Other lots by Royal Zuid-Holland
-
#148Royal Zuid-HollandTwee schotels van meerkleurig plateel met decors ‘Gaby’ & ‘Gedé’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 27 & 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#109Royal Zuid-HollandEen plateau van meerkleurig Gouda-plateel, versierd met een bloemendecor ‘Blareth’ van Maria Nieuwenhuizen. 1923.
No longer availableOnline onlyDim. 37 x 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#92Royal Zuid-HollandEen lot van vier schenkkannen van meerkleurig plateel met decors ‘Diora’, ‘Gobann’, ‘Smirna’ & ‘Alberto’. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#94Royal Zuid-HollandEen bolle schenkkan van zwart plateel met een geel en wit bloemendecor. Decor ‘Noma’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#75Royal Zuid-hollandEen lot Gouds plateel, bestaande uit twee vazen, twee kannen, een asbak en een mandje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#74Royal Zuid-HollandEen lot meerkleurig plateel van Gouda, bestaande uit een schenkkan, twee verschillende vazen, een kleine jardinière, een dekseldoosje en een tabakspot.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7,5 - 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#77Royal Zuid-HollandEen ensemble van meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit vijf asbakjes en een kandelaar op een ronde schotel. Decor ‘Dorcan’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 6 & 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#69Royal Zuid-HollandEen lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een vaasje en een kruikje met decor ‘Ali’, een kruikje, een asbak, een luciferhouder en een potje met decor ‘Nadro’ en een schotel met decor ‘Gesina’. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#66Royal Zuid-HollandEen tabakspot en een vaasje van meerkleurig Gouds plateel. Respectievelijke decors Roba & Cailler. Onderaan gemerkt. Eerste helft XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15,5 & 17,5 cmEstimate: € 20 / 30
Similar lots by type
-
#190Een lot Gouds plateel, bestaande uit een ronde kruik, een jeneverkruik, een schenkkan, een vaas op voet, een asbak, een klompje, een aperitiefschaaltje, een bonbonnière en een sierbord. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 25 cmEstimate: € 20 / 25 -
#178Royal Zuid - Holland, GoudaEen grote kandelaar en een schotel van meerkleurig plateel met resp. decors ‘Amstel’ & ‘Soraya’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cm, Ø: 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#18940Een gevarieerd lot Hollands aardewerk, bestaande uit vazen, kannen en schaaltjes. Diverse merken, waaaronder ‘Jumbo’. 20 stuks.
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 23 cm -
#180Een lot Holands plateel met meerkleurige Delftse decors, bestaande uit twee lampvoeten, drie kannetjes (één met haarscheur) en een knobbelvaas. Diverse merken, waaronder ‘RAM’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 51 cmEstimate: € 40 / 50 -
#179Royal Zuid - HollandEen lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een wandvaasje, een dekseldoos, een asbak, een grote en een kleine vaas en een kan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#181Flora, HollandEen lot Gouds plateel met meerkleurig decor van bloemen en bladeren, bestaande uit een kleine en een grote vaas, een vaasje op voet, vier schotels, een kom op voet en een bonbonnière. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#186Royal Zuid-holland, GoudaEen gevarieerd lot aardewerk van diverse oorsprongen, bestaande uit borden, doosjes, klokken, een koffiemolen, enz.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 29 cm -
#184Regina, GoudaEen lot plateel met meerkleurige Delftse decors, bestaande uit een kan, twee oorvazen, een dekselvaas en een knobbelvaas. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#174Aardewerken pot met jachtscène uit de oudheid.
