Similar lots by type
-
#91Een machinaal geknoopt Oosters wollen kleedje.
Une robe orientale en laine nouée à la machine.No longer availableOnline onlyDim. 165 x 78 cmEstimate: € 10 / 20 -
#275Twee verschillende gesculpteerde houten consoles, waarbij één gedragen door een vogel.
Deux consoles différentes en bois sculpté, dont une portée par un oiseau.No longer availableOnline onlyDim. b: 33 & 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#92Een divers lot glazen van glas en kristal. Eén Moezelglaasje gebarsten.
Un lot varié de verres en verre et en cristal. Un verre de Moselle est fêlé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#253Een lot geslepen kleurloos kristallen glazen, bestaande uit vier whiskyglazen en acht cocktailglazen (twee afwijkende modellen).
Un lot de verres taillés en cristal incolore, composé de quatre verres à whisky et de huit verres à cocktail (deux modèles différents).No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#193“Boerin met kippen op het binnenerf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1959.
“Fermière et poules dans une basse-cour”. Huile sur panneau. Signé et daté 1959.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 62 cmEstimate: € 60 / 100 -
#290Een driedelig waterbakje van porselein.
Un plat à eau en porcelaine en trois parties.No longer availableOnline onlyDim. h: 50 cmEstimate: € 15 / 20 -
#283Een jacquetbak met houten stukken.
Un jeu de jacquet avec des jetons de bois.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 46 cmEstimate: € 25 / 30 -
#93Een dienblad en een roomkannetje van verzilverd metaal.
Un plateau et un crémier en métal argenté.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 47 cm h: 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#112JunghansEen houten wandklok. Met slinger en gewichten. Jaren ‘50.
Une horloge murale en bois. Avec pendule et poids. Années 50.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 30 cmEstimate: € 15 / 20 -
#256Een loper. Handgeknoopt.
Un couloir en laine noué main.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#285Een lot van vijf oude kaarten, waarbij vier van België en één van Europa. Drie gevouwen uit 1964.
Un lot de cinq cartes anciennes, dont quatre de la Belgique et une d’Europe. Trois sont pliées, 1964.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#95Een roodgelakt Chinees houten meubelpaneeltje met uitgestoken en vergulde personages.
Un panneau de meuble chinois en bois laqué rouge avec des personnages sculptés et dorés.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 51 cmEstimate: € 15 / 20 -
#289Een gebeeldhouwd neogotisch altaarhemeltje. Beschadigd.
Un baldaquin d'autel néo-gothique sculpté. Endommagé.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#237Een mandje en een vaasje van geslepen kristal.
Un panier et un vase en cristal taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 & 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#192“Stilleven met appels en appelsienen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux pommes et oranges” Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#131Een paar reproducties.
Une paire reproductions.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#100Een lot kristal, bestaande uit drie vaasjes, twee mandjes (één handvat los), twee kommetjes en een bonbonnière.
Un lot de cristal, composé de trois vases, deux paniers (une anse lâche), deux bols et une bonbonnière.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#284Lot van acht grote en kleine poppen. Al dan niet gemerkt.
Lot de huit grandes et petites poupées. Marquées ou non.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#108Drie kleine decoratieve reproducties voor stierengevechten.
Trois petites reproductions décoratives pour corridas.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#189“L’habituel stable”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Roza (?) ‘85’.
“L’habituel stable”. Aquarelle sur papier. Signée Roza ‘85.No longer availableOnline onlyDim. 38.5 x 29 cmEstimate: € 20 / 25 -
#194Een Congolees handwerk met een voorstelling van een haan.
Ouvrage congolaise.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 60 cmEstimate: € 25 / 35 -
#103Een lot geslepen kleurloos kristal met verguld messingen monturen, bestaande uit vier vaasjes, een kleine coupe op voet, een bonbonnière en een sierkannetje. Bijgevoegd een juwelendoosje, een coupe en een parfumflesje.
Un lot en cristal taillé incolore avec montures en laiton doré, composé de quatre vases, une petite coupe sur pied, une bonbonnière et une carafe décorative. Comprend une boîte à bijoux, une coupe et un flacon de parfum.No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#180Lammers“Zeilboten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Voiliers. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#89Een houten fruitschotel met uitgestoken decor. Pools werk.
Un plateau de fruits en bois à décor sculpté. Travail polonais.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 10 / 15
Other lots in this auction
-
#37Een kandelaar en een olielampje van messing, beide gemonteerd als lampenvoet.
Un candélabre et une lampe à huile en laiton, tout deux en pieds de lampes.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 & 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#46Twee antieke koffiemolens met houten kast en messingen trechter.
Deux moulins à café antiques avec armoire en bois et entonnoir en laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 & 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#304Een lot zilveren juwelen waaronder twee ringen en kettingen met hangers bezet met parels en kristal.
Un lot de bijoux en argent dont deux bagues et colliers avec pendentifs sertis de perles et cristal.No longer availableOnline onlyDim. 3,90 gEstimate: € 50 / 100 -
#47Een terrine en een schotel van tin.
Une soupière et un plat en étain.No longer availableOnline onlyDim. b: 33 & 60 cmEstimate: € 15 / 25 -
#264Een piëdestal van opengewerkt aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van dieren en bloemen op blauwe fond.
Un piédestal en faïence ajourée, décoration d’animaux sur fond bleu.No longer availableOnline onlyDim. h: 51 cmEstimate: € 100 / 150 -
#76Em. De CoomanPeriod: 1922 - 2021“Binnenweg”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 85/200 buiten de plaat.
“Binnenweg”. Une eau-forte. Signée et numérotée 85/200 à l'extérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#263Een doofpot van ijzer en messing.
Un étouffoir en fer et laiton.No longer availableOnline onlyDim. h : 45 cmEstimate: € 30 / 50 -
#19Zeven ingekaderde bladen uit de reeks “De zeven visioenen van Uilenspiegel” met tekst van Bert Peleman en illustraties van Henri Lievens. 1981.
Sept pages encadrées de la série “De zeven visioenen van Uilenspiegel” avec texte par Bert Peleman et illustrations par Henri Lievens. 1981.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 49 cmEstimate: € 350 / 500 -
#98Een eenvoudige ronde wandklok met albasten wijzerplaat en met geëmailleerde romeinse cijfers. In houten kast. Met slinger en sleutel. Grote wijzer manco. Lichte randschade.
Pendule murale ronde à cadran en albâtre aux chiffres romains. Meuble en bois. Avec clef et balancier. Grande main manque. Usures aux bords.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 38 cmEstimate: € 50 / 60 -
#16Goebel, GermanyEen lot gekleurd Muranoglas, bestaande uit twee gondelvormige asbakken en drie verschillende vaasjes.
Un lot de verre de Murano coloré, composé de deux cendriers en forme de gondole et de trois vases différents.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#293Een vijfarmige tafellamp met verchroomde voet en de lichtpunten versierd met geslepen rookbruin kristallen pendeloques.
Une lampe de table à cinq bras avec une base chromée et les points lumineux décorés de pendeloques en cristal brun fumé taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 67 cmEstimate: € 60 / 80 -
#63“Winters landschap met dorpje aan een waterloop”. Olieverf op paneel.
Paysage d'hiver avec un village au bord d'un cours d'eau. Huile sur panneau.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 34 cmEstimate: € 50 / 70

