Similar lots by type
-
#642
Een paar Japanse houtsneden. Gesigneerd.
Paire de gravures sur bois japonaises. Signées.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 100/120 -
#504Hoffbauer
“Zeezicht I”, “Zeezicht II” & “Zeezicht III”. Drie etsen. Gesigneerd en gedateerd ‘87 buiten de plaat.
“Marine I, II et III”. Trois eaux-fortes signées et datées 87 hors planche.No longer availableDim. 49,5 x 33,5 & 49,5 x 36,5 cmEstimate: € 60/80 -
#42
Een lot van vijf gravures, waarvan twee marines, wapens en twee Engelse zichten.
Lot de cinq gravures dont deux marines, des armes et deux vues anglaises.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#59Romain Malfliet
“Sint Laurentiuskerk te Lokeren”, “St. Gummaruskerk te Lier” & “Kapel”. Drie etsen. Allen gesigneerd binnen en buiten de plaat en resp. genummerd 9/50, 2/100 & 45/100.
“Eglise St-Laurent à Lokeren”, “Eglise St-Gommaire à Lierre” et “Chapelle”. Trois eaux fortes. Signées hors planche et numérotées resp. 9/50, 2/100 et 45/100.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#24
Zes oude gravures waarvan vier met maritieme scènes, één met zicht op Luik en één met diverse vlinders. Allen met de hand ingekleurd.
Six gravures anciennes dont quatre aux scènes maritimes, une présentant une vue sur Liège et deux des papillons divers. Colorées à la main.No longer availableEstimate: € 30/35 -
#569Jan Backx
“Rede van Antwerpen”. Ets. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“La Rade d’Anvers”. Eau-forte. Signée et datée 1968.No longer availableDim. 22,5 x 70 cmEstimate: € 40/60 -
#754
Een reeks van vier reproducties van foto’s i.v.m. ruimtemissies Apollo XI, XIII en XV.
Suite de quatre reproductions de photos des missions spatiales Apollo XI, XIII et XV.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#454
“Boerenpaard”. Zeefdruk naar Ost. Niet gesigneerd.
“Cheval de trait”. Sérigraphie d’après Alfred Ost. Non signée.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 20/30 -
#502Manuel Trinidad
“Het stierengevecht”. Lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘74 en genummerd 144/150.
“La corrida”. Litho. Signée, datée 74 et numérotée 144/150.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#4
“Genretafereel”. Een koperen etsplaat.
“Scène de genre”. Planche d’eau-forte en cuivre.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 30/50 -
#29
Een lot oude gravures bestaande uit een portret van Joost Van De Vondel en een afbeelding van het Jezuïetencollege te Mechelen. XVIIIde eeuw.
Lot de gravures anciennes comprenant un portrait de Vondel et une vue du Collège des Jésuites de Malines. XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#349
Een laat XIXe eeuwse Engelse jachtprent.
Estampe de chasse anglaise de la fin du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#314Louis PeetersPeriod: 1876 - 1964
“Steiger” & “Schip op het droge”. Twee etsen. De eerste gesigneerd buiten de plaat.
“La rade” et “Bateau amarré”. Deux eaux-fortes. La première signée hors planche.No longer availableDim. 18,5 x 24 & 20,5 x 26 cmEstimate: € 40/50 -
#32
Een lot grafiek bestaande uit een oude kaart van Gent, een XVIde eeuws zicht op Bois-Le-Duc en een XVIIIde eeuwse voorstelling van een bacchanaal.
Lot de gravures comprenant une ancienne carte de Gand, une vue de Bois-le-Duc du XVIe siècle et une bacchanale du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#294
“Winters landschap”. Lithografie. Gesigneerd ‘M. J. De Saedeleer’ en genummerd 26/125 buiten de plaat en met stempel Valerius De Saedeleer.
“Paysage d’hiver”. Lithographie. Signée M.J. De Saedeleer et numérotée 26/125 hors planche et avec cachet Valerius De Saedeleer.No longer availableDim. 50 x 63 cmEstimate: € 150/200 -
#549
Een lot van drie rasterdrukken, waarvan twee naar een werk van Saverys en één naar Ger. Sioen.
Lot de trois estampes dont deux d’après Saverys et une de Ger. Sioen.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#629
“Mc Queen’s coachings”. Een paar oude Engelse prenten. Omstreeks 1900.
