Similar lots by type
-
#276
“La libre Esthetique...”. Een reproductie van een laat XIXde eeuwse affiche.
”La libre Esthétique…”. Une reproduction d’une affiche , fin XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 26 x 36 cmEstimate: € 40/60 -
#177De Bas
“Bosweggetje”. Een ets. Artiestenproef, gesigneerd buiten de plaat.
“Petit chemin forestier”. Une épreuve d’artiste, signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 17 x 26 cmEstimate: € 20/30 -
#162
Twee oude foto’s van schepen, waarbij de eerste op de lijn Hong Kong - Antwerpen uit 1899 en de tweede van de ‘Great Eastern Railway Antwerpen - Harwich’ uit 1920.
Deux anciennes photos de bateaux dont un de la ligne Hong Kong-Anvers de 1899 et l’autre du “Great Eastern Railway Antwerp-Harwich” de 1920.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 20/25 -
#164
“The Triumph of Mercy” & “ Diana and Acteon”. Twee oude Engelse gravures.
“The Triumph of Mercy” & “ Diana and Acteon”. Deux gravures anglaises anciennes.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 40/50 -
#103Rik SchaefelsPeriod: 1827 - 1904
Een lot van drie etsen, in de plaat gesigneerd.
Un lot de trois gravures, signées dans la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 11 x 19; 31 x 23 & 30,5 x 22,5 cmEstimate: € 30/40 -
#163Felix GogoPeriod: 1872 - 1953
“Kerkinterieur”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Intérieur d’église”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 48 x 38 cmEstimate: € 30/50 -
#170
“Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd, met droogstempel gemerkt en genummerd 84/100 buiten de plaat. In de plaat: C. 1917.
“Bruges”. Une eau-forte en couleurs. Signée, avec cachet et numérotée 84/100 hors planche. Dans la planche: C. 1917.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 38 x 31 cmEstimate: € 20/30 -
#165Fievez
“Hoeve”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1907 binnen de plaat.
“Ferme”. Eau forte. Signée et datée 1907 dans la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 39 x 33 cmEstimate: € 20/30 -
#287Ripa
“Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1952.
”Vue sur Paris”. Huile sur toile. Signée et datée 1952.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 36 cmEstimate: € 50/70 -
#161Van den Eynde
“Vissersboot op het droge. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd en genummerd 3/25 binnen de plaat.
“Bateau de pêche sur la rive”. Lithographie. Epreuve d’Artiste. Signée et numérotée 3/25 dans la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 47 x 64 cmEstimate: € 20/30 -
#104
Een lot van twaalf bladen met telkens twee karikaturen. Eerste helft XXe eeuw. Enkele dubbel.
Un lot de douze feuilles, chacune avec deux caricatures. Première moitié du 20e siècle. Quelques doubles.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 50/60 -
#6
Negen prenten uit de reeks ‘Nineteen holes of golf’ door Norman Orr.
Neuf tirages de la série Nineteen holes of golf de Norman Orr.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 25 x 18 cmEstimate: € 45/60 -
#299Henri KoetserPeriod: 1878 - 1952
“Boer aan een schuur”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”fermier et étable”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 26 x 34 cmEstimate: € 40/50 -
#102
Een reeks van twaalf decoratieve prenten met vogelsoorten, afkomstig uit een oud vogelboek.
Une série de douze gravures décoratives avec des espèces d'oiseaux, tirées d'un vieux livre d'oiseaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 29 x 32 cmEstimate: € 60/70 -
#300
Drie reproducties naar Rembrandt, Baksteen en Cooper.
Trois reproductions d’après Rembrandt, Baksteen et Cooper.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50/80 -
#184
Negen grafische werken:- Walter Vaes. “Dorpszicht met een molen aan de Schelde”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat (10,5 x 12 cm).- Een reproductie van een kleurenets met vissen. Naar Teillard.- “Gouldian Finch”. Kleurenreproductie.- “Beluik”. Reproductie.- “Rosa Campanulata alba”. Reproductie naar Redouté.- “My Big Brother”. Reproductie naar Philip Boileau. Ed. Rheintal & Newman, N.Y. (zonder lijst).- “Mischief”. Reproductie naar Bessie Pease Gutmann. Ed. Gutmann & Gutmann N.Y.- “Awakenin(..)
