#4
Twee verschillende karpetten.
#9Krachi
#7
Een fijn geknoopt Oosters wollen karpetje.
#11
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#6
#1
Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
Lot de quatre petites carpettes en laine. Nouées main.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 40/60
#93
Een Italiaanse dekselvaas, versierd met florale motieven en verguldsel.
#121
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 & 21 cmEstimate: € 40/60 -
#101
Een reeks boeken over de Verenigde Staten in zes delen: Zuidelijke staten, Alaska & Hawaii, New York, de oostkust, het noorden & de westelijke staten. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘90.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/30 -
#255I. Renier
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 25 x 18 cmEstimate: € 10/15 -
#71Mouzin Lecat & Cie., Nimy
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Estimate: € 25/40 -
#97
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/45 -
#65
Een klein houten ezeltje.
“Scène de chasse orientaliste”. Gouache sur papier. Porte une signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 45 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#142
Drie oude knuffeldieren: Een konijn, een aap en een hond.
#183Bosmans
“Het witte huis”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#140
Een lot van vijf oude didactische prenten.
#253Albert Saverys
“La Lys en hiver”. Litho en couleurs par Hebbelinck. Numérotée 326/350 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 47 x 62 cmEstimate: € 120/200