Other lots by Céramique Montoise
-
#168Céramique Montoise
Een lot van vier stuks meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit een sierjardinière in de vorm van een vis, een mandje, een oorvaas en een schaaltje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 10 - 27 cm -
#144Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit drie sierkannen en drie -vazen met verschillende decors. Onderaan gemerkt. Groene sierkan met kleine randschilfer.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 - 29 cm -
#145Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardwerk, bestaande uit vier sierkannetjes, een schoteltje en een jenevervaatje met zes borreltjes (zonder dop en kraantje). Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 21 cm -
#140Céramique Montoise
Twee lampenvoeten van gecraqueleerd aardewerk met meerkleurige decors van een vogel op een bloeiende tak. Gesigneerd ‘A. Dubois’
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 21 & 36 cm -
#130Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit een kleine kwispedoor, een balustervaas, een eirond vaasje en een flesvaasje, waarbij de eerste drie met opschrift ‘Luxembourg’ en het laatste met opschrift ‘Antwerpen’. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 22 cm -
#112Céramique Montoise
Een lot aardewerk met meerkleurige decors, bestaande uit twee verschillende vazen en twee verschillende schenkkannen. Allen gemerkt onderaan. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 19 - 36 cm -
#80Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een tabakspot, drie dekseldoosjes, een diepe schaal met oor, een ronde schotel, twee vaasjes en een klompje. Grotendeels versierd met decors van A. Dubois.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 14 cmEstimate: € 45 / 55 -
#79Céramique Montoise
Een schaal met negen bordjes, een schotel en een achthoekige fruitschaal van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. b: 33 & 35 cm; Ø: 9 & 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#78Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda, bestaande uit een theepot, twee dekseldozen, een lampvoet, een klompje en een kan. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 24 cmEstimate: € 50 / 70 -
#68Céramique Montoise
Een rokersstel, twee asbakken en een mandje van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. b: 13 - 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#69Céramique Montoise
Een hoornvaas, een kwispedoor, een buikvaas (randschilfer) en een oorvaas van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17 - 26 cmEstimate: € 25 / 35 -
#67Céramique Montoise
Twee tonvormige en een cilindervormige tabakspot van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. We voegen er een pot zonder deksel aan toe. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 12 - 20 cmEstimate: € 40 / 45 -
#64Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een bonbonnière op voet, een kruikje (restauraties), twee zeshoekige vazen (één gerestaureerd) en een dekselvaas, versierd met decors van A. Dubois.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15,5 - 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#61Céramique Montoise
Een lot van vier kandelaars van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 18 & 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#57Céramique Montoise
Een jenevervaatje van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Op staander en met zes borreltjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. l: 13 cmEstimate: € 30 / 50 -
#58Céramique Montoise
Een jenevervaatje van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Op staander en met zes borreltjes. Zonder kraantje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. l: 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#46Céramique Montoise
Een klokstel van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en één cassolette met decors van A. Dubois.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#47Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda, bestaande uit twee kwispedoors, een vaas, twee kannen en een tabakspot.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 12 - 25 cmEstimate: € 50 / 70 -
#48Céramique Montoise
Twee driedelige theestellen van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda, waarbij één met drie kopjes en drie borden en één met vier kopjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 40 / 50 -
#37Céramique Montoise
