#274
#200
#150
Zittende Luba man met een pijp. Houten beeld. DRC.
Homme Luba assis avec une pipe. Statue en bois. RDC.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. H. 43 cmEstimate: € 120/180 -
#139Koyo
Een draagbare transistorradio, model 604 deluxe. Omstreeks 1964.
#1
Vase en verre opale bleu à décor en relief de carrosses tirées par des chevaux dans une frise. Travail italien.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 15/20 -
#151H. Mary
“Stilleven met perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Drie reproducties naar etsen van Dirk Baksteen.
#269Jan Kennis
“De koperpoetster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nettoyer les cuivres”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 85.00 €Dim. 90 x 122 cmEstimate: € 200/250 -
#92C. Geuts
“Huis in het zuiden”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
#179
#78Sumak Pekny
“Grunwald”. Een Pools wollen wandtapijtje.
#87P. Tack
“Eglise près de la bouche d’une rivière”. Huile sur panneau. Signée et inscrit “naar Mastenbroek”.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 39 x 66 cmEstimate: € 120/200