Other lots in this auction
-
#671Een lot boeken:- “Biografie & bibliografie Willy Vandersteen” Twee banden in stofhoes.- Jubileumuitgave 25 jaar Suske en Wiske.- Twee verzamelalbums van Guust Flater.
Lot de livres : - Biographie & bibliographie Willy Vandersteen Deux reliures sous couverture anti-poussière. - Edition anniversaire 25 ans Suske en Wiske. - Deux albums de compilation par Guust Flater.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#87“Amoretto met tamboerijn”. Een gepolychromeerd houten beeld. XIXe(?) eeuw.
Amoretto avec tambourin. Une statue en bois polychrome. XIXème (?) siècle.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#279“Vissersboten op het strand” Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘E.S.’ en gedateerd ‘32.
“Bateaux de pêche sur la plage” Aquarelle sur papier. Monogrammée 'E.S.' et datée '32.No longer availableDim. 24 x 37 cmEstimate: € 50 / 80 -
#68Een lot van drie gesculpteerde houten beelden, bestaande uit een Piëta, een Heilig Hartbeeld (ges. MaVe) en een groep met Jozef en Maria. XXe eeuw.
Lot de trois statues en bois sculpté, composé d'une Pietà, d'une statue du Sacré-Cœur (sig. MaVe) et d'un groupe avec Joseph et Marie. XXème siècle.No longer availableDim. h: 30, 41 & 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#452“4 U 2”. Olieverf op doek. Draagt handtekening”.
4 U 2. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 65 cmEstimate: € 300 / 400 -
#53Een paar vaasjes van verguld Brussels porselein met handgeschilderde meerkleurige decors. Eén met schilfer aan de hoek van de basis.
Paire de vases en porcelaine de Bruxelles dorés à décors multicolores peints à la main. L'un avec éclat au coin de la base.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#525Een lantaarn van gedreven geajoureerd en geciseleerd rood koper. Midden-Oosten, omstreeks 1900.
Une lanterne de cuivre rouge ciselé et ajouré. Moyen-Orient, vers 1900.No longer availableDim. H.50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#522Een lot van zes verschillende stukken zeekoraal.
Un lot de six morceaux différents de corail marin.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#670Een art deco asbak/ vide-poche van wit crackleware, getooid met een ijsbeer.
Un cendrier/vide-poche art déco en craquelé blanc, à décor d'un ours polaire.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#361Willy VandersteenSuske en Wiske. Rode Reeks. De Koning Drinkt (1956), De Witte Uil (1954), Lambiorix (1954), De Kleppende Klipper (1ste uitgave, 1955), De Bokkerijders (1ste uitgave, 1955), De Brullende Berg (1963). Blauwe reeks. Het Geheim der Gladiatoren (1956). 7 stuks, slechte staat.
Suske en Wiske. Série Rouge. De Koning Drinkt (1956), De Witte Uil (1954), Lambiorix (1954), De Kleppende Klipper (1ère édition, 1955), De Bokkerijders (1ère édition ) , 1955), De Brullende Berg (1963). Série bleue. Het geheim der gladiatoren (1956). 7 pièces, mauvais état.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#430Een lot bestaande uit veertien karaffen en twee schenkkannen. Glas en kristal, diverse uitvoeringen.
Un lot composé de quatorze carafes et deux cruches. Verre et cristal, diverses versions.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#414E. Armand (?)“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Marine. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 32 x 38 cmEstimate: € 80 / 120

