Similar lots by type
-
#191Een rechthoekige houten spiegel.
A rectangular wooden mirror.No longer availableOnline onlyDim. 72 x 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#70André Colpin“Je suis capable du pire et du meilleur. Mais c’est dans le pire que je suis le meilleur!”. Een spreuk op gekleurd en handgeschept papier.
« Je suis capable du pire et du meilleur. Mais c'est dans le pire que je suis le meilleur!". Un dicton sur du papier coloré et fait à la main.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#105Lucien Van de VeldePeriod: 1895-1978“Interieur te Bokrijk.” Litho, genummerd 2/10. E.A. Gesigneerd buiten de plaat.
"Intérieur à Bokrijk." Lithographie, numérotée 2/10. EA Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#201Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Kathedraal Vlemmickstraat”. Een ets op papier, gesigneerd en genummerd onderaan.
“Cathedral Vlemmickstraat”. An etching on paper, signed and numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 20cmEstimate: € 40 / 60 -
#195Een ronde spiegel van hout.
A round mirror made of wood.No longer availableOnline onlyDim. Ø 43 cmEstimate: € 35 / 45 -
#116Antoine Op de Beeck“Afbeldinge van de silvere schuppe”. Twee etsen.
"Image de la “pelle d'argent”". Deux gravures.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#82Choisy“Vrouw met blauwe ogen”. Een zeefdruk op papier. Gesigneerd.
"Femme aux yeux bleus". Une sérigraphie sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 77 x 58 cmEstimate: € 25 / 30 -
#213RocaEen lot van 3 litho’s op papier met hierop vissoorten afgebeeld. Onderaan gesigneerd “Roca”.
A lot of 3 lithographs on paper depicting fish species. Signed on the bottom "Roca".No longer availableOnline onlyEstimate: € 45 / 75 -
#199Anton Pieck“Spui Amsterdam”. Een ingekleurde print op papier, onderaan gesigneerd “Anton Pieck”.
“Spui Amsterdam”. A colored print on paper, signed at the bottom "Anton Pieck".No longer availableOnline onlyDim. 25 x 35cmEstimate: € 20 / 25 -
#187Frank Mortelmans“Hoeve Zwijndrecht”. Pentekening op papier. Gesigneerd en met droogstempel.
"Ferme de Zwijndrecht". Dessin à la plume sur papier. Signé et tamponné à sec.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 34 cmEstimate: € 35 / 45 -
#192Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“OLV Kathedraal van Antwerpen”. Een ets op papier, onderaan gesigneerd “Rom. Malfliet” - “Kathedraal - Rubens 38/100”.
Our Lady Cathedral of Antwerp. An etching on paper, signed at the bottom “Rom. Malfliet” - “Cathedral - Rubens 38/100”.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 16cmEstimate: € 35 / 45 -
#93KuniyoshiEen Japanse houtsnede. Tweede helft XIXe eeuw.
Une gravure sur bois japonaise. Seconde moitié XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 35x24cmEstimate: € 70 / 80 -
#194Een ovale spiegel van ijzer versierd met acantusbladen rondom.
An oval iron mirror decorated with acantus leaves all around.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 31 cmEstimate: € 50 / 70 -
#208L David“Tuingereedschap”. Een litho op papier, Onderaan gesigneerd “L David”.
"Garden Tools". A lithograph on paper, signed "L David" at the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#212Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971“Boerderijlandschap”. Een ets op papier, gesigneerd.
"Farm Landscape". An etching on paper, signed.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 21,5cmEstimate: € 25 / 35 -
#97Frans Van ImmerseelDrie ingekaderde spreuken met prenten van Frans Van Immerseel. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Trois proverbes encadrés avec des gravures de Frans Van Immerseel. Le tout signé hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 12 cmEstimate: € 75 / 90 -
#129“Der Zirkel”. Een affiche voor een tentoonstelling in het Wohnmuseum Bärengasse Zürich in 1986.
"Der Zirkel". Affiche pour une exposition au Wohnmuseum Bärengasse Zurich en 1986.No longer availableOnline onlyDim. 125 x 87 cmEstimate: € 60 / 70 -
#189Een ovalen houten spiegel.
An oval wooden mirror.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#124“Roodklooster”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 5/50 buiten de plaat.
“Rouge-Cloître”. Lithographie. Signée et numerotée 5/50 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#166Een zeefdruk met combinatie van werken van diverse kunstenaars door dezen gesigneerd.
Une sérigraphie avec une combinaison d'œuvres de divers artistes, toutes signées par eux.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#209Rie CramerPeriod: 1887 - 1977“Marken”. Een litho op papier, gesigneerd “Rie Cramer”.
"Marks". A lithograph on paper, signed "Rie Cramer".No longer availableOnline onlyDim. 46 x 37cmEstimate: € 50 / 75 -
#210“Jezus van het kruis”. Een ets op papier.
"Jesus of the cross". An etching on paper.No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 18,5cmEstimate: € 15 / 20 -
#211“Landwegel tussen weiden” Een ets op papier, onderaan gesigneerd.
“Landwegel between meadows” An etching on paper, signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 19,5 x 13,5cmEstimate: € 15 / 20 -
#200Robin Koni“Unicorn Princess” 1988 vintage zeldzame poster.
"Unicorn Princess", affiche rare vintage 1988.No longer availableOnline onlyDim. h 59 cm x b 89 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#125Suzanne Berset“Metalen poort”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en op de verso gesigneerd en gedateerd 2002.
"Porte Métallique". Huile sur toile. Monogrammée et signée et datée 2002 au verso.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#182Gelper“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Composition". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#91Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986“Begijnhof Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Béguinage de Malines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 25 cm x 18 cmEstimate: € 100 / 120 -
#131Ethel Horne“Engels landschap met meisje en dieren”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906. Kleine beschadiging.
"Fille avec des animaux dans la prairie au bord d'un ruisseau". Huile sur toile. Signée et datée 1906. Dommages mineurs.No longer availableOnline onlyDim. 110 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#162Harold Sheild“Herfststilleven met insecten.” Gemengde techniek. Gesigneerd.
"Nature morte d'automne aux insectes." Technique mixte. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 41 cmEstimate: € 80 / 100 -
#134“De paardenkoets”. Olieverf op doek.
La calèche. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#196Vijf lijsten met diverse afbeeldingen.
Five frames with various images.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#76M. Op de Beeck“Dieseghemhoeve te Mortsel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Dieseghemhoeve à Mortsel. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#104Karel VerschootenPeriod: 1910 - 1993“Heidezicht”. Een pasteltekening. Gesigneerd.
"Vue de bruyère". Un dessin au pastel. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 26x36cmEstimate: € 40 / 60 -
#142Godefroid DevreesePeriod: 1861 - 1941“L’aïeule”. Een plaasteren bas-reliëf. Gesigneerd.
"L'aïeule". Un bas-relief en plâtre. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#71“Zittende man met gebedskrans in de hand”. Een handgeschilderd Indisch werkje. Gesigneerd.
"Homme assis avec une couronne de prière à la main". Une œuvre indienne peinte à la main. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 6,5 cùEstimate: € 40 / 60 -
#100Karel De Swerts“Stijn Streuvels”. Twee sanguinetekeningen. Gesigneerd.
"Stijn Streuvels". Deux dessins à la sanguine. Signés.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 17 cm & 24 x 16 cmEstimate: € 35 / 45



