Online only
SKU: 0104190050.
Category: Kristal.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #50
Estimate: € 35 / 50

  • #290

    Een kleurloos kristallen lampenvoet.

    Online only
    Dim. h:37 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #293
    Swarovski

    Een lot van vijf hangertjes en een armband. In originele etuis.

    Online only
    Estimate: € 120 / 150
  • #42

    Online only
    Dim. h: 16 - 19 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #47

    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 20 / 30

  • #308

    Online only
    Dim. 30 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #55

    Een recente baardmankruik van geglazuurd aardewerk. Onderaan gestempeld.

    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #200
    Anita De Baaij

    “Composition”. Chromolitho en couleurs. Signée et datée ‘88 dans la planche.
    Online only
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #115

    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #163

    Twee paar olieverfschilderijtjes op paneel, waarbij twee met Hollandse rivierlandschappen en twee bloemenstillevens, resp. gesigneerd “De Clercq” & “Bernard”.

    Deux paires de peintures à huile sur panneau, dont deux avec une représentation de paysages et rivières de Hollande et deux natures mortes aux fleurs, signés resp. “De Clercq” & “Bernard”.
    Online only
    Dim. 17 x 23 & 11 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #288

    Een balustervaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van geisha’s.

    Online only
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #102

    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #88

    Een lot van twaalf diverse messen en dolken en een wethout.

    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • #121

    Online only
    Dim. Ø: 11 & 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #43

    Een schaal van Italiaans glaspasta.

    Online only
    Dim. b: 22 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #326
    Paul Delaroche
    Period: 1797-1856

    ”Le nouveau-né”. Une peinture classique à plusieurs personnages. Huile sur toile. Signature à droite en bas.
    Online only
    Dim. 84 x 101 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #175
    J. Van de Veegaete

    “Vue du béguinage”. Pastel sur papier. Signé et daté 1945.
    Online only
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00