#265Twee Chinese vazen van porselein als lampenvoeten.
#509Louis PeetersPeriod: 1887 - 1964“Oude man met een stok”, een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd L. Peeters.
#68CapodimonteEen grote porseleinen dekselvaas gedecoreerd met vele figuren, gemerkt Capodimonte.
A large porcelain lidded vase decorated with numerous figures, marked Capodimonte.No longer availableDim. h 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#414Daniel Been‘Baai van Monte Carlo’, olieverfschilderij op doek. Getekend Been.
'Bay of Monte Carlo', oil painting on canvas. Signed Been.No longer availableDim. 50/60 cmEstimate: € 120 / 150 -
#536Een handgeknoopt Oosters tapijt in bruintinten.
A hand-knotted Oriental carpet in shades of brown.No longer availableDim. 202 x 110 cmEstimate: € 80 / 120 -
#446Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.
#234Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983Kempisch landschap met hoeve. Olieverf op doek, geteken J. H. Pauwels.
#293Hanglamp, sac a perles. Glas.
#541Chinese vierkante vaas, famille rose. Onderaan gemerkt.
Chinese square vase, famille rose. Marked at the bottom.No longer availableDim. Hoogte 46Estimate: € 30 / 40 -
#190Een paar 18 kt drie kleuren gouden oorbellen.
#134Period: 1921‘Mand met kittens’, tekening in gouache van een moederkat met haar nest. Niet getekend.
‘Basket with Kittens’, gouache drawing of a mother cat with her litter. Not signed.No longer availableDim. 45 x 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#463SchildpadEen lot van 2 vintage schildpad poppen waarvan de grootste met origineel kleedje en schoenen.
A lot of 2 vintage turtle dolls, the largest of which comes with original dress and shoes.No longer availableDim. l 51 cmEstimate: € 30 / 50