Other lots by Royal Zuid-Holland
-
#148Royal Zuid-HollandTwee schotels van meerkleurig plateel met decors ‘Gaby’ & ‘Gedé’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 27 & 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#139Royal Zuid-HollandEen lot van vier verschillende schotels van meerkleurig plateel met decors ‘Corfoe’, ‘Wally’, ‘Vola’ & ‘Magda’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 - 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#109Royal Zuid-HollandEen plateau van meerkleurig Gouda-plateel, versierd met een bloemendecor ‘Blareth’ van Maria Nieuwenhuizen. 1923.
No longer availableOnline onlyDim. 37 x 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#94Royal Zuid-HollandEen bolle schenkkan van zwart plateel met een geel en wit bloemendecor. Decor ‘Noma’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#75Royal Zuid-hollandEen lot Gouds plateel, bestaande uit twee vazen, twee kannen, een asbak en een mandje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#74Royal Zuid-HollandEen lot meerkleurig plateel van Gouda, bestaande uit een schenkkan, twee verschillende vazen, een kleine jardinière, een dekseldoosje en een tabakspot.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7,5 - 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#77Royal Zuid-HollandEen ensemble van meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit vijf asbakjes en een kandelaar op een ronde schotel. Decor ‘Dorcan’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 6 & 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#69Royal Zuid-HollandEen lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een vaasje en een kruikje met decor ‘Ali’, een kruikje, een asbak, een luciferhouder en een potje met decor ‘Nadro’ en een schotel met decor ‘Gesina’. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#66Royal Zuid-HollandEen tabakspot en een vaasje van meerkleurig Gouds plateel. Respectievelijke decors Roba & Cailler. Onderaan gemerkt. Eerste helft XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15,5 & 17,5 cmEstimate: € 20 / 30
Similar lots by type
-
#170Faïencerie René Dubois, MonsEen zeshoekig art deco dekseldoosje van aardewerk met een meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de binnenkant.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#185Regina, GoudaTwee vazen van meerkleurig plateel en drie verschillende schaaltjes met bloemendecors op zwarte fond. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 & 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#171W. Biron, ChateletEen lot steengoed, bestaande uit een vaasje met een wapen van ‘Pouhon - Spa’, een kruikje met ‘Vielsalm’, een sieremmertje met een mijnwerker en een siervaasje met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#175Guerin, BouffioulxEen siervaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een carnavalsscène in reliëf. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#176Twee verschillende kandelaars van meerkleurig Goudaplateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#181Flora, HollandEen lot Gouds plateel met meerkleurig decor van bloemen en bladeren, bestaande uit een kleine en een grote vaas, een vaasje op voet, vier schotels, een kom op voet en een bonbonnière. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#178Royal Zuid - Holland, GoudaEen grote kandelaar en een schotel van meerkleurig plateel met resp. decors ‘Amstel’ & ‘Soraya’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cm, Ø: 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#177Royal Zuid - Holland, GoudaTwee verschillende lampenvoeten van meerkleurig plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 29 & 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#190Een lot Gouds plateel, bestaande uit een ronde kruik, een jeneverkruik, een schenkkan, een vaas op voet, een asbak, een klompje, een aperitiefschaaltje, een bonbonnière en een sierbord. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 25 cmEstimate: € 20 / 25 -
#173Dubois, BouffioulxTwee vaasjes, een sierkannetje en een kandelaar van Belgisch steengoed. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#186Royal Zuid-holland, GoudaEen gevarieerd lot aardewerk van diverse oorsprongen, bestaande uit borden, doosjes, klokken, een koffiemolen, enz.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 29 cm -
#174Aardewerken pot met jachtscène uit de oudheid.
Un pot en faïence, scène de chasse de l’Antiquité.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#172Royal Zuid - Holland, GoudaEen lot meerkleurig plateel, bestaande uit een kannetje op voet met decor ‘Sofia’, een kannetje met decor ‘Solda’, een vaasje met decor ‘Sydney’ en een kommetje met decor ‘Tini’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#188Flora, GoudaEen lot meerkleurig plateel met diverse decors, bestaande uit acht verschillende vazen, drie asbakken en vier bonbonnières. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 24 cm -
#166Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een balustervaas met decor ‘Aurora’, een kruik met decor ‘Atol’ en een paar klompjes. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#169Dubois, BouffioulxEen art deco vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een gestileerde afbeelding van Hermes in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#167Dubois, BouffioulxEen lot meerkleurig geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit twee koppen, een asbak, een opengewerkte schaal met bloemendecor en een schaal ter gelegenheid van een robijnen huwelijksverjaardag. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#168Dubois, BouffioulxEen art deco vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een gestileerde vogel en bloemen in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#18940Een gevarieerd lot Hollands aardewerk, bestaande uit vazen, kannen en schaaltjes. Diverse merken, waaaronder ‘Jumbo’. 20 stuks.
