Similar lots by type
-
#83
Twee kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.
Deux reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam .No longer availableOnline onlyDim. 90 x 109 & 93 x 93 cmEstimate: € 40/60 -
#65Dries Vandenbroeck
“Vrouwenhoofden”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 17/20 buiten de plaat.
“Têtes de femmes”. Litho. Signée et numérotée 17/20 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 48 x 32 cmEstimate: € 20/30 -
#97Norbert Ceulemans
“Antwerpen anno 1985”. Gesigneerd buiten de plaat.
Anvers en 1985 . Signé à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 76 x 115 cmEstimate: € 50/80 -
#37Leonardo TorfsPeriod: °1927
“Visser onder een knotwilg”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 9/50 buiten de plaat.
“Pêcheur sous une saule”. Eau forte. Signée et numérotée 9/50 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 19 x 15 cmEstimate: € 20/30 -
#56Julien Severin
“Plattelandszicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue de campagne”. Eau forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 10 x 13 cmEstimate: € 20/25 -
#95
Een lot van vijf werken, waarbij olieverf op papier en lithografieën. Een gesigneerd van Patris en met opdracht.
Un lot de cinq oeuvres, dont des huiles sur papier et des lithographies. Une signée ‘Patris’ et dédicace.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Estimate: € 40/50 -
#57Jaak GorusPeriod: 1901 - 1981
“Landschap”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Paysage”. Eau forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 3,5 x 7,5 cmEstimate: € 20/25 -
#88Frans Van Giel
“Moeder en Kind”. Droge naald. Gesigneerd binnen en buiten de plaat, gedateerd 1956 en genummerd 23/30.
Mère et enfant. Pointe sèche. Signée dans et hors planche, datée 1956 eet numérotée 23/30.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 26,5 x 19,5 cmEstimate: € 60/80 -
#86
“Zonder titel, 1980 (ordine e disordine)”. Een kunstdruk naar een werk van Alighiero Boetti.
“Sans titre, 1980 (ordine e disordine)”. Edition d’art d’après Alighiero Boetti.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 110 x 97 cmEstimate: € 200/220 -
#77
Twee etuis met resp. een vierdelig en een tweedelig serveerbestek met zilveren handvatten, waarbij het tweede met vermeil.
Deux étuis, un avec un couvert de service en deux pièces, l’autre à un couvert de service en 4 pièces. Le premier avec vermeil.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 63 x 51 cmEstimate: € 200/240 -
#38
“Straatzicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue d’une rue”. Eau forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 13 x 16,5 cmEstimate: € 20/25 -
#64Wanten
“De acteur”. Een lithografie”. Gesigneerd, genummerd 32/50 en gedateerd ‘95 buiten de plaat.
“L’acteur”. Litho. Signée, numérotée 32/50 et datée 95 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 57 x 40 cmEstimate: € 30/50 -
#67Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Vlaaikensgang - Zonnestralen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 16/101 buiten de plaat.
“Vlaaikensgang - Zonnestralen”. Eau forte. Signée et numérotée 16/101 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 36 x 26 cmEstimate: € 30/40 -
#53H. Van de VeldePeriod: 1895-1978
Een paar duinzichtjes, etsen. Beide gesigneerd en genummerd op 25 exemplaren buiten de plaat.
Paire de vue des dunes. Eaux fortes. Signées et numérotées sur 25 exemplaires hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 185.00 €Dim. 14?5 x 21,5 & 10 x 22 cmEstimate: € 25/35 -
#47F. Van Giel
"Vechtende hanen". Een ets. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 15/100 buiten de plaat. Glas gebarsten.
“Coqs se battant”. Eau forte. Signée et numérotée 15/100 hors planche. Verre cassé.No longer availableOnline onlyDim. 31,5 x 24,5 cmEstimate: € 15/25 -
#48Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Sint Nicolaasplaats te Antwerpen”. Een kleurenets.
“Place Saint-Nicolas à Anvers”. Eau forte en couleur.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 23 x 35 cmEstimate: € 25/35 -
#52Leon Ost
“Sleepschip”. Een ets. Gesigneerd, genummerd 9/10 en gedateerd ‘86 buiten de plaat.
“Remorqueur”. Eau forte. Signée, numérotée 9/10 et datée ‘86 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 19 x 29,5 cmEstimate: € 25/35 -
#61Johan Luc Jacops
Een lot van vijf etsen. Allen gesigneerd, genummerd en gedateerd.
Lot de cinq eaux fortes. Signées, numérotées, datées.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 14,5 x 10 - 31,5 x 24 cmEstimate: € 25/35 -
#54
“Il caso interessante”. Een ingekleurde gravure.
“Il caso interessante”. Gravure colorée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 25 x 35 cmEstimate: € 25/40
Other lots in this auction
-
#167
Twee Garuda’s van gebeeldhouwd hardhout. Birmaans werk. Kleine letsels.
Deux dragons en bois exotique sculpté. Travail birman. Petit accident.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. H: 32 cmEstimate: € 200/240 -
#139
Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar Modigliani.
Relief d’une tête stylisée en bronze d’après Modigliani.No longer availableOnline onlyActive bid: 85.00 €Dim. 26 x 17 cmEstimate: € 100/160 -
#118
Een houten armband met ivoren plaatjes en koperen sluiting.
Bracelet en bois et ivoire, fermoir en cuivre.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40/50 -
#33
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 254 x 200 cmEstimate: € 40/60 -
#103
Een gepatineerd plaasteren mannenhoofd.
Tête d’homme en plâtre patinée.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 60 cmEstimate: € 60/80 -
#91
“Italiaans bloemenmeisje”. Olieverf op doek. Achteraan toeschrijving aan François Vervloet dit de Naples.
Fille italienne aux fleurs. Huile sur toile. Attribution à François Vervloet cette Naples.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 20 x 17 cmEstimate: € 100/120 -
#100
“Missale Romanum”. Een Romeinse missaal, uitgegeven in 1899. Met diverse religieuze illustraties.
“Missale Romanum”. 1899.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 15/25 -
#136
Een messingen olielamp.
Une lampe à huile en laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 55 cmEstimate: € 30/35 -
#20
Een rieten picknickmand.
Panier à pique-nique en osier.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 30 x 45 x 20 cmEstimate: € 15/25 -
#29China Pearl
Een 20-delig porseleinen servies voor 4 personen, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Model ‘Rhine’ uit ‘The Artland Collection’. Onderaan gemerkt en in originele doos. 1988.
Service 20 pièces pour quatre personnes, décoré de fleurs polychromes. Modèle “Rhine” de la “Artland Collection”. Marque sous la base, boîte d’origine. 1988.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 30/50 -
#73
Een paar kristallen kratervaasjes met witmetalen voeten.
Paire de vases cratère en cristal sur bases en métal blanc.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. H. 20 cmEstimate: € 30/35 -
#4
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit en kom, een vaas, een schenkkan en een bonbonnière.
Lot de cristaux taillés incolores.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 9 - 23 cmEstimate: € 30/40