Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vier kristallen vazen, waarvan één met rode kleur in het midden.

Een lot van vier kristallen vazen, waarvan één met rode kleur in het midden.

Lot de quatre vases en cristal dont un avec une couleur rouge au milieu.
Online only
SKU: 3001230074.
Auction day: 30 January 2023 22:00
Catalogue #74
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #117

    Twee Japanse geishapoppen op houten voetstuk.

    Deux poupées geisha japonaises sur un socle en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #145
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Boomen”. Een ets. Gesigneerd en 1e staat buiten de plaat.

    "Des arbres". Une gravure. Signée et 1er état hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21 12 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #5

    Een kleurloos glazen drageoir.

    Un drageoir en verre incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #55

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee voorsnijbestekken, een pollepel, vier messen, een reeks cocktailprikkers met diverse mineralen, 21 souvenirlepeltjes, drie eierlepeltjes, twee bloemenvaasjes, een suikerfles en een tafelveger met blik. Bijgevoegd drie souvenirlepeltjes en een zoutvaatje van zilver.

    Lot en métal argenté, composé de deux couverts à découper, une louche, quatre couteaux, une série de piques à cocktail avec divers minéraux, 21 cuillères souvenir, trois cuillères à oeufs, deux vases à fleurs, un sucrier et une ramasse-miettes avec pelle. Inclus sont trois cuillères souvenir et une salière en argent.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
  • #292

    Een eikenhouten eenpersoonsbed.

    Un lit simple en chêne.
    No longer available
    Online only
    Dim. 218 x 83 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #47

    Twee kleurloos kristallen vazen op voet. Enkele kleine schilfers.

    Deux vases en cristal incolore sur pied. Quelques petits éclats.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 & 30 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #1
    Val Saint Lambert

    Een kleurloos kristallen schaaltje met een gesatineerd decor van een korhoen. Gemerkt.

    Plat en cristal incolore à décor satiné d'un tétras lyre. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 15 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #244
    Carl Scheidig

    “Jagersvrouw”. Een beeldje van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt onderaan.

    "La femme du chasseur". Une figurine de porcelaine allemande multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #267

    Een paar antieke schoteltjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders op celadonkleurige fond. Onderaan gemerkt. Randschade.

    Une paire de soucoupes antiques en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs, oiseaux et papillons sur fond céladon. Marquées en bas. Bords endommagés.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #261

    Drie verschillende borden van Imariporselein. Eén met haarscheur en randschilfer.

    Trois assiettes en porcelaine Imari différentes. Une avec un cheveu et un éclat au bord.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 21 & 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #288
    Boch Frères Keramis

    Een tweedelige vaas van polychroom porselein, gedragen door twee meermannen. Lichte restauratie aan de rand bovenaan. Onderaan gemerkt.

    Vase en porcelaine polychrome en deux parties, porté par deux tritons. Légère restauration en bordure du haut. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #82

    Een lot aardewerk en porselein met diverse sauskommen, een kan e.d. Met merken van Lunéville en andere.

    Un lot de faïence et porcelaine avec diverses saucières, une cruche, etc. Avec des marques de Lunéville et autres.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Online-Only Varia - Januari 2023

Op Maandag 30 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday January 30th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

30 January 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More