Similar lots by type
-
#131Een lot tin, bestaande uit een terrine met schaal, een kannetje, een bonbonnière, twee art nouveau vide-poches en een paar kandelaars. We voege er een kannetje, een fotokadertje en een servethouder van verzilverd metaal aan toe.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#129Een lot tin, bestaande uit vier maatbekers, een klein schoteltje en twee klepkannen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#80Een Aziatisch kortzwaard met een gebeeldhouwde schede en handvat.
No longer availableOnline onlyDim. l: 66 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#325Twee draken van kunststof, waarbij één als wandlamp. Beide met beschadigde vleugel.
No longer availableOnline onlyDim. h: 67 & 54 cmEstimate: € 30 / 50 -
#71Mouzin Lecat & Cie., NimyEen theeserviesje van meerkleurig aardewerk met een reliëfdecor van bloemen en vogels.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 40 -
#50Een lot van vijf verschillende asbakken van geslepen kleurloos kristal, waarbij één van Val St. Lambert.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#320Een sierschaal en een vaasje van meerkleurig aardewerk van Rouen. XIXe eeuw. Schilfers.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#316Twee kandelaars en een coupe van kleurloos en deels gesatineerd kleurloos glas.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 21 cm, h: 23 cmEstimate: € 25 / 40 -
#321WestinghouseEen verrekijker uit 1943 in lederen tas.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#187Etienne Hellinckx“Zeilboten op het meer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1987.
“Voilier sur le lac”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1987.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 17 cmEstimate: € 40 / 80 -
#305“Zeilboten op ruwe zee”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 20 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#86GloriaEen polychroom en verguld handgeschilderd mokkaservies met Napoleon decor. Gemerkt. Letsel aan het suikerpotje en aan de voet van de mokkapo.
Un service à moka, peint à la main, décor Napoléon. Petits dégâts au sucrier et à la base du pot à moka.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#311Een schaakspel in houten kistje met inlegwerk van diverse houtsoorten en been.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#202Raoul Servais“Taxandria”. Een litho uitgegeven naar aanleiding van de langspeeltekenfilm. Gesigneerd en genummerd 87/999.
“Taxandria”. Une litho éditée suite au lancement du film. Signée et numérotée 87/999.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#177J. Dekoster“Binnenerf”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘59.
“Cour intérieure”. Huile sur toile. Signée et datée 1959.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 34 cmEstimate: € 40 / 80

