Similar lots by type
-
#734
Een lot van zeven kleine koekoeksklokjes van meerkleurig hout en kunststof in diverse uitvoeringen en allen met een slinger in de vorm van een schommelend meisje.
Lot de sept pendulettes coucou en bois polychrome et plastique. Balanciers en forme d’une fille sur une balançoire.Estimate: € 35/60 -
#118
Een Engels tafelklokje van brons en geel koper in een houten kast. Boven de wijzerplaat het opschrift ‘Tempus Fugit’.
Pendulette de table anglaise en bois, bronze et laiton. Au dessus du cadran le texte “Tempus Fugit”.Dim. h: 34 cmEstimate: € 40/60 -
#91
Een Engels tafelklokje van brons en geel koper in een mahoniehouten kast.
Pendulette de table anglaise en bronze et cuivre jaune et acajou.Dim. h: 30 cmEstimate: € 50/80 -
#675
Een lot van zeven messingen jaarpendules waarvan vijf onder stolp, één zonder stolp en één met rechthoekige glazen kast.
Lot de sept pendules aux mouvement annuels en laiton, dont cinq sous globe, une sans globe et une dans une petite vitrine rectangulaire en verre.Estimate: € 35/60 -
#497
Een pendule van verguld brons in eclectische stijl. Slinger ontbreekt en horlogeglas gebroken. Omstreeks 1900.
Pendule en bronze doré de style éclectique. Balancier manque et verre cassé. Vers 1900.Dim. H 42 cmEstimate: € 120 /140 -
#719
Een lot van tien kleine wandklokjes van meerkleurig kunststof in de vorm van dieren, een kerstman en een indiaan. Met bewegende oogjes.
Lot de dix pendulettes murales en plastique polychrome en forme d’animaux, d’un Père Noël et d’un indien. Yeux mobiles.Estimate: € 40/60 -
#729
Drie verschillende koekoeksklokken van gepolychromeerd hout.
Trois pendules coucou différentes en bois polychrome.Estimate: € 30/50 -
#739
Een lot van tien diverse staande en muurklokjes van meerkleurig hout en kunststof in de vorm van bloemen, dieren en figuren.
Lot de dix pendulettes murales en bois polychrome et plastique en forme de fleurs, d’animaux et de personnages.Estimate: € 50/80 -
#533Melody in motion
Een schouwklokje van meerkleurig biscuit in de vorm van een schommelende pijproker naast een staande klok. Achteraan gemerkt.
Pendule en biscuit polychrome formée par un fumeur de pipe sur un balançoire à côté d’une horloge de vestibule. Marque au verso.Dim. h: 34 cmEstimate: € 40/60 -
#724
Een lot van zeven kleine koekoeksklokjes van meerkleurig hout en kunststof in verschillende uitvoeringen.
Lot de sept pendulettes coucou en bois polychrome et plastique.Estimate: € 40/60 -
#737
Een lot van zeven kleine koekoeksklokjes van meerkleurig hout en kunststof in diverse uitvoeringen en allen met een slinger in de vorm van een schommelend meisje.
Lot de sept pendulettes coucou en bois polychrome et plastique. Balanciers en forme d’une fille sur une balançoire.Estimate: € 35/60 -
#744
Een koekoeksklok van gesculpteerd hout.
Pendule coucou en bois sculpté.Estimate: € 40/50 -
#573
Een lot van vier tafelklokjes van zamak, versierd met kabouters en bovenaan getooid met de Dom van Keulen.
Cinq pendulettes de table en régule décorées de gnomes au pied de la cathédrale de Cologne.Estimate: € 20/30 -
#583
Een lot van vijf tafelklokjes van zamak, versierd met kabouters en bovenaan getooid met de Dom van Keulen.
Cinq pendulettes de table en régule décorées de gnomes au pied de la cathédrale de Cologne.Estimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#287
Paar cassolettes van groen gepatineerd porselein en koperen monturen. Omstreeks 1900.
Paire de cassolettes en porcelaine à patine verte et aux montures en cuivre. Vers 1900.Dim. H 53 cmEstimate: € 50/80 -
#349Emiel Adams
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.Dim. 30 x 35 cmEstimate: € 30/50 -
#635Val St. Lambert
Een grote driehoekige coupe van roze kristal. Jaren ‘60. Gemerkt.
Grande coupe triangulaire en cristal rose. Années ‘60. Avec marque.Estimate: € 20/40 -
#480
Drie madonnabeeldjes van gebeeldhouwd ivoor. Diverse afmetingen, de grootste 24 cm hoog. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw.
Trois statuettes de la Sainte Vierge en ivoire sculpté. Différentes dimensions, la plus grande 24 cm. Travail africain, première moitié du XXe siècle.Dim. H. 15,5 cmEstimate: € 120/200 -
#13
Een eikenhouten bankje. Basis tijdperk Lodewijk XIII met recente restauraties.
Banquette en chêne. Base d’époque Louis XIII, restauration contemporaine.Dim. b: 70 cmEstimate: € 80/120 -
#620
Schrijftafel van mahoniehout in Georgian stijl met één lade in de gordel. Twee koperen sierelementjes bovenaan de poten ontbreken. We voegen er twee stoelen in Regency-stijl aan toe.
Ecritoire en acajou de style Georgian ouvrant à un tiroir en ceinture. Deux éléments décoratifs en cuivre au dessus des pieds manquent. Nous ajoutons deux chaises de style Regency.Dim. 100 x 66 cmEstimate: € 80/120 -
#408
Een ivoren netsuké in de vormvan een poppenschilder. Onderaan gemerkt. Japan, omstreeks 1900.
Netsuké en ivoire représentant un peintre de poupées. Marque sous la base. Japon, vers 1900.Dim. H. 3,5 cmEstimate: € 50/70 -
#464
Een reeks van dertien ingelijste prenten van ‘La Mode illustréé”.
Suite de treize estampes encadrées de “La Mode Illustrée”.Estimate: € 80/120 -
#751Salvador DaliPeriod: 1904-1989
“Zodiaco Daliniano”. Serie van 12 borden met voorstellingen van de dierenriem. Werk uit 1991, genummerd 279/5000. In oorspronkelijke doosjes en met bijbehorende certificaten.
“Zodiaco Dainiano”. Suite de 12 assiettes représentant les signes du zodiaque. Travail de 1991, numérotées 279/5000. Dans les boîtes d’origines et accompagnées de certificats.Dim. Ø 20 cmEstimate: € 1000/1250 -
#612Van Herck
“Binnenschip op de Rijn met zicht op de dom van Keulen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Péniche sur le Rhin, devant la Cathédrale de Cologne”. Huile sur toile. Signée.Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#570
Ho Tai, zittend. Beeldje van gesculpteerd ivoor. Chinees werk, onderaan gemerkt. Begin XXste eeuw. Met houten sokkeltje.
Ho Tai assis. Statuette en ivoire sculpté. Travail chinois. Marque sous la base. Début du XXe siècle. Sur socle en bois.Dim. H. 7 cmEstimate: € 50/80 -
#50
Een 14 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 14 ct.Dim. 11,14 gEstimate: € 100/150