#112
Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
#127Y. Hiero
“Gevarieerd Bloemstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#166
Een gesculpteerd stenen Boeddhahoofdje.
sculpted stone Buddha head.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 12cmEstimate: € 40 / 60 -
#37
Twee verschillende Japanse vazen van opaal met waterlelies op sokkel.
Two different Japanese opal vases with water lilies on a pedestal.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 20 / 30 -
#260
Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40 / 60 -
#108
Een lot van 4 schaalmodellen , 3x1/18 , waarvan 3 x Ferrari en 1 Porsche .
A lot of 4 scale models, 3 x 1/18, of which 3 x Ferrari and 1 Porsche.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 50 / 70 -
#182
Een set van 3 donkerglazen kandelaars.
#147Maria Innocentia Hummel
Een Hummeltje, “Little Goat Herder”, 200/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Little Goat Herder”, 200/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 12 cmEstimate: € 45 / 55 -
#133Minichamps
Three 1:43 scale model cars from the 'Paul's Model Art' series: - AMG - Mercedes C 36. - Ford Scorpio Clipper 1995. - Ford Puma 1997. In original boxes.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 60 / 80 -
#229
Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
Two African wooden statues on a stone pedestal.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#209Helga Verlinden
Een fantasie halssnoer bezet met licht grijze bolletjes. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 30 / 50 -
#283
Een paar porseleinen kaarsenhouders met gekleurde figuren.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h 9 cmEstimate: € 40 / 60