Other lots in this auction
-
#2Triade, Italia
“Herder met schapen”. Een groep van meerkleurig biscuit. Ontwerp van Benacchio. Gemerkt. Een blaadje aan de stronk en één achteraan beschadigd.
"Berger avec des moutons". Un groupe de biscuit multicolore. Conception par Benacchio. Marqué. Une feuille sur la souche et une au dos abîmées.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#45Goebel, Germany
“Ostergruß”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 373. 1971.
"Ostergruß". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 373. 1971.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#29Goebel, Germany
Een paard van meerkleurig biscuit. Gemerkt. Gaaf.
Un cheval de biscuit multicolore. Marqué. Intact.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 22,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#72Hutschenreuther Selb, Bavaria
“Musicerende putti” & “Putto met bal”. Twee groepjes van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt.
« Putti musical » & « Putto avec ballon ». Deux groupes de porcelaine multicolore et dorée. Marqués en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 15,5 & 16,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#19Goebel, Germany
“Herzjunge”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 399. Speciale editie Goebel Collector’s Club. 1979.
"Herzjunge". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 399. Édition spéciale Goebel Collector's Club. 1979.No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. h: 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#23Goebel, West-Germany
“Wir Gratulieren”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Jaren ‘60. Gaaf.
"Wir Gratuliers". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. années 60. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#18Goebel, Germany
“Schluss für heute”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 486. Onderaan gemerkt. Exclusieve uitgave van de M.I. Hummel Club 1990/91. Gaaf.
"Schluss für heute". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 486. Édition exclusive du MI Hummel Club 1990/91. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#7Goebel, Germany
“Fur Vati”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 759. Op houten stoeltje. Eerste uitgave 1995.
"Fur Vati". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 759. Sur une chaise en bois. Première édition 1995.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 14,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#83
“Het druivenpersen”. Een groepje van meerkleurig Italiaans biscuit.
« Le pressurage du raisin ». Un groupe de biscuit italien multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 25 / 40 -
#90Maria Innocentia Hummel
“Stiller Geniesser & Regnet’s ”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 403 & 420.
"Stiller Geniesser & Regnets". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 403 & 420.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 15,5 cmEstimate: € 65 / 85 -
#12Goebel, Germany
“Rechts oder links”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 493. Onderaan gemerkt. Gaaf.
"Droite ou gauche". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 493. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#92Maria Innocentia Hummel
“Zelfportret”. Buste van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt en Exclusive Special Edition n° 3.
"Autoportrait". Buste en biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas et Edition Spéciale Exclusive n° 3.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. H. 14 cmEstimate: € 30 / 35