“McQueen’s coachings”. Paire d’estampes anglaises. Vers 1900.No longer availableDim. 40 x 70 cmEstimate: € 40/60 -
#644
Een map met kleurenprenten met betrekking tot Chinese muurtekeningen uit de Tangdynastie. Ed. Wenwu. Peking, 1974. We voegen er een gedrukte Chinese scroll aan toe.
Portefeuille contenant des planches en couleurs concernant des dessins muraux chinois de la Dynastie T’ang. Ed. Wenwu, Pékin 1974. Nous ajoutons un rouleau chinois imprimé.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#282Frans Masereel
“Zicht op Antwerpen”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd binnen de plaat.
“Anvers”. Gravure sur bois. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 40/60 -
#712
Theaterscène met vechtende samoerais. Een ingekleurde Japanse houtsnede. XIXe eeuw.
Scène de théâtre aux samouraï combattant. Gravure sur bois colorée. Japon, XIXe siècle.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 300/400 -
#494Robert Kostuck
“Hands of fate 2” Gemengde techniek. Gesigneerd.
“Hands of fate 2”. Technique mixte. Signée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#462
“Windmolen”, “ Sint-Baafskathedraal te Gent” en “De St-Niklaaskerk te Gent”. Een lot van drie grafische werken.
“Moulin à vent”, “Cathédrale St-Bavon à Gand” et “L’église St-Nicolas à Gand”. Trois estampes.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#814
“Le rollier vulgaire (de gewone scharrelaar)”. Lithografie. XIXe eeuw.
“Le rollier vulgaire”. Litho. XIXe siècle.No longer availableDim. 46 x 32 cmEstimate: € 30/40 -
#489
Een lot grafiek, waaronder Selos, bestaande uit twee zichten op Brugge en één op Antwerpen.
Deux vues de Bruges et une d’Anvers. Lot de gravures dont une signée Sélos.No longer availableEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#484Walter Stevens
“Stilleven met brood en wijn”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au pain et au vin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 61 cmEstimate: € 40/60 -
#101
Naturalistisch beeld van een stier. Brons met donker patina. Niet gesigneerd.
“Taureau”. Sculpture naturaliste en bronze à patine foncée. Sans signature.No longer availableDim. l: 29 cmEstimate: € 80/100 -
#455Alain Delon
Een vaporisator eau de toilette van 50 ml.
Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#637
“Reiziger”. Japanse okimono van massief geëtst ivoor. Onderaan gemerkt.
“Voyageur”. Okimono en ivoire massif gravé. Travail japonais. Marque sous la base.No longer availableDim. H 16 cmEstimate: € 320/380 -
#471Swarovski
“Antonio”. Een beeldje van kleurloos geslepen kristal met rode details. Ontwerp van Martin Zendron. Swarovski Collectors Society 2003.
“Antonio”. Statuette en cristal taillé incolore aux détails rouges. Conçue par Martin Zendron. Swarovski Collectors Society 2003.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100/120 -
#747
Een groep van gebeeldhouwd ivoor in de vorm van een Indische handelaar op olifant, staand op een platform gedragen door vier olifantenkoppen.
Groupe en ivoire sculpté représentant un marchand indien sur un éléphant, sur une base portée par quatre têtes d’éléphants. Début du XXe siècle.No longer availableDim. L 21 cmEstimate: € 120/200 -
#518
“Onderdrukking”. Een werk van gesculpteerd hout. Zonder signatuur.
“Suppression”. Sculpture en bois. Sans signature.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/60 -
#668
“Vissers”. Drie kleine beeldjes van gepolychromeerd terracotta.
“Pêcheurs”. Trois petites statuettes en terre cuite polychrome.No longer availableDim. H. ± 15 cmEstimate: € 40/60 -
#647
Een punchbowl met onderschotel van kleurloos geslepen kristal. Lepel ontbreekt.
Bol à punch et présentoir en cristal taillé incolore. Sans louche.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#560Max Handwerck, Germany 3
Pop. Bruine slaapogen, open mond met vier tanden. Omstreeks 1900. Gemerkt.
Poupée. Yeux dormeurs bruns, bouche ouverte à quatre dents. Vers 1900. Avec marque.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#80
Een paar 18 karaats wit gouden ringen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Paire de bagues en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 9,13 gEstimate: € 200/300 -
#602Utagawa “Toyokuni” KunisadaPeriod: 1786-1865
Drie personages uit het kabukitheater. Drie ingekleurde houtsneden, omstreeks 1854.
Trois personnages du théâtre Kabuki. Trois gravures sur bois colorées. Vers 1854.No longer availableDim. 3 x 34 x 24,5 cmEstimate: € 1000/1200