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 23 cm -
#184Regina, GoudaEen lot plateel met meerkleurige Delftse decors, bestaande uit een kan, twee oorvazen, een dekselvaas en een knobbelvaas. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#179Royal Zuid - HollandEen lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een wandvaasje, een dekseldoos, een asbak, een grote en een kleine vaas en een kan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#180Een lot Holands plateel met meerkleurige Delftse decors, bestaande uit twee lampvoeten, drie kannetjes (één met haarscheur) en een knobbelvaas. Diverse merken, waaronder ‘RAM’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 51 cmEstimate: € 40 / 50 -
#191Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee kannen met bmoemendecor, twee vaasjes, een kom en een kom met zes schoteltjes. Diverse merken, waaronder Royal Zuid-Holland.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 35 cmEstimate: € 30 / 35 -
#182Royal Zuid - Holland ‘Unica’Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee schotels, een dubbele kandelaar en een grote bolle kan, versierd met meerkleurige bloemendecors. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 & 22 cm, Ø: 26 & 35 CMEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#18Schoonhoven, HollandEen lot blauw en wit plateel, bestaande uit een bierpul, twee verschillende vaasjes, waarbij één met randschilfers, een dekselpot zonder deksel, een bonbonnière, een bladvormige vide-poche, een dekseldoos en een grote schotel met een molen in het decor.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#162Flora, GoudaEen gevarieerd lot aardewerk met diverse decors van balderen en bloemen. Tien stuks. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5,5 - 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#131Céramique MontoiseEen lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een bonbonnière op voet, een kruikje (restauraties), twee zeshoekige vazen (één gerestaureerd) en een dekselvaas, versierd met decors van A. Dubois.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15,5 - 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#51Royal Zuid-Holland, GoudaDrie grote schenkkannen met grote tuit en twee bolle schenkkannen van meerkleurig plateel. Respectievelijke decors ‘Camelia’, ‘Kabor’, ‘Ridge’(?), ‘Trix’ & ‘Nagar’. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#124Céramique MontoiseEen aardewerken jenevervaatje met zes borreltjes, versierd met meerkleurige decors van A. Dubois. Gemerkt. Zonder staander of kraantje.
No longer availableOnline onlyDim. l: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#35Een lot blauw en wit Hollands plateel, bestaande uit drie verschillende lampen, een hangjardinière, een fles, een hoge kandelaar, een vaas en een sierbord. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 - 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#183GuerinEen asbak en een pul van steengoed, respectievelijk met een wapen van Celles en van St. Idesbald - Koksijde. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 & 11 cmEstimate: € 20 / 25 -
#118Royal Zuid-Holland, GoudaEen lot Gouds plateel met diverse bloemen- en bladerdecors, bestaande uit twee schaltjes, twee kannen, een vaasje, een blaker, een schaaldje met oor en twee diepe schotels.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 25 cm; Ø: 16 - 36 cmEstimate: € 75 / 100 -
#152Flora, GoudaEen lot meerkleurig aardewerk met decor ‘Roza’, bestaande uit een grote en een kleine schaal, een opengewerkt schaaltje, een mandje, een dekseldoosje, een schaaltje op voet en een vaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 12 - 33 cmEstimate: € 30 / 35 -
#58Céramique MontoiseEen lot van vier verschillende vazen van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Onderaan gemerkt.
Lot de quatre vases différents en faïence polychrome dans le goût de Gouda. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 - 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#112Äken-PlateelEen lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit vijf verschillende vazen en een kandelaar. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#107Royal Plazuid, GoudaEen schenkkan en een vaas van meerkleurig Gouds plateel, versierd met decor ‘Charmi’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 & 25 cmEstimate: € 30 / 40

