Lot de sept pendulettes coucou en bois polychrome et plastique.Estimate: € 40 / 60 -
#91Een Engels tafelklokje van brons en geel koper in een mahoniehouten kast.
#744Een koekoeksklok van gesculpteerd hout.
Pendule coucou en bois sculpté.Estimate: € 40 / 50 -
#729Drie verschillende koekoeksklokken van gepolychromeerd hout.
Trois pendules coucou différentes en bois polychrome.Estimate: € 30 / 50 -
#497Een pendule van verguld brons in eclectische stijl. Slinger ontbreekt en horlogeglas gebroken. Omstreeks 1900.
Pendule en bronze doré de style éclectique. Balancier manque et verre cassé. Vers 1900.Dim. H 42 cmEstimate: € 120 / 140 -
#533Melody in motionEen schouwklokje van meerkleurig biscuit in de vorm van een schommelende pijproker naast een staande klok. Achteraan gemerkt.
Pendule en biscuit polychrome formée par un fumeur de pipe sur un balançoire à côté d’une horloge de vestibule. Marque au verso.Dim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 60
#95Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.Dim. 8,70 gEstimate: € 200 / 300 -
#343Een aardewerken dekselvaas met een meerkleurig bloemendecor.
#449Kruisweg in aquarel. 13 delen.
Chemin de la Croix en aquarelle. 13 stations.Dim. 43 x 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#646Naaitafeltje van wortelhout in Queen Ann-stijl. Kleine manco’s. XIXde eeuw.
Table à ouvrage en ronce de style Queen Ann. Petits manquants. XIXe siècle.Estimate: € 100 / 140 -
#169René Engelen“Sas van Wijnegem”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#416Een tinnen kerkkandelaar in Barokke stijl, gemonteerd als staande lamp.
#220Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale smaragd van ± 3,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’une émeraude centrale de ± 3,50 ct.Dim. 5,39 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#663Een lot van achtenveertig filmaffiches uit de jaren ‘60 en ‘70.
#323“Jachthond met buit”. Een beeldje van donkergepatineerd brons.
“Chien de chasse et sa proie”. Statuette en bronze à patine foncée.Dim. l: 16 cmEstimate: € 40 / 50