Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vier XIXde eeuwse reproducties. “Voederen van het paard.”, “Kapel aan de oever.” “Vee in de weide” en “Bergmeer.”
Een lot van vier XIXde eeuwse reproducties. “Voederen van het paard.”, “Kapel aan de oever.” “Vee in de weide” en “Bergmeer.”
Een lot van vier XIXde eeuwse reproducties. “Voederen van het paard.”, “Kapel aan de oever.” “Vee in de weide” en “Bergmeer.”

Een lot van vier XIXde eeuwse reproducties. “Voederen van het paard.”, “Kapel aan de oever.” “Vee in de weide” en “Bergmeer.”

Un lot de quatre reproductions du XIXème siècle. “Cheval qui se nourrit”, “, Chapelle sur la rive”, “ Bétail dans le pré”, “Lac de montagne”.
Online only
Dim. 53 x 42,5 cm x 3
SKU: 2510210083.
Auction day: 25 October 2021 22:00
Catalogue #83
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #251

    Een lot Franstalige stripverhalen en tijdschriften. Tintin Spécial, Albums van Spirou e.a.

    Lot très varié d’albums de bandes dessinées et d’hébdomadaires en Français. Tintin Spécial, Albums de Spirou e.a.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 80
  • #222

    Een ovaal bijzettafeltje van kunststof, waarbij het blad versierd met een reliëfdecor onder glas. (Blad licht verbogen?)

    Une table d'appoint ovale en plastique, le plateau orné d'un décor en relief sous verre. (Plateau légèrement plié?)
    No longer available
    Online only
    Dim. 64 x 44 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #15
    Boch for Royal Sphinx

    Een aardewerken sierschotel met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Un plat en faïence à décor floral multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 30,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #237

    Een mandje en een vaasje van geslepen kristal.

    Un panier et un vase en cristal taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 & 15 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #58

    Een gravure naar Linnig en een reproductie.

    Une gravure d'après Linnig et une reproduction.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14 x 17 & 12,5 x 19 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #144
    Emile Van Damme - Sylva
    Period: 1853 - 1935

    “Portret van Mevrouw Van Damme”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd. en gedateerd 1908.

    “Portrait de Mme Van Damme”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1908.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 20 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #30

    “Portret van een burger uit de XVIIde eeuw”. Olieverf op doek.

    ”Portrait d’un civil du XVIIème siècle”. Huile sur toile.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17 x 14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #266

    Een oud weegtoestel.

    Une vieille balance.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 52 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #257

    Een oude radio uit de jaren ‘30.

    Une vieille radio des années 1930.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 62 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #258

    Een goudgepatineerde smeedijzeren staande lamp.

    Lampadaire en fer forgé doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 170 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #130
    Louis Belen

    “Impasse Jacques, Molenbeek”. Olieverf op board.

    ”Impasse Jacques, Molenbeek”. Huile sur carton.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #185

    “Abstract”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: ‘Stall’.

    Abstrait . Technique mixte. Signature Stall .
    No longer available
    Online only
    Dim. 68 x 87 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Online Only verkoop 25 Oktober 2021

Op Maandag 25 oktober wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.


On Monday October 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

25 October 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More