Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vijf porseleinen koffiepotten met verschillende meerkleurige decors. XIXe en XXe eeuw.

Een lot van vijf porseleinen koffiepotten met verschillende meerkleurige decors. XIXe en XXe eeuw.

Un lot de cinq cafetières en porcelaine avec différents décors multicolores. XIXème et XXème siècle.
Online only
Dim. h: 19 - 25 cm
SKU: 2308210204.
Auction day: 23 August 2021 22:00
Catalogue #204
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #2
    Dresden

    Een lampenvoetje van meerkleurig Saksisch porselein met een meisje met bloemenmand. Onderaan gemerkt.

    Un pied de lampe en porcelaine saxonne multicolore avec une fille avec un panier de fleurs. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #211
    Mary Verloop VLB

    “Stilleven met tulpen.” Collage met papier en olieverf. Gesigneerd en gedateerd 1991.

    ”Nature morte, tulipes”. Collage de papier et peinture à l’huile. Signé et daté 1991.
    No longer available
    Online only
    Dim. 48 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #68

    Een burgerkoppel van meerkleurig Duits porselein. Schilfer aan de onderrand van de hoge hoed.

    Un couple bourgeois en porcelaine allemande multicolore. Eclat sur le bas du chapeau haut de forme.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #281

    Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer, versierd met een ingelegde schelp. Beschadigingen aan de sierlijstjes.

    Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 77 x 95 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #254

    Moderne kolompendule van doorschijnend kunststof en verguld metaal. Quartswerk met batterij.

    Pendule à colonnes moderne en plastique transparent et métal doré. Mouvement quartz sur pile.
    No longer available
    Online only
    Dim. 57,5 x 32,5 x 14 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #164

    Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.

    Une cloche en cristal incolore taillé sur une soucoupe. Bord endommagé.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 & 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #177
    Adrienne Pas

    “Stilleven met gebroken bloempot en viooltjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 6 - 1903.

    “Nature morte au pot aux fleurs cassé et aux violettes”. Huile sur toile. Signée et datée 6-1903.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 36 cml
    Estimate: € 100 / 150
  • #184

    Een ovale houten spiegel met decor van acanthusbladeren.

    Un miroir ovale en bois décoré de feuilles d'acanthe.
    No longer available
    Online only
    Dim. 73 x 58 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #271
    Katja

    “Vroom meisje”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1994

    Fille pieuse . Pastel sur papier. Signé et daté 1994
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 22 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #29

    Een sierbord van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen. Omstreeks 1800. Randschade.

    Une assiette ornementale en porcelaine de Chine à décor floral bleu sur blanc. Vers 1800. Bords aux éclats.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #187
    Etienne Le Compte

    “Viskraam te Oostende”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Marché aux poissons à Ostende”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 110 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #200

    Drie grote en drie kleine coupes van kleurloos geslepen kristal met een stermotief.

    Trois grandes et trois petites coupes de cristal taillé clair avec un motif en étoile.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 21,5 & 15 cm
    Estimate: € 150 / 160
View all auction items ›

Online Only Verkoop 23 Augustus 2021

Op Maandag 23 augustus wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.


On Monday August 23rd the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

23 August 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 August 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More