Similar lots by type
-
#257
Een fantasiezwaard met wandplaat.
Une épée fantaisie avec plaque murale.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. l: 100 & 105 cmEstimate: € 20/30 -
#5
Een kleurloos glazen drageoir.
Un drageoir en verre incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 20/30 -
#66
Een lot varia, bestaande uit vijf pijpen, een bedevaartssouveniertje, een pillendoosje van parelmoer en twee gebedsboekjes met benen kaft.
Lot divers, composé de cinq pipes, un souvenir de pèlerinage, un pilulier en nacre et deux livres de prières avec couvertures en os.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Estimate: € 20/30 -
#197
Een kristallen belletje met vogels in het decor. Klepeltje manco.
Une cloche en cristal avec des oiseaux dans le décor. Défaut de clapet.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 15/20 -
#68
Drie verschillende Japanse geishapopjes op houten voetstukken. Japanse volkskunst.
Trois poupées de geisha japonaises différentes sur des socles en bois. Art populaire japonais.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 14,5 - 23,5 cmEstimate: € 25/40 -
#21
Een lotje tin, bestaande uit een grote schotel, een bord en een wijwaterbakje.
Lot d'étain, composé d'un grand plat, d'une assiette et d'un bénitier.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 23 & 35 cmEstimate: € 30/40 -
#135Herra
“De denker”. Een kunstreproductie naar Rodin.
"Le penseur". Une reproduction d'art d'après Rodin.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 22,5 cmEstimate: € 40/50 -
#61
Drie eitjes in verschillende mineralen in een schaaltje. We voegen er een bol aan toe.
Trois œufs dans différents minéraux dans un bol. Nous y ajoutons une sphère.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 30/40 -
#22
Een bronzen vide-poche/ asbak met reliëfdecor van een ree in het bos en erond een jachtgeweer en -hoorn.
Vide-poche/cendrier en bronze à décor en relief d'un cerf dans la forêt entouré d'un fusil de chasse et d'un cor.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 15 cmEstimate: € 36/40 -
#273
Een verzilverd messingen dienblad met opengewerkte rand en met gegraveerd decor.
Un plateau en laiton argenté à bord ajouré et décor gravé.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 34 cmEstimate: € 20/25 -
#277
Een grote en gevarieerde partij lego allerlei.
Un lot important et varié de Lego de toutes sortes.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 25/45 -
#271
Een gebeeldhouwd houten Christus op kruis.
Un Christ en bois sculpté sur une croix.No longer availableOnline onlyActive bid: 46.00 €Dim. h: 94 cmEstimate: € 35/50 -
#67
Een antieke fotocamera. Omstreeks 1905. In tas.
Un appareil photo ancien. Vers 1905. dans son étui.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Estimate: € 30/50 -
#266
Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
Un modèle d’un avion en aluminium sur socle. Dans une boîte.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. b: 41 cmEstimate: € 60/100 -
#186
“Guan Yin met lotus”. Een beeldje van monochroom wit porselein.
"Guan Yin avec lotus". Une figurine en porcelaine blanche monochrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 40/50 -
#38
Een lot van twee glazen karaffen. De grotere met een randschilfer op de nek en stop.
Lot de deux carafes en verre. Le plus grand avec un éclat sur le col et le bouchon.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 18 & 23,5 cmEstimate: € 15/25 -
#274
Twee metalen modelvliegtuigjes:- Schuco ‘Star Jets’ - Northwest Boeing 727-100. Schaal 1/500. In origineel doosje. - KLM Lockheed Super constellation “The flying Dutchman”. Schaal 1/200. Neuswiel manco. Zonder doosje.
Deux maquettes d'avions en métal : - Schuco 'Star Jets' - Northwest Boeing 727-100. Échelle 1/500. Dans la boîte d'origine. - KLM Lockheed Super constellation "Le Hollandais volant". Échelle 1/200. Roue de nez manquante. Sans boîte.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/25 -
#268
Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
Un modèle d’un avion en aluminium sur socle. Dans une boîte.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 60/100 -
#72
Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
Vase en verre incolore à bord doré.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 10/15 -
#97
Drie stuks kristal en glaswerk, bestaande uit een kleurloze vaas op piedouche (randschade), een kleurloze Italiaans glazen vaas en een asbak van geslepen blauw Boheems kristal.
Trois pièces de cristal et verrerie, composées d'un vase incolore sur piédouche (endommagement au bord), d'un vase en verre italien incolore et d'un cendrier en cristal de Bohème bleu taillé.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 6, 18 & 26 cmEstimate: € 24/28
Other lots in this auction
-
#195
Een houten Garuda. Schade aan één neus.
Un Garuda en bois. Dommages à un nez.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 35,5 cmEstimate: € 40/60 -
#284
Een wassen pop, genummerd 4312. Met echt haar.
Une poupée de cire, numérotée 4312. Avec de vrais cheveux.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 46 cmEstimate: € 50/70 -
#169
Een bronzen kunstwerk op arduinen voetstuk.
Une œuvre d'art en bronze sur un socle en pierre bleue.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. Ø: 22 cmEstimate: € 200/300 -
#128Murano
Italiaans kristallen schaal met blauw in de massa.
Bol en cristal italien bleu dans la masse.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h13cm x b68cmEstimate: € 30/40 -
#259Goebel, Germany
“Meisje met beer” & “Jongetje met mandoline” Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van Nina Marco.
Fille à l'ours & Garçon à la mandoline Une paire de figurines en biscuit multicolore de la série Nina Marco.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 15 & 14 cmEstimate: € 30/40 -
#187
“Napoleontische ridder.” Schilderij op board, in ovaal.
"Chevalier Napoléonien". Peinture sur carton, en ovale.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h23cm x b18cmEstimate: € 20/30 -
#240
Een groot tafelstuk met convexe, opengewerkte randen, overvloedig veelkleurig bloemendecor. Herstelde beschadigingen. Onderaan gemerkt. Italiaans werk, einde XIXde eeuw.
Un grand milieu de table aux bords bombés et ajourés, abondant décor floral multicolore. Dégâts réparés. Marqué en bas. Travail italien, fin XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. L. 52 cmEstimate: € 40/60 -
#279Max (?)
“Hoevezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme." Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 38 x 48 cmEstimate: € 20/25 -
#219
Een verzilverd metalen siervoorwerp, als contragewicht voor zware halssierraden in de nek te hangen. Noord-Thailand. Met ijzeren sokkeltje.
Un objet de décoration en métal argenté, à suspendre au cou comme contrepoids pour des colliers lourds. Nord de la Thaïlande. Avec socle en fer.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. l: 13,5 cmEstimate: € 80/120 -
#121
Een Arabische prent met gevechtsscène. Glas gebarsten.
Une estampe arabe avec une scène de bataille. Verre fissuré.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 40 x 55 cmEstimate: € 20/30 -
#291
Een lot meerkleurig Chinees porselein, bestaande uit een groepje van vijf kinderen met een perzik, een man met vis en twee liggende kindjes.
Un lot de porcelaine chinoise multicolore, composé d'un groupe de cinq enfants avec une pêche, un homme avec des poissons et deux enfants couchés.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 10, 17 & 20 cmEstimate: € 80/120 -
#142
Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met lichte randbeschadiging.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 20/30