#60Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1 kt.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with old cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 3,02 gEstimate: € 300 / 400 -
#235Een paar hoge Chinees porseleinen blauw en witte gemberpotten met levensteken.
A pair of Chinese tall blue and white porcelain ginger jars with floral decoration.No longer availableDim. h 46,5 cmEstimate: € 160 / 180 -
#591Een lot van vier houten Afrikaanse beeldjes.
#297Kruisbeeld onder stolp.
Crucifix under glass dome.No longer availableDim. Hoogte 55 cmEstimate: € 30 / 50 -
#582H.Een marionet van een geharnaste ridder. Diverse materialen.
#371Mooie set van 4 Imari bordjes. Eén bordje vertoont schilferschade aan de rand.
Beautiful set of 4 Imari plates. One plate shows flaking damage on the edge.No longer availableDim. Ø 22.5 cmEstimate: € 150 -
#161VelociEen blauwe koersfiets, Veloci, maat 52, 18 versnellingen.
A blue racing bike, Veloci brand, size 52, 18 gears.No longer availableDim. maat 52Estimate: € 80 / 120 -
#403DisneyEen lot van 10 vintage Disney speelgoed ‘pieppopjes’ bestaande uit Sneeuwwitje, 3 dwergen, Mickey, Pinokkio, Tom, Donald, een wolfje en een konijn.
A lot of 10 vintage Disney toys 'squeakies' including Snow White, 3 dwarfs, Mickey, Pinocchio, Tom, Donald, a wolf, and a rabbit.No longer availableDim. h 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#449Hans ErniPeriod: 1909 - 2015“Het paard”. Een lithografie in 3 kleuren, buiten de plaat gesigneerd Hans Erni, genummerd 27/150, 1958.
"The Horse." A lithograph in 3 colors, signed outside the plate by Hans Erni, numbered 27/150, 1958.No longer availableDim. 53 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#306Een handgeknoopte loper, Dardjazin, Iranees.
A hand-knotted runner, Dardjazin, Iranian.No longer availableDim. 288 x 85 cmEstimate: € 60 / 80 -
#237Boch Frères KeramisSet van 2 Delftse knobbelvazen. Onderaan gemerkt.
Set of 2 Delft knob vases. Marked at the bottom.No longer availableDim. Hoogte 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#568Een moderne staande lamp met 2 lichtpunten.
A modern floor lamp with 2 light points.No longer availableDim. h 181 cmEstimate: € 15 / 25