#56Goebel, Germany“Abendgebet”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 495. Eerste uitgave 1992.
"Abendgebet". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 495. Premier numéro 1992.No longer availableOnline onlyDim. h: 10,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#47Goebel, Germany“Spielst’ mit mir?”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 2051/B. Eerste uitgave 1998.
"Spielst' mit mir?". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 2051/B. Première édition 1998.No longer availableOnline onlyDim. h: 9 cmEstimate: € 30 / 40 -
#61Capodimonte“Elegante dame met bloemen”. Groepje van gekleurd biscuit. Onderaan gemerkt met de gekroonde N. Italiaans werk. Vingertje afgebroken.
#78Een paar kleine klokjes van Limogesporselein met handgeschilderde decors. Japanse quartzwerkjes op batterij.
#97Goebel, Germany“Flamingo’s”. Een groepje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 163-23.
"Flamants roses". Un groupe de biscuit multicolore. Marqué en bas. no. 38 163-23.No longer availableOnline onlyDim. h: 23,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#38Goebel, Germany“Glücksbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 335/0. Jubileumuitgave 125 jaar Goebel, 1996. Genummerd 16.196/25.000.
"Glucksbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 335/0. Édition jubilaire 125 ans de Goebel, 1996. Numérotée 16 196/25 000.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 cmEstimate: € 30 / 40 -
#86“Twee duiven” en “Een kus”. Twee groepen van meerkleurig Italiaans kunststof. Gemerkt Florence en met gekroonde N.
"Deux Colombes" et "Un Baiser". Deux groupes de plastique italien multicolore. Marqué Florence et du N couronné.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#5Goebel, West-Germany“Morning song”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 447. Onderaan gemerkt. Exclusieve uitgave voor leden van de Goebel Collectors club No. 11. Gaaf.
"Chanson du matin". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 447. Édition exclusive pour les membres du Goebel Collectors club No. 11. Intacte.No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#115Driedelig kaststelletje bestaande uit drie coupes van wit en grijs biscuit versierd in art nouveaustijl met Bacchantes en putti.
Garniture de trois pièces composée de trois coupes en biscuit blanc et gris à décor de style Art Nouveau de Bacchantes et de putti.No longer availableOnline onlyDim. H. 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#3Porcellane Principe, Capodimonte“Veearts met veulen”. Een groep van meerkleurig porselein. Gemerkt.
« Vétérinaire avec poulain ». Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#10Goebel, Germany“Hummele”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 365. Onderaan gemerkt. Exclusieve uitgave van de M.I. Hummel Club 1999/2000. Gaaf.
« Hummele ». Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 365. Édition exclusive du MI Hummel Club 1999/2000. Intacte.No longer availableOnline onlyDim. h: 7 cmEstimate: € 20 / 30 -
#118Zeven menuhouders van biscuit en porselein. Een serie van vier versierd met duifjes gemerkt van Volkstedt-Rudolstadt, een paar van biscuit met een jongen en een meisje en één rechthoekig met meisje en bloemen in reliëf.
Sept porte-menus en biscuit et porcelaine. Un ensemble de quatre à décor de colombes marqué Volkstedt-Rudolstadt, une paire de biscuit avec un garçon et une fille et un rectangulaire avec fille et fleurs en relief.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80