Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.

Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.

Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.
Online only
Dim. Ø: 13 - 21 cm
SKU: 2405210115.
Categories: Aziatisch, Online Only, Porselein.
Auction day: 24 May 2021 22:00
Catalogue #115
Estimate: € 30 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #262

    Een sober meubel in Louis-Philippestijl met twee panelen en een lade.

    Un meuble sobre de style Louis-Philippe à deux panneaux et un tiroir.
    No longer available
    Online only
    Dim. 132 x 107 x 43 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #216

    “Jongetje met bal”. Een met brons bekleed beeldje naar een werk van Aureli. Gebarsten.

    “Garçon au ballon”. Statuette recouverte de bronze d’après Aurili.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #123

    Een siervaasje en een theepot van Satsuma-aardewerk. De theepot gemerkt onderaan.

    Un vase décoratif et une théière en faïence de Satsuma. La théière marquée en bas.15
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 & 25 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #210

    Een tafellamp met glazen kapje en met voet van hout en messing. Op elektriciteit gemonteerd.

    Lampe de table avec abat-jour en verre et base en bois et laiton. Montage électrique.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #166

    Een lot messing, bestaande uit een kruisbeeld en een kandelaar met domper.

    Un lot en laiton composé d'un crucifix et d'un chandelier avec un mouchoir.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 & 21 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #223

    Een paar messingen kandelaars.

    Une paire de bougeoirs en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #145

    Een schaaltje van geslepen kleurloos Boheems kristal.

    Un bol de cristal de Bohême incolore taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 14 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #239

    Een lot speelgoed met een geuten spaarvarken een metalen werkende autobaan en autootjes en vrachtwagens.

    Un lot de jouets avec une tirelire, une autoroute de travail du métal et des voitures et des camions.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #263

    Een kleine commode met drie laden in transitionstijl.

    Une petite commode avec trois tiroirs de style transitionnel.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 42 x 86 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #143

    Een vintage magazinerekje van kleurloos plexiglas.

    Un porte-revues vintage en plexiglas incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #133

    Een duivenkooi van wit porselein. Kleine letsels en één duif manco.

    Une cage à pigeon en porcelaine blanche. Dégâts mineurs et un pigeon manquant.
    No longer available
    Online only
    Dim. 51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #153

    Een Hongaars messingen kolenstrijkijzer.

    Un fer hongrois en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24,5 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #282

    Een lot van acht stuks polychroom biscuit.

    Un lot de huit biscuits polychromes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 - 19 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #229
    Studio Steinböck, Austria

    Een bolvormig dekselpotje en een diepe sierschotel van geëmailleerd messing, versierd met meerkleurig en verguld bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Un pot à couvercle sphérique et un plat décoratif profond en laiton émaillé, décoré d'un décor floral multicolore et doré. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 10 & 24 cm
    Estimate: € 16 / 25
  • #80

    Een eikenhouten koffer met smeedijzeren hengsels.

    Un coffre en chêne avec des poignées en fer forgé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 58 x 125 x 46 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #240
    Märklin

    Een lot modelbouwtreintjes, bestaande uit een set met locomotiefje met tender en vier goederenwagons, een lot rails met transformator en drie personenwagens in doosjes.

    Un lot de trains miniatures, composé d'un ensemble avec une locomotive avec annexe et quatre wagons de fret, un lot de rails avec transformateur et trois voitures voyageurs dans des caisses.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #100

    Een draagbaar houten plooitafeltje.

    Une table pliante portable en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. 54 x 56 x 36 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #276
    Bernraad, Holland

    Een paar warmhoudbordjes voor kinderen.

    Une paire d’assiettes chauffantes pour enfants.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 19 cmØ
    Estimate: € 15 / 20
  • #157

    Een verzilverd metalen waterkan.

    Un pichet à eau en métal argenté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #120

    Een presenteerkastje met diverse knopen.

    Un meuble de présentation avec différents noeuds.
    No longer available
    Online only
    Dim. 52 x 52 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #226
    Hamilton

    Een Zwitsers reiswekkertje in origineeld doosje.

    Un réveil de voyage suisse dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #188

    Een grote kruik van geglazuurd aardewerk. West-Duitsland. Onderaan gemerkt.

    Une grande cruche en terre cuite émaillée. Allemagne de l'Ouest. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #109

    Een messingen kerkkandelaar. Schade.

    Un chandelier d'église en laiton. Dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 97 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #160

    “Een bronzen medaille van het “Syndicat d’Initiative de Nantes et de la région”. Ontwerp van Victor Dautel. In etui.

    Une médaille de bronze du Syndicat d'Initiative de Nantes et de la région. Design de Victor Dautel. Dans un étui.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 6,5 cm
    Estimate: € 20 / 25

Other lots in this auction

  • #104
    Freddy Van Dyck

    “Zittende knaap”. Potlood op papier. Gesigneerd.

    “Garçon assis”. Crayon sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33 x 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #31

    Een Venetiaanse luchter met acht armen, versierd met geslepen kristallen pendeloques. Twee armen gebroken.

    Un lustre vénitien à huit bras, décoré de pendeloques en cristal taillé. Deux bras cassés.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #271

    “Compositie.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    ”Composition”. Huile sur toile. Signature illisible.
    No longer available
    Online only
    Dim. 69 x 79 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #177
    Royal Schwabap

    Een driedelig kaststel van porselein, versierd met meerkleurig decor van koppels tussen bloemen. Onderaan gemerkt.

    Garniture en porcelaine trois pièces, décorée d'un décor multicolore de couples parmi les fleurs. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 & 35 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #274
    Rika Loyens

    “Vrouwenportretten”. Drie aquarelstudies op papier. Gesigneerd 1994, 1995 & 1996.

    ”Portraits de femmes”. Trois études aquarelles sur papier. Signé 1994, 1995 et 1996.
    No longer available
    Online only
    Dim. 44 x 34 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #76

    Een zwartgelakte Chinees aardewerken vaas naar XVIIe eeuws voorbeeld.

    Un vase en faïence de Chine laqué noir d'après l'exemple du 17ème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #266

    Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.

    Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 225, 156 & 56 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #37

    Een kandelaar en een olielampje van messing, beide gemonteerd als lampenvoet.

    Un candélabre et une lampe à huile en laiton, tout deux en pieds de lampes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 & 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #295

    Drie reproducties naar Rembrandt, Baksteen en Cooper.

    Trois reproductions d’après Rembrandt, Baksteen et Cooper.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #7

    Een paar kandelaars van gepolychromeerd composiet, gedragen door engelen.

    Une paire de bougeoirs composites polychromes portés par des anges.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #288
    Henri Koetser
    Period: 1878 - 1952

    “Boer aan een schuur”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”fermier et étable”. Une eau-forte. Signée hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #87

    “Molenaar”. Olieverf op paneel. Vroeg XIXe eeuw.

    “Meunier”. Huile sur panneau. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19 x 16 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Online-Only veiling van 24 mei 2021

Op Maandag 24 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday May 24th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

24 May 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More