Een lot van vier lampenvoeten, waaronder een paar columnvoeten en een zwarte. En een lamp in neo-klassieke stijl met engel en lampenkap.

Een lot van vier lampenvoeten, waaronder een paar kolomvoeten en een zwarte. En een lamp in neo-klassieke stijl met engel en lampenkap.

A lot of four lamp bases, including a pair of column bases and a black one. And a lamp in neoclassical style with angel and lampshade.
SKU: 1612250268.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #268
Estimate: € 80 / 120

  • #114

    ‘Caféscene met pijprokende man’, olieverf op paneel. In de stijl van David Teniers.

    'Café scene with pipe-smoking man', oil on panel. In the style of David Teniers.
    Dim. 30/23 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #45
    Cartier

    Een zwart lederen centuur met gesp in twee kleuren. Gemerkt en in originele doos.

    A black leather belt with a two-tone buckle. Marked and in original box.
    Dim. 120 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #266

    Dim. 102 x 122 x 61 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #128

    Een set van 2 design tafellampen, metalen lampenvoet met bebaarde man en lampenkap met rits.

    Dim. h 82 cm (voet)
    Estimate: € 150 / 250
  • #258

    Een gepolychromeerde gesculpteerd houten Guanyin beeld.

    A polychrome carved wooden Guanyin statue.
    Dim. h 69 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #248

    Een lotelingenstok van Italiaans glas met rode en gele lijnen binnenin en opliggende witte en blauwe lijnen. Omstreeks 1900. Schilfers onderaan en aan het handvat.

    A recruiting stick made of Italian glass with red and yellow lines inside and raised white and blue lines. Circa 1900. Chips at the bottom and on the handle.
    Dim. l 104 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #279
    Victor Renty

    ‘Fantasia’, olieverf op doek. Een Abstract expressionistisch werk, getekend V. Renty ‘69.

    'Fantasia', oil on canvas. An Abstract expressionist work, signed V. Renty '69.
    Dim. 62/47 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #227

    Een lot antieke koperen kandelaars bestaande uit 3 sets 18/19e eeuwse en één mogelijk laat 17e eeuws exemplaar.

    A lot of antique copper candlesticks consisting of 3 sets from the 18th/19th century and one possibly late 17th-century piece.
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #44

    Een paar tekeningen in gemengde techniek, vermoedelijk 19e eeuw. Gemonogrameerd HB.

    A pair of mixed media drawings, presumably from the 19th century. Monogrammed HB.
    Dim. 16/12 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #37

    “Madonna met kind en druiventros”. Een polychroom plaasteren beeld, opschrift onderaan. Begin 20e eeuw.

    "Madonna with child and bunch of grapes." A polychrome plaster sculpture, inscription at the bottom. Early 20th century.
    Dim. 51 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #153

    Een paar bronzen leeuwen op marmeren sokkel.

    A pair of bronze lions on a marble base.
    Dim. 16 x 32 x 11 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #16

    Een ronde houten salontafel met klauwpoten.

    A round wooden coffee table with claw feet.
    Dim. h 60 x Ø 86 cm
    Estimate: € 40 / 60

Antiekveiling 16 December 2025

16 December 2025 19:00