No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#80Een Aziatisch kortzwaard met een gebeeldhouwde schede en handvat.
No longer availableOnline onlyDim. l: 66 cmEstimate: € 25 / 35 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25
#81Een reproductie van een wandtapijt met een jachtscène.
No longer availableOnline onlyDim. 99 x 54 cmEstimate: € 20 / 30 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#207Een herdruk van een oude kaart van Zeeland.
No longer availableOnline onlyDim. 70 x 60 cmEstimate: € 50 / 70 -
#310Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972“De citadel”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd in de plaat.
”La citadelle”. Une gravure sur bois. Monogrammée dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 & 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#165Albert Van Dyck“Dreef”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Allée”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 37 cmEstimate: € 120 / 200 -
#246Piet JacobsPeriod: °1934“Moeder en kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#35Yashika T3Een compactcamera op batterijen. In tasje.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#24Twee kleine bustes van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, omstreeks 1900.
Deux petits bustes en ivoire sculpté. Travail africain vers 1900.No longer availableOnline onlyDim. H. 12 & 9 cmEstimate: € 40 / 60