Similar lots by type
-
#284
Een vintage design vaasje in glaspasta. Klein barstje in bovenrand.
-
#110
Een handbeschilderde vaas in opalineglas.
A hand-painted vase in opaline glass. -
#106Brevet
Een lot van 7 dessert -coupes met verzilverde voet. Onderaan gemerkt.
A lot of 7 dessert coupe glasses with silver-plated base. Marked at the bottom. -
#201
Een decoratieve set in koper bestaande uit een dienblad met karaf en 6 glazen.
A decorative set in copper consisting of a tray with a decanter and 6 glasses. -
#37
Een meerkleurig glazen mandjes vaas in stretch art.
A multicolored glass basket vase in stretch art. -
#238
Een persglazen kandelaar met een vis in frostglass. De losse coupe bovenaan heeft schilfers.
A pressed glass candlestick with a fish in frost glass. The detachable cup on top has flake damage. -
#45
Een vintage meerkleurig Murano glazen beeldje van een abstracte vis.
A vintage multicolored Murano glass sculpture of an abstract fish. -
#39
Een meerkleurig glazen vaasje.
A multicolored glass vase. -
#86Lempereur & Bernard
Een koperen olielamp. Bovenaan gemerkt L&B.
A copper oil lamp. Marked at the top with L&B. -
#104Ifoco
Een vintage verrekijker in lederen doos. Gemerkt Ifoco, 7x50 Field 7.1.
A vintage binoculars in leather case. Marked Ifoco, 7x50 Field 7.1. -
#94
Een oude glazen stolp met een gebroken plaasteren heiligenbeeld op houten sokkel.
An old glass dome with a broken plaster religious statue on a wooden base. -
#105
Een stel art-deco fotohouders in marmer en glas.
A pair of art deco photo holders in marble and glass. -
#214
Een glazen stolp met houten voet.
A glass dome with a wooden base. -
#283Cheadleshire
Een modern wandklokje met holografisch ruitertafereel.
-
#132
Een lot van 2 oude weegschalen en een blokje met glazen gewichtjes.
A lot of 2 old scales and a block with glass weights. -
#261
Een gefineerd houten bijzettafeltje op wieltjes, met ovalen tafelblad en glazen plaat.
A veneered wooden side table on wheels, with an oval tabletop and a glass panel. -
#36
Een vintage design vaas met organische vorm. Vermoedelijk Murano.
A vintage design vase with an organic shape. Presumably Murano. -
#47
Een vintage Chinees gesculpeerd diorama met landschapsdecor. In zwart gelakt houten kader met glas.
A vintage Chinese sculpted diorama with landscape decor. In a black lacquered wooden frame with glass. -
#180
Een paar bronzen olielampen, 19e eeuw. Verschillende bolglazen en 1 vulglaasje binnenin manco.
A pair of bronze oil lamps, 19th century. Various spherical glass shades and 1 missing filling glass inside. -
#157
Een lot van 3 karafjes in blauw glas, zg. Bristol Blue genoemd. bij 1 karafje ontbreekt de stop.
A lot of 3 carafes in blue glass, called Bristol Blue. 1 carafe is missing its stopper. -
#216
Een paar verzilverde fotokaders.
A pair of silver-plated photo frames. -
#135Junghans
Een antieke tafelklok met houten gesculpteerde omkasting. Gemerkt in de emaille wijzerplaat, dewelke gecraqueleerd.
An antique table clock with a wooden sculpted casing. Marked on the enamel dial, which is crackled. -
#143
Een vintage Murano glaspasta schaal in groen en amber.
A vintage Murano glass paste bowl in green and amber. -
#270
Een messing luchter met melkglazen kapjes en 6 lichtpunten.
Other lots in this auction
-
#116
Een groen porseleinen mandje met bloemendecor.
A green porcelain basket with floral decoration. -
#32
Een gevarieerd lot etnisch materiaal bestaande uit een houten kippen masker, een Afrikaans masker in hout en een polychroom Afrikaans beeldje in aluminium.
A varied lot of ethnic items consisting of a wooden chicken mask, an African wooden mask, and a polychrome African figurine in aluminum. -
#249
Een balustervaas van veelkleurig Chinees porselein met een Canton decor.
A baluster vase of multi-colored Chinese porcelain with Canton decoration. -
#255
Een vaas van Chinees porselein met een decor van spelende kinderen. Gebarsten aan de hals.
A vase of Chinese porcelain with a decoration of playing children. Cracked at the neck. -
#53Christian Defays
“Gemaskerde man”. Een gesculpteerd, vergulde buste op stenen voet. Verso gesigneerd. Enkele schilfers.
"Masked man." A sculpted, gilded bust on a stone base. Signed on the back. Some minor chips. -
#75
Een Imari bord met gelobde rand.
An Imari plate with scalloped edge. -
#223
Een gesculpteerd massief houten beeld van Petrus. Bruin geverfd.
A sculpted solid wooden statue of Saint Peter. Painted brown. -
#154
Een gesculpteerd kristalglazen vaas met geometrische patronen. Schilfer en barst onderaan.
A sculpted crystal glass vase with geometric patterns. Flake and crack at the bottom. -
#162
Een tafellampje gemonteerd op een afgeslepen oud Chinees vaasje.
A table lamp mounted on a cut old Chinese vase. -
#196
Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
A South American carved wooden sculpture of a carrier. -
#194
Een polychroom kunststoffen beeld van een engel met viool.
A polychrome plastic sculpture of an angel with a violin. -
#254
Een Chinese aardewerken vaas gedecoreerd met yin yang tekens, vlinders, planten en figuren.
A Chinese earthenware vase decorated with yin yang symbols, butterflies, plants, and figures.