate: € 50 / 75 -
#73LAP LeedsEen laat 19e eeuwse geglazuurd keramische jardinière, gemerkt L A P Leeds, England. Eén schilfer van het glazuur en enkele haarlijnscheurtjes.
Late 19th century glazed ceramic jardinière, marked L A P Leeds, England. One chip in the glaze and some hairline cracks.No longer availableDim. h 32 x Ø 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#563Beschilderde vaas met kraanvogels.
Painted vase with cranes.No longer availableDim. Hoogte 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#543Kunststoffen beeld van een grijze schildpad met een oranje helm als schild.
Plastic sculpture of a grey turtle with an orange helmet as a shell.No longer availableDim. H 20, B 22, L 35 cmEstimate: € 30 / 50