#71
Een lot van 15 Chinese schaaltjes en kommetjes.
A lot of 15 Chinese bowls and small dishes.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. Ø 13.5 cmEstimate: € 30/50 -
#220Ernst Karstens KeramikPeriod: 1960 - 1970
Een keramieken cachepot met voet. Gemerkt.
Un cache-pot en céramique avec pied. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 97 cmEstimate: € 80/120 -
#32
Een Kukhuri mes, made in India.
#144
Een Chinees porseleinen vaas, meerkleurig met floraal decor en vogels versierd.
#238
Drie kandelaars van verzilverd metaal van verschillende hoogtes.
Trois bougeoirs en métal argenté de différentes hauteurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 40, 46 & 52 cmEstimate: € 60/80 -
#106Broadhead & Co., Sheffield
Een Engels verzilverd thee-en koffiestel met suikerpot en melkkannetje. Victoriaanste stijl, onderaan gemerkt en genummerd.
#21
Een lot van 4 gevarieerde kaders.
#127Faïencerie
Een lot van 15 aardewerken sierborden, beschilderd met diverse taferelen.
A lot of 15 earthenware decorative plates, painted with various scenes.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 75/125 -
#168
Een set van 2 sierlijke zamac vazen waarvan 1 met schade.
#19Unichrome
"The Mystery of the Green Man". An expandable cube with The Green Man in the decor.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 7 x 7 x 7cmEstimate: € 5/10 -
#218Capo di Monte
Een lot van 4 Capodimonte beeldjes op een verguld voetje bestaande uit een jonge heer met fazant, een engeltje, ee, jongen met een gans en een meisje met bloemen. Hierbij toegevoegd een porseleinen kussentje met een geslepen kristallen bol. Kleine schade aan het beeldje met het bloemenmeisje.
#24Roemer
A set of 8 vintage Roemer wine glasses with green ribbed stems and decorated with grapevines in the design.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. 14cmEstimate: € 40/60