#32Een maanvormig flesje van gesatineerd amberkleurig glas.
#228Een vis en een snoepje van meerkleurig Muranoglas.
#50Een grote glazen sierkandelaar met kwikzilver.
Lot de verrerie, composé de deux vases violets, de deux vases incolores différents et d'un cendrier vert par Chien Vert.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 17 cmEstimate: € 15 / 25
#160Rémy Cornelissen“Twee personages”. Litho. Gemonogrammeerd in de plaat.
Deux personnages . Lithographie. Monogrammée dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 28,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#29Een lot van acht oude pijpen in een rekje met spreuk.
#225Een vaasje van okergeel kristal met geslepen decor.
#214Twee Engelse prenten. “La Chaise de Poste” en “L’Estafette”. Naar V. Adam.
#662 gravures:- Albert Geudens, “Interieur. Gesigneerd buiten de plaat- Henri Mortiaux, “Binnenkoer’. Gesigneerd, genummerd en gedateerd 1924 buiten de plaat.
2 gravures : - Albert Geudens, Intérieur. Signé à l'extérieur de la planche - Henri Mortiaux Cour intérieure. Signé, numéroté et daté 1924 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 28 & 39,5 x 49,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#20Een messingen kandelaar.
Un chandelier en laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 55 cmEstimate: € 15 / 25 -
“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel.
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 30 cm -
#207Een Limogesporseleinen bordje met een handgeschilderd verguld decor. Onderaan gemerkt. Zeer kleine schilfer aan de onderkant.
Une assiette en porcelaine de Limoges avec un décor doré peint à la main. Marquée sur le dessous. Très petit éclat sur le dessous.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#267Ernest ClaesTwaalf boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.