Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van vijftien verschillende fantasiehalssnoeren en één bijpassende armband.

Een lot van vijftien verschillende fantasiehalssnoeren en één bijpassende armband.

Un lot de quinze colliers fantaisie différents et un bracelet assorti.
Online only
SKU: 2803220194.
Category: Goud.
Auction day: 28 March 2022 22:00
Catalogue #194
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #252

    Een lot van 15 verschillende slavenarmbanden.

    Un lot de 15 bracelets d'esclaves différents.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #169

    Een lot van twintig verschillende halssnoeren van verguld en verzilverd metaal. We voegen er drie hangers twee ringen en twee paar manchetknopen en een broche aan toe.

    Lot de vingt colliers différents en métal doré et argenté. On y ajoute trois pendentifs, deux bagues et deux paires de boutons de manchette et une broche.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
  • #222

    Een lot van vijftien verschillende fantasiehalssnoeren en één paar bijpassende oorbellen.

    Un lot de quinze colliers fantaisie différents et une paire de boucles d'oreilles assorties.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #242

    Een lot van tien verschillende halssnoeren bezet met halfedelstenen en drie bijpassende armbanden.

    Un lot de dix colliers différents sertis de pierres semi-précieuses et trois bracelets assortis.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #186

    Een lot van vijftien verschillende fantasiehalssnoeren.

    Un lot de quinze colliers fantaisie différents.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 80
  • #264

    Een lot van 40 verschillende fantasiearmbanden een deel ervan bezet met half edelstenen.

    Lot de 40 bracelets fantaisie différents dont certains sertis de pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #229

    Een lot van zes verschillende halssnoeren van gekleurd hout en twee armbanden.

    Un lot de six colliers en bois de couleurs différentes et deux bracelets.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #184
    Braun & Hogenberg

    “Lira, elegans et amoenum Brabantiae”. Een XVIIe eeuwse kaart van Lier. Centrale vouw, niet ingekleurd. Bijgevoegd een recente reproductie van een antieke kaart van Lier.

    Lira, elegans et amoenum Brabantiae. Carte de Lierre du XVIIe siècle. Pliée au milieu, sans couleurs. On ajoute une reproduction récente d’une carte ancienne de Lierre.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23,5 x 31,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #85

    Een paar koperen kandelaars.

    Une paire de bougeoirs en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #40

    “Abstract werk in blauw met driehoek”. Een print op papier. Gesigneerd en genummerd 78/100.

    "Œuvre abstraite en bleu avec triangle". Une impression sur papier. Signé et numéroté 78/100.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #75

    “Missale Romanum”. Antwerpen, Plantin, 1757. Lichte waterschade en slijtage.

    “Missale Romanum”. Anvers, Plantin, 1757. Légères traces d’humidité et usures.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #134

    Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.

    Suite de quatre chaises de style Louis-Philippe recouvertes de velours rouge.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 86 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #50

    Een grote glazen sierkandelaar met kwikzilver.

    Un grand chandelier décoratif en verre à mercure.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #10

    Een paar borden van Chinees porselein met een decor van pauwen en bloemen. XIXe eeuw. Beide gerestaureerd.

    Une paire d'assiettes en porcelaine de Chine à décor de paons et de fleurs. XIXème siècle. Les deux restaurés.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #289
    Jos Martin

    “Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.

    Vase à fleurs . Peinture à l'huile. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #125

    Een modern Malinees kunstwerk, gemengde techniek. Gemonogrammeerd.

    Une œuvre d'art moderne malienne, technique mixte. Monogrammé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 88 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #253

    Een lot geslepen kleurloos kristallen glazen, bestaande uit vier whiskyglazen en acht cocktailglazen (twee afwijkende modellen).

    Un lot de verres taillés en cristal incolore, composé de quatre verres à whisky et de huit verres à cocktail (deux modèles différents).
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #21
    Sonia Abeloos
    Period: 1876 - 1969

    “Portret van een man”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Schade aan het doek.

    "Portrait d'homme". Huile sur toile. Signé. Dommages à la toile.
    No longer available
    Online only
    Dim. 54 x 43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #291
    Fez.

    “Skyline en schepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.

    “Skyline et navires”. Huile sur toile. Signée et datée 1969.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Online-Only 28 Maart 2022

Op Maandag 28 maart wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday March 28th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

28 March 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 March 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More