• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een lot van vijf Nanking vazen waarvan één met haarlijnscheur en een paar met schilfertjes.

A lot of five Nanking vases, one with a hairline crack and a couple with flakes.
Dim. H:45 cm
SKU: 2511250483.
Auction day: 26 November 2025 19:00
Catalogue #483
Estimate: € 60 / 100

  • #431

    Een paar hoge blauw-witte Chinese porseleinen gemberpotten.

    A pair of tall blue and white Chinese porcelain ginger jars.
    Dim. H: 46,5 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #248

    Vroeg 20ste eeuwse verzilverd metalen lampenvoet met floraal decor met vogels.

    Early 20th-century silver-plated metal lamp base with floral decor featuring birds.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #202
    Lode sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Sapho & Phaon’, olieverf op doek. Getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'Sapho & Phaon', oil on canvas. Signed L. Sebregts. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 80/65 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #158

    Bundel CEPT postzegels 1977, complete jaargang. Telkens twee sets van 4 postfrisse zegels, gestempeld en ongestempeld. In origineel rood album.

    Bundle of CEPT stamps 1977, complete set. Each with two sets of 4 mint, canceled, and unfranked stamps. In original red album.
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #457

    Een voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout in een rieten mandje.

    An ancestor figure made of carved wood in a woven basket.
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #362
    Eva Depoorter

    “Verborgen.” Gent 2000 Editie 1/3. Fotodruk.

    "Hidden." Ghent 2000 Edition 1/3. Photogravure.
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #360

    Een 18 kt witgouden tennisarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 2,22 ct. D-E VVS-VS1.

    An 18 kt white gold tennis bracelet set with diamonds weighing a total of 2.22 ct. D-E VVS-VS1.
    Dim. 8,37 g
    Estimate: € 2300 / 2500
  • #140

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met 16 briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,60 ct. HP1.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with 16 brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.60 ct. HP1.
    Dim. 11,72 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #298

    “Dictionnaire de l’Académie Française”, par M. Louis Barré, 1839.

    “Dictionnaire de l’Académie française”, by Mr. Louis Barré, 1839.
    Dim. 7.5 x 32 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #543

    Een lot beeldjes van Swarovski kristal. Bestaande uit; een piano, een trein, een mobiele telefoon, een vleugelpiano, twee bloemen, een schommelpaard, een schelp, een belletje, een sneeuwman, een tafeltje en een buisje.

    A lot of Swarovski crystal figurines. Including: a piano, a train, a mobile phone, a grand piano, two flowers, a rocking horse, a shell, a bell, a snowman, a table, and a small tube.
    Dim. Hoogte 1-10 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #438

    Een voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout van een zittende man.

    An ancestral figure made of carved wood of a seated man.
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #312

    Een lichtgroene vintage schaal uit Muranoglas.

    A light green vintage bowl made of Murano glass.
    Dim. 24 x 76 x 21 cm
    Estimate: € 30 / 50

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00