Een lot van vier klokjes.

Een lot van vier klokjes.

Un lot comprenant quatre horloges murales polychromes.
Online only
SKU: 0104190229.
Category: Klok.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #229
Estimate: € 30 / 40

  • #314
    John warmink

    Een replica van een Zaans klokje. Met slinger en gewichten.

    Online only
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #264
    Imhof

    Een messingen schouwklokje. Zwitserse makelij.

    Online only
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #239

    Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec décor polychrome de vignes et de blé. Complète avec clé et poids. Sur sa petite chaise.
    Online only
    Dim. l: 135 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #38

    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #244
    Peter Bolfs

    “Boslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage forestier”. Huile sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 76 x 95 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #12
    Beloutj

    Een Oosters wollen bidkleed.

    Un tapis de prière d’Orient en laine.
    Online only
    Dim. 92 x 136 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #319

    Online only
    Estimate: € 35 / 50
  • #99

    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #279
    Mamree

    Online only
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #238

    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #195

    Vier gravures: -Jean Cambresin. “Rue Hors Château”. Ingekleurd en gesigneerd buiten de plaat. - “The Pulpit in the Church of St. Gudule, Brussels”. P. Dagobert naar Borremans. We voegen er een gravure met zicht op de Lesse en een ingekleurde gravure met een zicht te Luik aan toe

    Quatre gravures: -Jean Cambresin. “Rue Hors Château”. Colorée et signée hors planche. - “The Pulpit in the Church of St. Gudule, Brussels”. P. Dagobert d’après Borremans. Nous y joignons une gravure représentant la Lesse et une gravure colorée de Liège.
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #300
    Henri Quittelier
    Period: St-Joost-ten-Node 1884 - 1980

    Online only
    Dim. 44,5 x 54,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #100

    Zeven boeken uit de reeks “Bestemming...”: Balearen, Madeira, De romantische Rijn, Zwitserland, Normandië & Elzas. Uitgeverij Artis Historia. Jaren ‘90.

    Online only
    Estimate: € 25 / 45
  • #323
    PS-67 Scott

    Een direct aangedreven platenspeler. Werkende staat. Cinch output.

    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #302

    Online only
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 70

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00