#73
Een paar kristallen kratervaasjes met witmetalen voeten.
Paire de vases cratère en cristal sur bases en métal blanc.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. H. 20 cmEstimate: € 30 / 35 -
#14
Bol à punch en verre incolore. Avec 11 tasses, sans louche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. Ø: 30 & 8 cmEstimate: € 20 / 40 -
#74
Een messingen kandelaar in barokke stijl.
Bougeoir en laiton de style baroque.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 55 cmEstimate: € 20 / 30 -
#64Wanten
“L’acteur”. Litho. Signée, numérotée 32/50 et datée 95 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 57 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#27
Een antiek theaterkijkertje met parelmoer. In etui.
Binoculaires de théâtre en nacre. Dans étui.No longer availableOnline onlyActive bid: 43.00 €Dim. b: 10 cmEstimate: € 25 / 35 -
#28
Een herdenkingsmedaille n.a.v. 50 jaar ‘Union Minière Haut-Katanga’, een munt n.a.v. een 50jarige jubleum te Watermaal-Bosvoorde en een Belgisch ereteken.
Médaille de commémoration “Union Minière Haut-Katanga.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 15 / 25 -
#98
“Scène met Krishna en zijn volgelingen”. Een geborduurd Indisch doek met zijde.
Scène avec Krishna et ses disciples . Un tissu indien brodé de soie.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 96 x 185 cmEstimate: € 80 / 100 -
#148
“Het boek van het Offer”. Met illustraties van Van Imerseel. Ed. 1938.
“Le livre du Sacrifice”. Avec des illustrations de Van Imerseel. Ed. 1938.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 15 / 25 -
#10
“Putto met bloemenmand”. Een gepolychromeerd gipsen beeld.
“Putto et corbeille aux fleurs”. Sculpture en plâtre polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 52 cmEstimate: € 30 / 50 -
#181
Vier diverse vazen van Chinees porselein.
Quatre vases différents en porcelaine de Chine.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 36 cm 2 van 26 cm en 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#21
Verseuse en bleu de Delft et deux cornets en faïence hollandaise.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 39 & 25 cmEstimate: € 20 / 25 -
#22
Een recente pop met porseleinen hoofd en handjes.
Poupée récente à tête et mains en porcelaine.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 30 / 40