Similar lots by type
-
#8
Een lampenvoet van hout en messing met een voorstelling van kraanvogels.
Un pied de lampe en bois et laiton représentant des grues.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 58 cmEstimate: € 30 / 50 -
#189
Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.
Lustre avec coupe en verre décorée de scènes romantiques.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#12
Een metalen olielamp met glazen kap, gemonteerd op elektriciteit.
Une lampe à huile en métal avec abat-jour en verre, montée à l'électricité.No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cmEstimate: € 10 / 15 -
#89
Vier hangende verlichtingselementen in de vorm van een staaf met een glazen kelk.
Quatre lampes à suspendre.No longer availableOnline onlyDim. l: 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#58
Een schemerlamp van aardewerk met blauw glazuur.
Une lampe de table en faïence avec glaçure bleue.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 30 / 40 -
#261
Twee gepolychromeerd metalen appliques met twee lichtpunten, versierd met glazen pendeloques. Bijgevoegd een glazen applique met drie lichtpunten, eveneens versierd met pendeloques.
Deux appliques en métal polychrome à deux points lumineux, décorées de pendeloques en verre. Applique en verre attachée avec trois points lumineux, également décorée de pendeloques.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#27Datcha
Zes kleine lampenkapjes met kleurloze glazen kraaltjes.
Six petits abat-jour avec des perles de verre incolores.No longer availableOnline onlyDim. h: 9 cmEstimate: € 15 / 25 -
#116Doyen
Een kleurloos kristallen lampenvoet.
Une base de lampe en cristal incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#253
Een paar messingen kandelaars met twee lichtpunten, versierd met pendeloques van mauve en wit kristal. We voegen er een schemerlampje met meerkleurige glazen kap aan toe.
Une paire de bougeoirs en laiton à deux points lumineux, décorés de pendules en cristal mauve et blanc. Nous ajoutons une lampe de table avec abat-jour en verre multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 37 & 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#39
Een kunststof lampenvoet in de vorm van een liefdesscène.
Un pied de lampe en plastique en forme de scène d'amour.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 60 cm (z.k.)Estimate: € 10 / 15 -
#255Arteluce
Zes aluminium wandlampen met gezandstraald glazen kappen. Model ‘Jill’, naar ontwerp van Perry King, Santiago Miranda & Gianluigi Arnaldi.
Six appliques en aluminium avec abat-jour en verre sablé. Modèle Jill , conçu par Perry King, Santiago Miranda et Gianluigi Arnaldi.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 250 / 350 -
#256
Een lot van negen vol messingen appliques met verstelbare arm.
Un lot de neuf appliques en laiton avec bras réglable.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#61
Een lot oud speelgoed, bestaande uit tien verschillende speelgoedauto’s en drie bouwdozen.
Un grand nombre de jouets anciens, composés de dix voitures jouets différentes et de trois ensembles de construction.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 30 / 50 -
#149Castelor
Een achthoekige dekselvaas van aardewerk met een blauw-wit en verguld bloemendecor. Schilfer aan het deksel.
Un vase octogonal en faïence avec couvercle à décor floral bleu-blanc et doré. Flocon sur le couvercle.No longer availableOnline onlyDim. h: 57 cmEstimate: € 25 / 35 -
#80Märklin 4000 & 4040
Een lot van vijf metalen personenwagons van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Gebruikt.
Un lot de cinq wagons de passagers en métal des chemins de fer allemands à l'échelle HO. Utilisé.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 30 / 40 -
#4
“Theedrinkend koppel” & “Jager met kleinzoon”. Twee groepjes van meerkleurig Italiaans biscuit.
Couple buvant du thé et Chasseur avec petit-fils . Deux groupes de biscuits italiens multicolores.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 19 & 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#214
Een groot en gevarieerd lot verzilverd metaal met o.a. bestek, schaaltjes, souvenirlepeltjes, enz.
Un grand et varié lot de métal argenté comprenant des couverts, des plats, des cuillères souvenirs, etc.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 40 / 60 -
#84Märklin 3003
Een stoomlocomotief met getrokken tender op schaal HO. Gebruikssporen. In werkende staat.
Une locomotive à vapeur avec un tender à l'échelle HO. Signes d'usure. En état de marche.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Estimate: € 45 / 55 -
#113
Een gepolychromeerde plaasteren Madonna.
Une Vierge en plâtre polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 57 cmEstimate: € 30 / 35 -
#33
Een messingen wijnmeter.
Une mesure à vin en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Estimate: € 15 / 25 -
#41
Een aardewerken bord met blauw op wit decor. Onderaan gemerkt.
Une assiette en faïence à décor bleu sur blanc. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 10 / 15 -
#160De Pooter
“The Clipper”. Aquarel. Gesigneerd.
”The Clipper”. Une aquarelle. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 42 x 42 cmEstimate: € 30 / 50 -
#92
Lot boeken. “Wereldmozaïek. Encyclopedie van alle Landen en Volken”. Ed. Standaard Uitgeverij 1978. 14 delen in f°. “Flandria Nostra. Ons Land en zijn Volk...”. Ed. Standaard Boekhandel 1957. 5 delen in 4°. “De 25 dagen van Vlaanderen”. Ed. Waanders 2006. In 2 banden. “De 25 dagen van Antwerpen”. Ed. Waanders/Stadsarchief 2007. In 1 band. “Waar is de Tijd? Antwerpen”. Ed. Waanders/Diogenes 1998. In 2 banden. “Pays et Gens de France”. Ed. Société des Périodiques Larousse 1981. 7 delen.(..)
Lot de livres.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 130 / 160 -
#30
Een sigarettendoosje, ingelegd met diverse houtsoorten en been.
Une boîte à cigarettes, incrustée de divers bois et os.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 10 / 15