Other lots in this auction
-
#24Goebel, Germany
“Frühlingslied”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 169. Onderaan gemerkt. Gaaf.
« Frühlingslied ». Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 169. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 30/40 -
#77
“Scène in het park van kasteel Sanssouci”. Een hoogreliëf van Saksisch biscuit. Gemerkt van Dresden.
"Scène dans le parc du château de Sanssouci". Un haut-relief en biscuit saxon. Marqué de Dresde.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 36 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#70Kaiser Porzellan
“Parkieten”. Een groepje van meerkleurig biscuit. Artiest Guiseppe Tagliarol. Genummerd op 2000 exemplaren. Onderaan gemerkt. Met houten voetstukje.
"Perruches". Un groupe de biscuit multicolore. Artiste Guiseppe Tagliarol. Numéroté sur 2000 exemplaires. Marqué en bas. Avec socle en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 21+4 cmEstimate: € 25/35 -
#72Hutschenreuther Selb, Bavaria
“Musicerende putti” & “Putto met bal”. Twee groepjes van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt.
« Putti musical » & « Putto avec ballon ». Deux groupes de porcelaine multicolore et dorée. Marqués en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 15,5 & 16,5 cmEstimate: € 25/35 -
#34Goebel, Germany
“Freifahrt Zeppelin”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 569. Eerste uitgave 1993.
"Freifahrt Zeppelin". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 569. Premier numéro 1993.No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 30/40 -
#36Goebel, Germany
“I bin I”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 429. Exclusive edition M.I. Hummel Club 1989/90.
"I bin I". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 429. Édition exclusive MI Hummel Club 1989/90.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 14,5 cmEstimate: € 30/40 -
#116Lladro
“Een jonge clown met hondje” ‘H. 15 cm), “Een meisje met kat en hond” (H. 13 cm) en “een bloemenjongen” (H. 24 cm). Drie beeldjes van gekleurd porselein. Onderaan gemerkt.
“Un jeune clown avec un chien” 'H. 15 cm), « Une fille avec un chat et un chien » (H. 13 cm) et « Un garçon fleuri » (H. 24 cm). Trois figurines de porcelaine colorée. Marquées en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 60/80 -
#73
Twee popjes van biscuit.
Deux poupées en biscuit.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 25/35 -
#12Goebel, Germany
“Rechts oder links”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 493. Onderaan gemerkt. Gaaf.
"Droite ou gauche". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 493. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 25/35 -
#23Goebel, West-Germany
“Wir Gratulieren”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Jaren ‘60. Gaaf.
"Wir Gratuliers". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. années 60. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 35/50 -
#69
“Kleine Marilyn” & “Meisje met gans”. Twee beeldjes van veelkleurig porselein. Italiaans werk. Onderaan gemerkt. Twee kleine schilfers.
« Petite Marilyn » et « Fille à l'oie ». Deux figurines de porcelaine multicolore. Travail italien. Marquées en bas. Deux petits éclats.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 30/40 -
#118
Zeven menuhouders van biscuit en porselein. Een serie van vier versierd met duifjes gemerkt van Volkstedt-Rudolstadt, een paar van biscuit met een jongen en een meisje en één rechthoekig met meisje en bloemen in reliëf.
Sept porte-menus en biscuit et porcelaine. Un ensemble de quatre à décor de colombes marqué Volkstedt-Rudolstadt, une paire de biscuit avec un garçon et une fille et un rectangulaire avec fille et fleurs en relief.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Estimate: € 50/80