Other lots in this auction
-
#203“Napoleon” & “Generaal”. Een paar beeldjes van meerkleurig Frans porselein. Napoleon hersteld aan het hoofd.
Napoléon & Général. Une paire de figurines en porcelaine française multicolore.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#550Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 250 / 280 -
#478Royal Boch“Big cat”. Een beeld van gecraqueleerd aardewerk naar ontwerp van Patrick Villas. Gemerkt en genummerd 76/600.
Big cat. Une sculpture en terre cuite craquelée conçue par Patrick Villas. Marquée et numérotée 76/600.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 250 / 280 -
#616Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Usure légère.No longer availableDim. 280 x 180 cmEstimate: € 60 / 80 -
#95Een 18 K witgouden ring bezet met 12 briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. rond een centrale saffier van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de 12 diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct. autour d'un saphir central de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 3,43 gEstimate: € 600 / 700 -
#85Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct. VVS Extra White.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,70 ct. VVS Extra White.No longer availableDim. 4,69 gEstimate: € 1000 / 1100 -
#504Auguste Moreau“Jonge vrouw met putto en twee duiven”. Bronzen beeld met bruin patina op marmeren voetstuk. Postume geut.
Jeune femme avec putto et deux colombes. Statue en bronze à patine brune sur socle en marbre. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#373Een lot van 31 strips van Suske en Wiske.
Un lot de 31 BD de Suske en Wiske.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#286Twee grote en een kleine oude reiskoffer van vulkanfibre.
Deux grandes et une petite vieille valise de voyage en vulkanfibre.No longer availableDim. b: 50 & 75 cmEstimate: € 90 / 120 -
#194Een grote verguld houten schouwspiegel met laurierbladeren en een schild in de kuif.
Un grand miroir de cheminée en bois doré avec des feuilles de laurier et un écu dans le cimier.No longer availableDim. 164 x 90 cmEstimate: € 220 / 260 -
#654Raphaël DuboisPeriod: 1888 - 1960“Le Meyboom 1945”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 7/12 buiten de plaat.
Le Meyboom 1945. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 7/12 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 25 x 29,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#366Een paar antieke handgeknoopte wollen Beloutchkleedjes. Eén gerestaureerd.
Une paire de tapis Beloutch anciens en laine noués à la main. L'un restauré.No longer availableDim. 130 x 83 & 125 x 92 cmEstimate: € 100 / 120