Twee designcoupes, een kan, een klompje en een tonvormige tabakspot van meerkleurig aardewerk met decors van vogels op bloeiende takken. Gesigneerd ‘A. Dubois’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 6 - 16 cmEstimate: € 30 / 35 -
#38Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk met decors van een vogel op een tak, bestaande uit een hoge en twee lage vazen, een mandje, twee schalen, een aperitiefschaal en vijf kleine bordjes. Gesigneerd ‘A. Dubois’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 10 - 32 cmEstimate: € 40 / 45 -
#25Céramique Montoise
Twee siervazen van meerkleurig aardewerk, versierd met decors van A. Dubois. De langste met enkele kleine schilfers aan de voet. Jaren ‘10 & ‘20. Bijgevoegd een vaas van G. Dubois te Baudour.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 - 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#27Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Belgisch plateel, bestaande uit drie mandjes, een kruikje, een schenkkan, een kandelaar, een kommetje, een bonbonnière, een vide-poche en een asbak. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 21 cmEstimate: € 50 / 60 -
#23Céramique Montoise
Drie grote zeshoekige vazen, een kleine vaasje en een asbak van Belgisch aardewerk met een meerkleurig decor van een goudfazant op een bloeiende tak. Gesigneerd ‘A. Dubois’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 6 - 37 cmEstimate: € 30 / 50
Similar lots by type
-
#150Koninklijke Goedewaagen, Gouda
Een gepolychromeerde herdenkingstegel naar aanleiding van, het veertigjarig regeringsjubileum van Koningin Wilhelmina in 1938. Achteraan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 10 x 10 cm -
#138Flora, Gouda
Drie vazen van meerkleurig aardewerk met decor ‘Paros’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 - 28 cm -
#151Royal Zuid-Holland, Gouda
Een schenkkan en een vaas van meerkleurig plateel met respectievelijke decors ‘Chrysantieme’ & ‘Hapin’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 34 & 21 cm -
#133Royal Zuid-Holland
Een lot van vijf verschillende schenkkannen van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 16 - 25 cm -
#131Regina, Gouda
Een een vaas, een dekselvaas, een bonbonière en een schotel van meerkleurig Gouds plateel met decor ‘Van Eyck’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 11 - 38 cm -
#139Flora, Gouda
Een lot meerkleurig glansplateel, versierd met bloemendecors, bestaande uit een grote schotel op voet, een eironde vaas, twee oorvazen, een klein vaasje en een schenkkan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 25 cm; Ø: 32 cm -
#137Flora, Gouda
Een lot meerkleurig Hollands plateel, waarbij vier vaasjes met decor ‘Herfst’ en een vaasje en een jardinière met decor ‘Daisy’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 - 23 cm -
#134G. Dubois, Baudour
Een aardewerken jardinière met meerkleurig bloemendecor.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cm -
#179Royal Zuid-Holland
Een paar vazen meerkleurig Gouds plateel, versierd met meerkleurig decor “Amola”. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cm -
#142Flora, Gouda
Een lot Gouds aardewerk met meerkleurige decors, bestaande uit zes kleine kommetjes, een bloempot, twee asbakken, twee sierkruiken, twee vazen en een vaasje op voet. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 29 cm -
#132Royal Zuid-Holland
Een lot van zes verschillende schenkkannen van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 10 - 23 cm -
#149Royal Zuid-Holland, Gouda
Twee verschillende vazen, een bolle schenkkan en een kleine schaal van meerkleurig Gouds plateel, versierd met glansdecor ‘Smirna’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 20 & 22 cm, Ø: 19 cm -
#143Flora, Gouda
Een lot Gouds aardewerk met meerkleurig decor ‘Marion’, bestaande uit een ronde dekseldoos, een grote vaas, een kopel vaasjes en een smal vaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 27 cm -
#123Royal Zuid-Holland
Een vaasje en een grote sierkandelaar van meerkleurig mat plateel met respectievelijke decors ‘Sydney’ door Alouisius Kuster en ‘Daisy’. 1923. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10 & 21 cm -
#135Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met glanzend glazuur, bestaande uit een kan en een bolle vaas met decor ‘Banda’, een vaas met opengewerkte rand met decor ‘Smirna’ en een oorvaas met decor ‘Unica’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 20 - 24 cm -
#141
