#122JouefEen oude elektrische autoracebaan.
#69Een Congolees handwerk met een voorstelling van een haan.
#66De Bruyn“Interieur”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.
“Intérieur”. Aquarelle et encre sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#60Een houten wandvitrine voor zakhorloges.
#47F. Van Giel"Vechtende hanen". Een ets. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 15/100 buiten de plaat. Glas gebarsten.
“Coqs se battant”. Eau forte. Signée et numérotée 15/100 hors planche. Verre cassé.No longer availableOnline onlyDim. 31,5 x 24,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#175Een lot van zes verschillende borden van Straatsburgs aardewerk. XIXe en XXe eeuw. Randschilfers en enkele haarscheuren.
Lot de six assiettes différentes en faïence de Strasbourg. XIXe et XXe siècles. Quelques éclats et cheveux.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 - 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#12Een ijsemmer van kleurloos kristal met messingen monturen.
#75Een paar messingen kandelaars in barokke stijl, gemonteerd als lamp.
#164Een vijfdelig toiletstelletje van groen glas. Een stop manco.
#64Wanten“De acteur”. Een lithografie”. Gesigneerd, genummerd 32/50 en gedateerd ‘95 buiten de plaat.
“L’acteur”. Litho. Signée, numérotée 32/50 et datée 95 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 57 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#208Twee houten wandrekjes.