#696
“Portret”. Graffiti op papier. Draagt handtekening Brood.
#482
Twee glasramen met telkens twee spreuken. Omstreeks 1900.
Deux vitraux, chaque fois avec deux proverbes. Vers 1900.Dim. 118 x 49,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#675
#278Ferdinant Barbedienne
“Lorenzo di Medici.” Een bronzen beeld naar Michelangelo.
#184Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977
“Lezende man op een koertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Homme lisant dans une cour intérieure”. Huile sur toile. Signée.Dim. 72 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#308
Een lot wit en verguld porselein, bestaande uit een nachtspiegel, een mandje, een siervaasje en een theepot in Louis-Philippestijl met een meerkleurig landschapsdecor en waarvan het deksel ontbreekt.
Lot de porcelaines blanches à décors dorés comprenant un seau de nuit, une corbeille, un petit vase à deux anses et une théière Louis-Philippe à décor polychrome d’un paysage dont la couvercle manque.Estimate: € 80 / 120 -
#518
Een kleine vaasje van Brussels aardewerk met bessen in het decor. Gemerkt en genummerd 25/73.
Petit vase en faïence de Bruxelles à décor de fruits. Marque et numéro 25/73.Dim. H 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#77Karl Hart
Een oude sigarenvorm. Gemerkt.
Moule à cigares.Dim. L 56 cmEstimate: € 20 / 30 -
#205
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,72 ct.Dim. 6,10 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#203J.F. Maes
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.Dim. 75 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#400Claire E.A.
Een lot fantasiejuwelen allerlei.
Lot de bijoux de fantaisie.Estimate: € 80 / 120 -
#594Max SelenPeriod: °1932
“Drijvende naakten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nus flottant”. Huile sur toile. Signée.Dim. 40 x 100 cmEstimate: € 50 / 80