Un pot en faïence, scène de chasse de l’Antiquité.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#171W. Biron, ChateletEen lot steengoed, bestaande uit een vaasje met een wapen van ‘Pouhon - Spa’, een kruikje met ‘Vielsalm’, een sieremmertje met een mijnwerker en een siervaasje met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#168Dubois, BouffioulxEen art deco vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een gestileerde vogel en bloemen in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#176Twee verschillende kandelaars van meerkleurig Goudaplateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#167Dubois, BouffioulxEen lot meerkleurig geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit twee koppen, een asbak, een opengewerkte schaal met bloemendecor en een schaal ter gelegenheid van een robijnen huwelijksverjaardag. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#173Dubois, BouffioulxTwee vaasjes, een sierkannetje en een kandelaar van Belgisch steengoed. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#185Regina, GoudaTwee vazen van meerkleurig plateel en drie verschillende schaaltjes met bloemendecors op zwarte fond. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 & 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#166Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een balustervaas met decor ‘Aurora’, een kruik met decor ‘Atol’ en een paar klompjes. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#177Royal Zuid - Holland, GoudaTwee verschillende lampenvoeten van meerkleurig plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 29 & 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#169Dubois, BouffioulxEen art deco vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een gestileerde afbeelding van Hermes in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#191Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee kannen met bmoemendecor, twee vaasjes, een kom en een kom met zes schoteltjes. Diverse merken, waaronder Royal Zuid-Holland.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 35 cmEstimate: € 30 / 35 -
#170Faïencerie René Dubois, MonsEen zeshoekig art deco dekseldoosje van aardewerk met een meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de binnenkant.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#188Flora, GoudaEen lot meerkleurig plateel met diverse decors, bestaande uit acht verschillende vazen, drie asbakken en vier bonbonnières. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 24 cm -
#175Guerin, BouffioulxEen siervaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een carnavalsscène in reliëf. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#172Royal Zuid - Holland, GoudaEen lot meerkleurig plateel, bestaande uit een kannetje op voet met decor ‘Sofia’, een kannetje met decor ‘Solda’, een vaasje met decor ‘Sydney’ en een kommetje met decor ‘Tini’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#182Royal Zuid - Holland ‘Unica’Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee schotels, een dubbele kandelaar en een grote bolle kan, versierd met meerkleurige bloemendecors. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 & 22 cm, Ø: 26 & 35 CMEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#151Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit een dekselvaas van De Pauw en twee borden van de Porceleyne Fles. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cm; Ø: 23 & 28 cmEstimate: € >30 / 35 -
#39Eerste Steenwijker Kunst AArdewerk FabriekEen kommetje, een kruik en een platte kruik van meerkleurig plateel. respectievelijke decors 273, 285 & 242. Allen gemerkt onderaan. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9 -23 cmEstimate: € 75 / 100 -
#72Regina, GoudaEen lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit vier asbakken, een inktpot en een blaker.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 - 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#124Céramique MontoiseEen aardewerken jenevervaatje met zes borreltjes, versierd met meerkleurige decors van A. Dubois. Gemerkt. Zonder staander of kraantje.
No longer availableOnline onlyDim. l: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#112Äken-PlateelEen lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit vijf verschillende vazen en een kandelaar. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#27Royal Goedewagen, GoudaEen lot blauw en wit plateel, bestaande uit een bonbonnièere, een vaas, een kruikje, een kaasbord en vijf sierbordjes. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#78Céramique MontoiseTwee vazen van meerkleurig aardewerk met een decor van kastanjebladeren. Gesigneerd ‘A. Dubois’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 30 & 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#101Céramique MontoiseEen jenevervaatje van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Op staander en met zes borreltjes. Zonder kraantje.
No longer availableOnline onlyDim. l: 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#70Céramique MontoiseEen tête-à-tête van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. We voegen er een asbak met hetzelfde decor aan toe.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#3Chemisch Keramisch Fabriek, MaastrichtEen reeks van vijf sierschotels van blauw en wit aardewerk met decors van werken van o.a. Jan Steen en Francois Mieris. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30 cmEstimate: € 25 / 40 -
#48Faïencerie René Dubois, MonsEen lot meerkleurig aardewerk met meerkleurig en verguld bloemendecor, bestaande uit een grote en een kleine schenkkan, een schaaltje, een eivormig vaasje en een asbak. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 36 cmEstimate: € 35 / 40 -
#142Royal Zuid - HollandEen vaas en een schenkkan van meerkleurig plateel met resp. decors ‘Daisy’ & ‘Zomer’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 37 & 29 cmEstimate: € 40 / 50

