Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vijf stuks divers koperwerk. Twee kannen, een jardinière, een olieselpotje en een vaas.

Een lot van vijf stuks divers koperwerk. Twee kannen, een jardinière, een olieselpotje en een vaas.

Un lot de cinq pièces de cuivres divers. Deux cruches, une jardinière, une jarre à huile et un vase.
Online only
SKU: 2510210101.
Auction day: 25 October 2021 22:00
Catalogue #101
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #21

    Een cocktailshaker van glas en metaal en een geborsteld metalen sodafles.

    Un shaker en verre et en métal et une bouteille de soda en métal brossé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 & 31 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #285

    Een lot van vijf oude kaarten, waarbij vier van België en één van Europa. Drie gevouwen uit 1964.

    Un lot de cinq cartes anciennes, dont quatre de la Belgique et une d’Europe. Trois sont pliées, 1964.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #116
    Daufresne de la Chevalerie

    “Vrouw in een stalletje in een Perzisch straatje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Delac. Medio XXe eeuw.

    “Vendeuse dans une ruelle persane”. Huile sur panneau. Signé Delac. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #147
    Baken

    “Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.

    “Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #170

    Een eikenhouten spiegel in Mechelse renaissancestijl.

    Un miroir en chêne de style Renaissance de Malines.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 120 / 200
  • #5

    Een kukri met een leeuwenkopje in het heft.

    Un kukri avec une tête de lion dans le manche.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #83

    Een lot van vier XIXde eeuwse reproducties. “Voederen van het paard.”, “Kapel aan de oever.” “Vee in de weide” en “Bergmeer.”

    Un lot de quatre reproductions du XIXème siècle. “Cheval qui se nourrit”, “, Chapelle sur la rive”, “ Bétail dans le pré”, “Lac de montagne”.
    No longer available
    Online only
    Dim. 53 x 42,5 cm x 3
    Estimate: € 60 / 80
  • #76
    Em. De Cooman
    Period: 1922 - 2021

    “Binnenweg”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 85/200 buiten de plaat.

    “Binnenweg”. Une eau-forte. Signée et numérotée 85/200 à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 19 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #117

    “Abstracte dieren”. Een paar inkttekeningen op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘93.

    Animaux abstraits . une paire dessins à l'encre sur papier. Signé et daté 93.
    No longer available
    Online only
    Dim. 16 x 13 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #47

    Een terrine en een schotel van tin.

    Une soupière et un plat en étain.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 33 & 60 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #216
    R. Vermeylen

    “Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Vue de ferme . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #22

    Een lot van drie gekleurde vaasjes van Muranoglas. Allen gaaf.

    Un lot de trois vases en verre de Murano coloré. Tous intacts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20, 29 & 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Online Only verkoop 25 Oktober 2021

Op Maandag 25 oktober wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.


On Monday October 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

25 October 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More