Other lots by Flora, Gouda
-
#115Flora, Gouda
Een lot van tien stuks meerkleurig aardewerk.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 25 cm -
#114Flora, Gouda
Een lot van negen stuks meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 10 - 26 cm -
#93Flora, Gouda
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit twee dekselvazen, twee vaasjes op voet, een schenkkan, vijf vazen, een cachepot, een dubbele schaal en vier zwarte schaaltjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 4 - 36 cm -
#59Flora, Gouda
Een lot van 22 diverse schotels en schaaltjes van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 8 - 31 cm -
#56Flora, Gouda
Een lot van tien stuks meerkleurig aardewerk, bestaande uit zes vazen, een opengewerkte schotel een bonbonière en twee schenkkannen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 11 - 21 cm -
#5Flora, Gouda
Een lot meerkleurig plateel met mat glazuur, bestaande uit drie schotels, twee vazen, een vaasje op voet en twee cachepots. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. h: 15 - 27 cm, Ø: 23 cm -
#1Flora, Gouda
Een lot meerkleurig glansplateel, bestaande uit acht vormschoteltjes, twee vaasjes en twee kannetjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 15 - 20 cm; Ø: 21 - 26 cm
Other lots in this auction
-
#44Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uitier verschillende vazen en een rokerstelletje (zonder deksel). Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 5 - 30 cm -
#69Royal Zuid-Holland
Een pique-fleurs en een sierkan van meerkleurig Gouds plateel. Tijdperk art nouveau. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 12 & 25 cm -
#116
Een lot van tien stuks plateel met meerkleurige Delftse decors. Gouda en Delft.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 18 - 40 cm -
#49
Een lot van acht stuks meerkleurig aardewerk met bloemendecors. Onderaan gemerkt ‘Majolica, Holland’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 22 cm -
#73Céramique Montoise
Een lot van vier stuks meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit een sierjardinière in de vorm van een vis, een mandje, een oorvaas en een schaaltje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 10 - 27 cm -
#84Céramique Montoise
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit twee klompen, een vaas op voet, twee vaasjes, een driedelig rokerssetje met tabakspot (gerestaureerd deksel), een schaal op voet en een kruikje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 7 - 24 cm -
#90
Een lot meerkleurig aardewerk met bloemendecors, bestaande uit vijf schenkkannen, drie bonbonnières, een schaaltje, twee borden, een grote en een kleine vaas. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 9 - 26 cm -
#61Royal Zuid-Holland
Twee verschillende cachepots van Gouds aardewerk, versierd met meerkleurige bloemendecors.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 21 & 28 cm -
#76Zenith, Gouda
Een lot van vier vintage vaasjes van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 6 - 15 cm -
#9Royal Zuid-Holland
Een vaasje van Gouds aardewerk, versierd met meerkleurig decor ‘Francesco’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 16,5 cm -
#25Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardwerk, bestaande uit drie verschillende vaasjes, een schenkkan, een bakje en een schaal op voet. Decor 150. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 5 - 25 cm -
#27Céramique de Bruxelles
Een bolle lampvoet met meerrkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 14 cm