Other lots in this auction
-
#69
“Kleine Marilyn” & “Meisje met gans”. Twee beeldjes van veelkleurig porselein. Italiaans werk. Onderaan gemerkt. Twee kleine schilfers.
« Petite Marilyn » et « Fille à l'oie ». Deux figurines de porcelaine multicolore. Travail italien. Marquées en bas. Deux petits éclats.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 30/40 -
#71
“Europese houtsnip”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Gemerkt onderaan en genummerd 353/500.
"Bécasse d'Europe". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas et numérotée 353/500.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 18,5 cmEstimate: € 30/40 -
#104Goebel, Germany
“Ich mag nicht”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Eerste uitgave 1997. Onderaan gemerkt. No. 630.
"Ich mag nicht". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Première édition 1997. Marquée en bas. no. 630.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 20/30 -
#78
Een paar kleine klokjes van Limogesporselein met handgeschilderde decors. Japanse quartzwerkjes op batterij.
Paire de petites pendules en porcelaine de Limoges aux décors peints à la main. Fonctionnent à quartz japonais à piles.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cmEstimate: € 25/35 -
#41Goebel, Germany
“Signs of spring”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.203 2/0. Laatste uitgave 1990.
"Signs of spring". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. N°203 2/0. Dernière édition 1990.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 30/40 -
#68
“Skieërskoppel”. Een groep van meerkleurig Italiaans aardewerk. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
"Couple de skieurs". Un groupe de faïence italiennes multicolores. Marqué et signé en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 66.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 30/50 -
#42Goebel, Germany
“Jungbäurn”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 329. Speciale editie M.I. Hummelclub 1995/96.
"Jungbäurn". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 329. Édition spéciale MI Hummelclub 1995/96.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 30/40 -
#61Capodimonte
“Elegante dame met bloemen”. Groepje van gekleurd biscuit. Onderaan gemerkt met de gekroonde N. Italiaans werk. Vingertje afgebroken.
« Dame élégante aux fleurs ». Groupe de biscuits colorés. Marqué en bas du N couronné. Travail italien. Doigt cassé.No longer availableOnline onlyDim. H. 27 cmEstimate: € 40/50 -
#105Goebel, West-Germany
“Band leader” & “Soloist”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 129 4/0 & 135 4/0.
"Chef de groupe" & "Soliste". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquées en bas. no. 129 4/0 et 135 4/0.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 8,5 cmEstimate: € 40/60 -
#88Maria Innocentia Hummel
“Auf heimlicher Wegen & Exclusive Edition ‘92-93 ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 386 & 463.
"Auf heimlicher Wegen & Exclusive Edition '92-93". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 386 & 463.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. H. 13,5 cmEstimate: € 65/85 -
#35Goebel, Germany
“Wanderbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 11 2/0.
"Wanderbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 11 2/0.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 30/40 -
#22Goebel, Germany
“Lausbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 43. Gaaf.
"Lausbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 43. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 13 cmEstimate: € 35/40