Other lots in this auction
-
#219Hélène Van Hagendoorn“Waterval”. Olieverf op doek. Monogram Hélène Van Hagendoorn.
“Cascade”. Huile sur toile. Monogramme d’Hélène Van Hagendoorn.No longer availableOnline onlyDim. 116 x 98 cmEstimate: € 50 / 100 -
#145Savery“Leeuw in de wildernis”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Lion dans la jungle”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#39Twee verschillende karaffen van geslepen kleurloos kristal. Eén dop beschadigd onderaan.
Deux carafes en cristal incolore taillé différentes. Un bouchon abîmé en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 & 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#9BlessingEen klein schouwklokje van meerkleurig porselein en messing met een engeltje, omringd door vier zuiltjes.
Une petite pendule de cheminée en porcelaine et laiton multicolore avec un ange, entourée de quatre colonnes.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#223Marinus Van Eys“Hoevezicht met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme aux vaches”. Huile sur toile. SignéeNo longer availableOnline onlyDim. 100 x 130 cmEstimate: € 150 / 200 -
#150“Oude zeeman”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
“Vieux marin”. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#158J. Verbruggen“Heidezicht” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 37 cmEstimate: € 50 / 100 -
#298Een porseleinen muurfonteintje, versierd met meerkleurige bloemen.
Une fontaine murale décorée de fleurs polychromes.No longer availableOnline onlyDim. h: 114 cmEstimate: € 80 / 120 -
#40Een gepolijst mineralen dekselpot met gesculpteerd olifantendecor.
Un pot à couvercle minéral poli avec un décor d'éléphant sculpté.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#171Een zeefdruk met afbeelding van een cover van “Le Petit Vingtième”. Uitgegeven als decoratie voor “Le Petit Vingtième” (eetcafé Hergémuseum) te Louvain-La-Neuve, maar niet opgehangen wegens plaatsgebrek.
Sérigraphie représentant une couverture du “Petit Vingtième”. Ed. pour la décoration du café du Musée Hergé à Louvain-la-Neuve. N’a pas servie par manque de place.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 37 cmEstimate: € 120 / 140 -
#226Albert Steel“Idyllische Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 21-10-78.
“Campine idyllique”. Huile sur toile. Signée et datée 21-10-78.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 120 cmEstimate: € 120 / 200 -
#18Een messingen schemerlampje met twee lichtpuntjes.
Une lampe de table en laiton avec deux points de lumière.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25



