Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vier Chinese beeldjes van Chinees porselein. Enkele manco’s. Eén hoed beschadigd.

Een lot van vier Chinese beeldjes van Chinees porselein. Enkele manco’s. Eén hoed beschadigd.

Un lot de quatre figurines en porcelaine chinoise. Quelques défauts. Un chapeau endommagé.
Online only
Dim. h: 10 - 22 cm
SKU: 0102210052.
Categories: Aziatisch, Online Only, Porselein.
Auction day: 1 February 2021 22:00
Catalogue #52
Estimate: € 15 / 20
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #187

    “Musicerende engeltjes bij een boom”. Een monochroom wit porseleinen groepje.

    Des anges jouant de la musique près d'un arbre . Un groupe monochrome en porcelaine blanche.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #196

    Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.

    Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #186

    Een lot van tien verschillende beeldjes van meerkleurig kunststof, biscuit en porselein.

    Un lot de dix figurines différentes en plastique multicolore, biscuit et porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 3 - 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #183

    Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit een klein vaasje met bloemendecor, een deels verguld Italiaans siervaasje op voet, een kop met schoteltje van Maastricht (haarscheur), een kannetje van Baudour (haarscheur) en een schenkpotje van Schramberg.

    Lot de faïence et porcelaine, composé d'un petit vase à décor floral, un vase décoratif italien partiellement doré sur un pied, une tasse avec soucoupe de Maastricht (fente des cheveux), un pot de Baudour (fente des cheveux) et un Bocal à verser Schramberg.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 - 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #192

    Een vaas met iriserend decor en een grote theepot van majolica. De tweede met schilfer aan de voet en gemerkt Capodimonte.

    Un vase à décor irisé et une grande théière en majolique. Le second avec éclat à la base et marqué Capodimonte.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 & 42 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #210

    Een grote metalen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.

    Grand candélabre en métal, monté en lampadaire.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 178 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #193

    Een glazen wijnkoeler met koord.

    Un rafraîchissoir à vin en verre avec cordon.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #194

    Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.

    Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 7 - 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #182

    “Christus met het kruis”. Een koperen groepje.

    Le Christ avec la croix . Un groupe d'airain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #191

    Een verzilverde vierarmige kandelaar in Adamstijl en een vol messingen met drie armen.

    Un chandelier de style Adam à quatre bras plaqué argent et un en laiton massif à trois bras.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 & 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #202

    Een vaas van Imariporselein.

    Vase en porcelaine Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #139

    Een messingen dekselpot met een geëmailleerd, Japans geïnspireerd decor.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 cm
  • #180

    Een lot van twaalf verschillende porseleinen mokkatasjes met ondertasjes. Voornamelijk Tsjechisch.

    Un lot de douze tasses et sous-tasses à moka. Tchèque.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #190

    Een lotje geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een azijnflesje, een karafje en een dubbele kandelaar. Zonder doppen.

    Lot de cristal incolore taillé, composé d'une bouteille de vinaigre, d'une carafe et d'un double chandelier. Sans bouchons.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 - 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #205

    Drie XIXe eeuwse inktstellen van Brussels porselein. Twee met restauratie.

    Trois encriers en porcelaine de Bruxelles. XIXème siècle. Deux avec restaurations.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 10, 16 & 27 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #185

    Twee draken van kunststof, waarbij één als wandlamp. Beide met beschadigde vleugel.

    Deux dragons en plastique, un comme applique. Les deux ont une aile endommagée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 67 & 54 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #211

    Een gefineerd mahoniehouten naaitafeltje met liervormige poten. Te restaureren

    Table à ouvrage en placage d’acajou aux pieds en forme de lyre. A restaurer.
    No longer available
    Online only
    Dim. 69 x 51 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #197

    Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.

    Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 - 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #195

    “Jonge vrouw met ganzen”. Een kunststof groep op houten voetstuk. Italiaans werk.

    Jeune femme aux oies . Un groupe en plastique sur un piédestal en bois. Travail italien.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #188

    Vier hangende verlichtingselementen in de vorm van een staaf met een glazen kelk.

    Quatre lampes à suspendre.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #189
    Pe. De. (Pieter Dienes)

    Een oude koffiemolen.

    Un vieux moulin à café.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #214

    Twee gepolychromeerd metalen appliques met twee lichtpunten, versierd met glazen pendeloques. Bijgevoegd een glazen applique met drie lichtpunten, eveneens versierd met pendeloques.

    Deux appliques en métal polychrome à deux points lumineux, décorées de pendeloques en verre. Applique en verre attachée avec trois points lumineux, également décorée de pendeloques.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #206

    Een grote schaal en twaalf kommetjes op voet van Italiaans aardewerk uit Ravello met een meerkleuri g bloemendecor.

    Un grand bol et douze bols sur pied en poterie italienne de Ravello à décor floral multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 11 & 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #198

    Drie glazen kandelaars met beeltenissen van Christus en Maria Heilig Hart, waarvan twee gesatineerd. Eén met barst.

    Trois chandeliers en verre représentant le Christ et Marie Sacré-Cœur, dont deux sont satinés. Un avec des fissures.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 & 29 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #87

    Een in rood glas ingeslepen kruis in kader.

    Une croix taillée en verre rouge, dans un cadre.
    No longer available
    Online only
    Dim. 41 x 28 cm (kader)
    Estimate: € 30 / 40
  • #35

    Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.

    Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #148

    Een paar vazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en porcelaine chinoise avec des décorations multicolores de personnages. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 25 / 25
  • #175

    Een vaas van bruin glas.

    Vase en verre brun.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #47

    Een lot van vier Hemiksemse tegels met blauw en witte decors.

    Un lot de quatre tuiles de Hemiksem en blanc et bleu.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15,5 x 15,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #160

    Een paar XIXe eeuwse Delftse tegels. Schade en restauratie.

    Paire de carreaux de Delft du XIXème siècle. Dégâts et restauration.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13 x 13 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #134
    Burago

    Een model van een Lancia Aurelia B24 Spider op schaal 1:18. Linker achterlichtje manco.

    Une maquette d'une Lancia Aurelia B24 Spider à l'échelle 1:18. Feu arrière gauche manquant.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #50

    “Madonna met kind”. Een gepolychromeerd plaasteren beeld.

    Vierge à l'enfant . Une statue en plâtre polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #73

    Een koperen en een kunststoffen paardje op houten sokkel.

    Un cheval en cuivre et en plastique sur un socle en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #240
    Gabriel De Pauw
    Period: 1924 - 2000

    “Jongeling”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    ”Le jeune homme”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #55

    Een geslepen kleurloos glazen punchbowl met elf kopjes. Zonder lepel.

    Bol à punch en verre incolore. Avec 11 tasses, sans louche.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 30 & 8 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #146

    Een recente sierschotel en een terrine van Chinees porselein met een meerkleurig decor van pauwen en bloemen. Onderaan gemerkt.

    Un plat décoratif récent et une soupière en porcelaine chinoise à décor multicolore de paons et de fleurs. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Online-Only veiling van 1 februari 2021

Op Maandag 1 februariwordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday February 1st the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

1 February 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 February 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More