Huit gravures:- Walter Vaes. “Vue de village au moulin aux bords de l’Escaut”. Eau-forte. Signée hors planche (10,5 x 1é cm).- Une reproduction d’une eau-forte en couleurs aux poissons. D’après Teillard.- “Gouldian finch”. Reproduction en couleurs.- “Impasse”. Reproduction.- “Rosa Campanulata Alba”. Reproduction d’après Redouté. Etc.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 50/80 -
#277Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
“Winters landschap”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 156/350 buiten de plaat en met stempel van de Saedeleer.
”Paysage hivernal”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 156/350 hors planche et avec cachet de de Saedeleer.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 66 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#159Emile Muyens
“Condition humaine”. Een ets. Gesigneerd, genummerd 7/125 en gedateerd 1973 buiten de plaat.
”Condition humaine”. Une eau-forte. Signée et numérotée 7/125 et datée 1973 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 35,5 x 29, cmEstimate: € 35/45 -
#185Joz De Meeuw
“Dorpszicht”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.
Vue du village . Une gravure sur bois. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 21,5 x 26 cmEstimate: € 20/25
Other lots in this auction
-
#86
Een glazen punchbowl met zes cocktailglazen van Zwiesel.
Bol à punch et sic verres de Zwiesel.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40/50 -
#130
Een lot aardewerk, bestaande uit een set van vier gele en drie zwarte bekers, twee kopjes, een bakje, een schoteltje, een honingpot en een pannetje.
Un lot de poterie comprenant un ensemble de quatre tasses jaunes et trois tasses noires, deux tasses, un bol, une soucoupe, un pot de miel et une casserole.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#251
Een reclamehouder in de vorm van een slager in kunststof.
Un panneau publicitaire en forme de boucher.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 75 x 45 cmEstimate: € 120/200 -
#156
“Stilleven met haas”. Olieverf op doek. Kleine beschadigingen.
“Nature morte aux lièvre”. Huile sur toile. Petits dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#91
Lot boeken, overwegend m.b.t. steden en landen. Vermeersch, “Brugge”, Ed. Masereelfonds 2002. “America, bruid van de zon”. Ed. KMSK/Imschoot 1991. “Steden van België”, Ed Artis-Historia 1982 (4 delen). En andere.
Lot de livres.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50/60 -
#200
Vier verschillende halssnoeren van diverse soorten half edelstenen. We voegen er een soortgelijke wisselring van zilver 925 ‰ aan toe.
Quatre colliers en différentes sortes de pierres semi-précieuses. Nous ajoutons une bague échangeable semblable en argent 925‰.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 80/120 -
#220
Een lot porselein, bestaande uit twee gepolychromeerde kandelaars met een koppel (één gerestaureerd), een kandelaar met een jonge vrouw (handje manco), een pennenhouder met een adelaar, een mandje met twee kippen en twee sierjardinières met een XVIIIe eeuws paar. RETOUR
Un lot de porcelaine, comprenant deux candélabres polychrome avec un couple, un aigle et une jeune femme (une main manquante), un porte-plumes à aigle et un panier à deux poules et deux jardinières avec un couple du XVIIIème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 8 - 20 cmEstimate: € 50/70 -
#204
Een paar kleine hoornvaasjes en een grotere van meerkleurig en verguld Brussels porselein.
Paire de petits cornets et un plus grand en porcelaine polychrome et dorée dite Vieux Bruxelles.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 30/40 -
#212
Twee albums met postzegels allerlei.
Deux albums de timbres postes.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 100/120 -
#247
Een Afrikaanse mannenbuste van gesculpteerd hardsteen.
Buste d’homme. Sculpture africaine en pierre dure.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 200/300 -
#191
Een groot lot verzilverd metalen bestekken en serveerbestekken.
Un grand lot de couverts en métal argenté et de couverts de service.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 40/50 -
#284Rika Loyens
“Tulp”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1986.
”Tulipe”. Pastel sur papier. Signé et daté 1986.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 42 cmEstimate: € 60/100