Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vijf verschillende asbakken van geslepen kleurloos kristal, waarbij één van Val St. Lambert.

Een lot van vijf verschillende asbakken van geslepen kleurloos kristal, waarbij één van Val St. Lambert.

Online only
SKU: 0104190050.
Category: Kristal.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #50
Estimate: € 35 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #290

    Een kleurloos kristallen lampenvoet.

    No longer available
    Online only
    Dim. h:37 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #293
    Swarovski

    Een lot van vijf hangertjes en een armband. In originele etuis.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 120 / 150
  • #47

    Een siercoupe van geslepen kleurloos kristal op verguld messingen voetjes. Enkele kleine randschilfers.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #42

    Een lotje geslepen rood Boheems kristal, bestaande uit twee verschillende vaasjes en een glas.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 - 19 cm
    Estimate: € 15 / 25

Other lots in this auction

  • #140

    Een lot van vijf oude didactische prenten.

    No longer available
    Online only
    Dim. 64 x 94 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #45
    le Dauphin, France

    Een lampenvoet van wit- en goudgepatineerd plaaster of terracotta. Achteraan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 56 cm (Met kap)
    Estimate: € 30 / 50
  • #252
    Albert Saverys

    “Winterlandschap met molen aan de Leie”. Kleurenlitho. Gesigneerd Hebbelinck. 182/350 genummerd buiten de plaat.

    “Paysage hivernal au moulin au bord de la Lys”. Litho en couleurs. Signée Hebbelinck. Numérotée 182/350 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 48 x 61 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #258

    “Zicht op Brugge”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #237

    Lot boeken over John F. Kennedy met aandacht aan zijn buitenlandbeleid. Bevattende boeken gaande over de Cuba crisis, Europa, zijn relatie met Chroesjtsjov etc...

    Lot de livres sur John F. Kennedy se concentrant sur sa politique étrangère, comprenant des livres traitant la crise de Cuba, l’Europe, sa relation avec Khrouchtchev etc.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #242
    A. Van den Dries

    “Landschap in de Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage en Campine”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #78

    Twee wijnglazen, resp. met groene en blauwe kelk, versierd met vergulde motieven en meerkleurige bloemendecors. Bijgevoegd twee messingen kandelaars op voet.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 & 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #280

    Een gastenboek van een restaurant te Oostende met binnenin een originele gouachetekening van een vrouwelijk naakt. Gesigneerd Anto Diez ‘88.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 40
  • #83

    Twee houten doosjes, waarbij één met een deksel en het andere gemaakt uit notenwortelhout met twee kleine lades.

    Deux petites boîtes en bois, dont une avec un couvercle, l’autre en bois de ronce à deux petits tiroirs.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 7,5 & 19,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #304

    “Herderin met schapen bij een molen”. Olieverf op paneel. Slechte staat.

    No longer available
    Online only
    Dim. 34 x 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #321
    Westinghouse

    Een verrekijker uit 1943 in lederen tas.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #302

    “Kapel van het oude kerkhof te Soignies”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More