Similar lots by type
-
#277
Een vintage vloerlamp met vlechtwerk. Jaren ‘70.
Un lampadaire vintage en osier. Années 1970.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 100 cmEstimate: € 50/55 -
#278Bresser
Een veldkijker op statief. 20-60 x 60.
Une lunette de visée sur un trépied. 20-60 x 60.No longer availableOnline onlyActive bid: 51.00 €Estimate: € 30/50 -
#287
Een paar vintage chromen designstoelen.
Une paire de chaises design vintage chroméesNo longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 83 cmEstimate: € 25/35 -
#286
Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.
Table ronde en chêne sur quatre pieds courbés. Avec allonge.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 110 cmEstimate: € 40/60 -
#279
Een klein meubeltje met legplank en twee laden en versierd met ingelegd biesje.
Un petit meuble avec étagère et deux tiroirs et décoré de passepoils incrustés.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 84 x 80 x 30 cmEstimate: € 30/35 -
Een reclamespiegel van Chivas Regal.
No longer availableOnline onlyDim. 32 x 23 cm -
#290
Een serveertafeltje in regencestijl op wieltjes. Glazen blad manco.
Table de service de style Régence sur roulettes. Tablette en verre manque.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 76 x 49 cmEstimate: € 20/30 -
#300
Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20/30 -
#251Danny Smet
“Landschap met molen”. Acryl op papier. Gesigneerd.
Paysage avec un moulin à vent . Acrylique sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 20/30 -
#266
Een diep bord van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor in de stijl van het Chine de Commande.
Une assiette creuse en porcelaine chinoise, décor polychrome de fleurs, style Chine-de-Commande.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. Ø 23 cmEstimate: € 30/40 -
#295
Een gesculpteerd notenhouten cabrioletfauteuil, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil cabriolet en noyer sculpté recouvert de tapisserie.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 87 cmEstimate: € 30/40 -
#30Goebel, Germany
“Doll mother”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 67. hoofdje gelijmd.
Poupée mère . Un groupe de biscuits multicolores de la série M. I. Hummel. Marqué en bas. No 67. tête collée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 20/25 -
#275
Een vaas van Imariporselein.
Un vase en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 40/45 -
#293
Een reclamespiegel van Chivas Regal.
Miroir publicitaire de Chivas Regal.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 32 x 23 cmEstimate: € 20/30 -
#298Zenith, Gouda
Een kruikje van glansplateel met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. Eerste helft XXe eeuw.
Petite cruche à glaçure brillante à décor de fleurs. Marque sous la base. Première moitié du XXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 40/50 -
#256
Een reeks van vier bordjes van meerkleurig Japans porselein.
Suite de quatre assiettes en porcelaine polychrome japonaise.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø 19 cmEstimate: € 30/50 -
#274
Een lot van vijf verschillende miniatuurvaasjes van Imariporselein.
Un lot de cinq petits vases miniatures en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 7 - 11 cmEstimate: € 30/50 -
#262Flora, Gouda
Drie vazen van meerkleurig aardewerk met decor ‘Paros’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
Trois vases en faïence multicolores au décor Paros . Marqués en bas. En bon état.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 23 - 28 cmEstimate: € 30/50 -
#297
“Jongetje met bal”. Een met brons bekleed beeldje naar een werk van Aureli. Gebarsten.
“Garçon au ballon”. Statuette recouverte de bronze d’après Aurili.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 40/50 -
#252Scheltjens (?)
“Personage”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Personnage . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 16 x 18 cmEstimate: € 30/50 -
#258Yashika T3 Tessar
Een compactcamera op batterijen. Carl Zeiss lens. “Point and shoot”.
Un appareil photo compact alimenté par batterie. Lentille Carl Zeiss. “Point and shoot”.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 50/80 -
#296Capodimonte
“De vier jaargetijden”. Vier beeldjes van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.
“Les Quatre Saisons”. Quatre statuettes en biscuit polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 7,5 cmEstimate: € 40/60 -
#174
Een messingen luchter met acht lichtpunten.
Un lustre en laiton avec huit points lumineux.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. l: 58 cmEstimate: € 20/30 -
#257
Een lot geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit een kannetje let bloemendecor, een dekselpotje en een siervaasje met een scarabeedecor. Respectievelijk gemerkt ‘Gregoire’, ‘Dubois’ & ‘Guérin’.
Lot de grès belge émaillé, composé d'un pichet à décor floral, d'un pot avec couvercle et d'un vase décoratif à décor de scarabée. Marqués respectivement Grégoire , Dubois et Guérin .No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 12, 18 & 22 cmEstimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#36
Een paar geschenkkopjes met onderbordjes van Brussels porselein met verguld decor. XIXe eeuw.
Paire de tasses et soucoupes de commémoration en porcelaine de Bruxelles à décor doré. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 30/40 -
#14
Een rood koperen beddenpan. XIXe eeuw.
Une panne de lit en cuivre rouge. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. l: 100 cmEstimate: € 40/50 -
#13
Een grote vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine randschilfers.
Un grand vase en cristal taillé incolore. Petits éclats.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#91
“Christus met de doornkroon”. Pastel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
Le Christ à la couronne d'épines . Pastel sur papier. Indistinctement signé.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 58 cmEstimate: € 25/35 -
#222Louis Belen
“Twee mannen in een interieur”. Grafiek.
”Deux hommes dans un intérieur”. Une gravure.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 46 x 62 cmEstimate: € 40/50 -
#9
Een lot biscuit, bestaande uit een romantisch koppel op een zetel en twee beeldjes van een jongen en een meisje. Zonder merken.
Un lot de biscuit, comprenant un couple romantique sur un fauteuil, et deux statues d’une jeune fille et jeune homme. Pas de marques.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 30/50 -
#177
Een lot varia, bestaande uit twee Engelse aardewerken schotels, twee minerale eieren en twaalf porseleinen kopjes.
Un ensemble d'articles divers, composé de deux plats anglais en faïence, de deux œufs minéraux et de douze tasses en porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 32 cmEstimate: € 20/30 -
#157Remy De Pileceyn
“Jongen met groene trui.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Jeune homme au pull vert”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. 59 x 29,5 cmEstimate: € 100/120 -
#42H. De Rijck
Twee zittende naakten van gesculpteerd notenhout. Gesigneerd en gedateerd resp. 1958, 1969.
Deux statues en noyer sculpté , représentant deux nus assis. Signé et daté resp. 1958 et 1969.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 42, 36 cmEstimate: € 30/50 -
#112
Twee groepjes van meerkleurig biscuit.
Deux groupes de biscuit multicolores.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 25/35 -
#69
“Jazzsaxofonist”. Een beeld van meerkleurig kunststof op houten voetstuk.
Jazz saxophoniste . Une sculpture en plastique multicolore sur un socle en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 43 cmEstimate: € 40/60 -
#132
Een tafelklokje in houten kastje.
Une horloge de table dans une caisse en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 33 cmEstimate: € 20/30