Similar lots by type
-
#5Een lot van vijf verschillende wollen karpetjes. Enkele met slijtage.
Un lot de cinq carpettes. Quelques usures.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#11Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableOnline onlyDim. 126 x 82 cmEstimate: € 50 / 80 -
#7Een fijn geknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableOnline onlyDim. 150 x 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#4Twee verschillende karpetten.
Deux carpettes différentes.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#9KrachiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableOnline onlyDim. 122 x 83 cmEstimate: € 70 / 80 -
#6Een antiek handgeknoopt Oosters karpetje van wol met een Bocharamotief. Slijtage.
Petite carpette Bochara ancienne en laine. Noué main.No longer availableOnline onlyDim. 165 x 117 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#268Een paar kraagvazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 20 / 40 -
#152Julien CelosPeriod: 1884- 1953“Bruggetje”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 95/250(?)
“Petit Pont”. Une eau-forte. Signée et numérotée 95/250.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#180“Rosa Eglanteria” en “Rosa Gallica”. Een paar reproducties van gravures naar Redouté.
“Rosa Eglanteria” et “Rosa Gallica”. Une paire de reproductions de gravures par Redouté.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 15 / 25 -
#127Een kleine aardewerken theepotje. Chinees werk. Onderaan met stempel.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#179TeurelinckxDrie moeraslandschappen. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79 & ‘80.
“Trois paysages aux marais”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘79 et ‘80.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 70 -
#139Een lot van tien reproducties van oude Belgische reclameaffiches. Ed. De Morgen, 1997.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#230“Catalina”. Een modelboot met elektromotor. Schade.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#266Een lot van zes chromo-albums. Meurisse, Jacques, De Beuckelaer,...
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#35Yashika T3Een compactcamera op batterijen. In tasje.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#110Een lot boeken:- “Natuur en vogelreservaten”: Het Zwin, Venen, De Kempen, De Brabantse bossen, Van het kustland toto de Gaume, Ardennen. - Dieren in sport en spel, Het familieleven van de dieren, Dieren in het nauw, Genezende planten, Stadsvogels, Mijn beroep? Dieren!, De wondere wereld der katten, De strijd om het bestaan & De hond, een mensenvriend. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘70 en ‘90.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70 -
#44Een lot smeedijzer, bestaande uit een goedendag, een drietand, een pannetje met lange steel en een bonenbrandertje.
No longer availableOnline onlyDim. l: 55 - 180 cmEstimate: € 40 / 60 -
#171Twee Indische gouaches met personages.
Deux gouaches indiennes aux personnages.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 19 en 28 x 15 cmEstimate: € 40 / 60