Een lot geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit een kannetje let bloemendecor, een dekselpotje en een siervaasje met een scarabeedecor. Respectievelijk gemerkt ‘Gregoire’, ‘Dubois’ & ‘Guerin’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 12, 18 & 22 cm -
#152Royal Zuid-Holland, Gouda
Een gevarieerd lot Gouds aardewerk met glanzend glazuur, bestaande uit twee theepotten, vier vazen, een kommetje, een aperitiefschaal en een dekselpotje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 38 cm -
#148Royal Zuid-Holland, Gouda
Twee schenkkannen en een bonbonnière van Gouds plateel met meerkleurige decors op zwarte fond. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 20 cm -
#127Royal Zuid-Holland
Een lot Hollands aardewerk met glanzend glazuur, bestaande uit een jeneverkruikje, een asbak van ‘Oude vlek’, een asbak van ‘Metaroc’, een blauwe schotel en een bierpul met tinnen deksel. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 & 17 cm; Ø: 19 & 29 cm -
#146Ivora, Gouda
Een inktpot en een luciferhouder van meerkleurig plateel, waarbij de tweede in opdracht van de “Fabriques Belges d’Allumettes, Bruxelles”. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 10 & 12 cm -
#136
Vijf asbakken van mat Hollands aardewerk met het logo van Verheul (autobussen en vrachtwagens), waarbij twee in blauw en drie in wit. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 cm -
#126Faïencerie René Dubois, Mons
Een oorvaas, een schenkkan, een vaasje en een onderschotel van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 17 cm -
#147Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot van vier verschillende schotels van Gouds plateel, waarbij één op drie bolle voetjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 32 - 37 cm -
#128Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds aardewerk met glanzend glazuur, bestaande uit een bolle vaas, drie kannetjes en een kleiner bol vaasje. Decors ‘Ata’, ‘Frato’, ‘Mara’, & ‘Plonia’. Allen gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 19 cm
Other lots in this auction
-
#98W. Biron, Chatelet
Een lot steengoed, bestaande uit een vaasje met een wapen van ‘Pouhon - Spa’, een kruikje met ‘Vielsalm’, een sieremmertje met een mijnwerker en een siervaasje met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#107Zenith, Gouda
Een kruikje van glansplateel met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. Eerste helft XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#122Royal Zuid-Holland
Een tabakspot en een asbak met luciferdoosjeshouder van meerkleurig plateel met mat glazuur. Respectievelijke decors ‘Penseo’ & ‘Corona’. Gaaf. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. Ø: 16 & 15 cm -
#7Schoonhoven, Holland
Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit een bierpul, twee verschillende vaasjes, waarbij één met randschilfers, een dekselpot zonder deksel, een bonbonnière, een bladvormige vide-poche, een dekseldoos en een grote schotel met een molen in het decor.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#86
Een gevarieerd lot meerkleurig Gouda-aardewerk; bestaande uit schotels, opengewerkte schaaltjes, vazen, enz. Twaalf stuks.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#161
Een lot Belgisch steengoed, bestaande uit twee bekers, een cachepot, een schenkkan, een asbak en twee vaasjes. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 20 cm -
#164
Een lot van acht stuks meerkleurig aardewerk met bloemendecors. Onderaan gemerkt ‘Majolica, Holland’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 22 cm -
#109Inca, Gouda
Vijf dekseldoosjes van meerkleurig en verguld aardewerk, versierd met bloemendecors. We voegen er een gelijkaardig schaaltje van Iris aan toe.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11,5 & 14,5 cm -
#32
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit vier kannetjes en drie vaasjes met bloemendecors.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 18 cmEstimate: € 35 / 50 -
#44Royal Zuid-Holland, Gouda
Twee kannetjes en een vaasje van zwart plateel met meerkleurige bloemendecors. Decors ‘Hetty’, ‘Betune’ & ‘Bernadet’. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 17 - 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#129Royal Zuid-Holland
Drie verschillende kandelaars en een olielampje van meerkleurig Gouds plateel met decors ‘Fanny’, ‘Virga’ & ‘Victoria’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 22 cm -
#158Regina, Gouda
Een bolle vaas van aardewerk met meerkleurig decor ‘Etna’. Onderaan gemerkt en met sticker.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 13 cm