Similar lots by type
-
#129Een lot tin, bestaande uit vier maatbekers, een klein schoteltje en twee klepkannen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#80Een Aziatisch kortzwaard met een gebeeldhouwde schede en handvat.
No longer availableOnline onlyDim. l: 66 cmEstimate: € 25 / 35 -
#131Een lot tin, bestaande uit een terrine met schaal, een kannetje, een bonbonnière, twee art nouveau vide-poches en een paar kandelaars. We voege er een kannetje, een fotokadertje en een servethouder van verzilverd metaal aan toe.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#155Een lot van vier prenten met betrekking tot snooker en biljart.
Un lot de quatre images en relation avec le snooker et le billard.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#92Een Boeddhistisch tafereel op zijde.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#232“Titan”. Een modelboot met elektromotor.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#24Twee kleine bustes van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, omstreeks 1900.
Deux petits bustes en ivoire sculpté. Travail africain vers 1900.No longer availableOnline onlyDim. H. 12 & 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#10Een paar handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
Une paire de carpettes orientales en laine faites main.No longer availableOnline onlyDim. 120 x 84 & 90 x 62 cmEstimate: € 40 / 50 -
#151W. Farynhor“Italiaans bergmeer”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd. In mahoniehouten kaders.
“Lac de montagne italien”. Deux aquarelles sur papier. Signées. Dans des cadres en acajou.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#322209 S Electronic PhilipsEen vintage automatische platenspeler met riemaandrijving. Werkende staat, maar aandrijfriem en stroomkabel (universele standaard) manco. 1974.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#145Een Franstalig sprookjesalbum, uitgegeven door ‘Les grands magasins de la Bourse’.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#157Leopold Van Esbroeck“Profiel van een man.” Bronzen plaquette. Gesigneerd.
“Profile d’un homme”. Une plaquette en bronze. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#17Een tuinvaas van groen gepatineerd gietijzer. Onderdelen los.
Jardinière en fonte à patine verte. En parties amovibles.No longer availableOnline onlyDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#103Veertien boeken uit de reeks “Bestemming in beeld”: Val de Loire I & II, De Griekse eilanden, Schotland, De Canarische eilanden, De Provence en de Camargue, Beieren, Languedoc-Roussillon, Corsica, Tirol, Capri, Sorrento en de Golf van Salerno, Bretagne, Ijsland & Antarctica. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘90.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#244Peter Bolfs“Boslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage forestier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 76 x 95 cmEstimate: € 40 / 60

