Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van zes gebeeldhuwd Afrikaans ebbenhouten beelden.

Een lot van zes gebeeldhouwd Afrikaans ebbenhouten beelden.

Un lot de six statues africaines en ébène sculpté.
Online only
Dim. h: 20 - 48 cm
SKU: 2510210240.
Categories: Afrikaans, Beeld, Hout.
Auction day: 25 October 2021 22:00
Catalogue #240
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #84

    Een gesculpteerde houten beker. Kuba, D. R. Congo.

    Une tasse en bois sculpté. Kuba, R.D. Congo.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #4

    Een paar houten olifantjes. Afrikaans werk. Schade aan de slagtandjes.

    Paire d’éléphants en bois. Travail africain. Dommages aux défenses.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #89

    Een houten fruitschotel met uitgestoken decor. Pools werk.

    Un plateau de fruits en bois à décor sculpté. Travail polonais.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 39,5 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #291
    Geo Lefèvre
    Period: 1876 - 1953

    Een wandversiering met met gesculpteerd decor van wilde kastanjes en bladeren.

    Une décoration murale avec un décor sculpté de châtaignes sauvages et de feuilles.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 59 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #275

    Twee verschillende gesculpteerde houten consoles, waarbij één gedragen door een vogel.

    Deux consoles différentes en bois sculpté, dont une portée par un oiseau.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 33 & 47 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #34

    Een paar Chinese personages in kunststof.

    Quelques caractères chinois en plastique.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 48 & 51 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #69

    Drie beeldjes van meerkleurig biscuit (één beschadigd) en een gegoten plaasteren herdertje.

    Trois figurines en biscuit multicolores (dont une endommagée) et un berger en plâtre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 - 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #95

    Een roodgelakt Chinees houten meubelpaneeltje met uitgestoken en vergulde personages.

    Un panneau de meuble chinois en bois laqué rouge avec des personnages sculptés et dorés.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x 51 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #194

    Een Congolees handwerk met een voorstelling van een haan.

    Ouvrage congolaise.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #181
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #279

    Twee langgerekte Afrikaanse houten voorouderbeelden. Op houten voet.

    Deux statues africaines allongées d’ancêtres en bois. Sur socle en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 148 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #111

    Drie gebeeldhouwde Afrikaanse beeldjes. Eén voetje gerestaureerd.

    Trois figurines africaines sculptées. Un pied restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 & 36 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #57

    Twee schalen van geslepen kleurloos Boheems kristal.

    Deux bols en cristal de Bohême incolore taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 19 & 25 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #213
    Vlaamse School

    “Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    “Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 56 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #293

    Een vijfarmige tafellamp met verchroomde voet en de lichtpunten versierd met geslepen rookbruin kristallen pendeloques.

    Une lampe de table à cinq bras avec une base chromée et les points lumineux décorés de pendeloques en cristal brun fumé taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #184

    “Tortelduiven” & “Labrador”. Twee porseleinen beeldjes, waarbij het eerste gemerkt van Lladro.

    Tourterelles & Labrador . Deux figurines en porcelaine, la première marquée de Lladro.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 - 19 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #59

    “Rozen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.

    “Roses”. Aquarelle sur papier. Sans signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 34 x 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #32

    Een maanvormig flesje van gesatineerd amberkleurig glas.

    Une bouteille en forme de lune en verre ambré satiné.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #6

    “Jongen met hond” & “Meisje met schaap”. Twee meerkleurig porseleinen beeldjes.

    Garçon avec chien et Fille avec mouton . Deux figurines en porcelaine multicolores.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #94

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Niet gemerkt. Beschadiging onderaan.

    Un vase en cristal incolore taillé. Non marqué. Dommage au fond.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #192

    “Stilleven met appels en appelsienen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux pommes et oranges” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #125

    “Compositie” & “Straatzicht”. Twee grafische werken.

    ”Composition” & “Scène de rue”. Deux oeuvres graphiques.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 40 en 22 x 20 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #301
    Parker, Cross e.a.

    Drie verschillende pennen van plaqué d’or.

    Trois stylos Plaqué d'or différents.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
  • #14

    Een lot van drie gekleurde Muranoglazen diertjes, bestaande uit een haan (Kam beschadigd), een zeepaardje en een dolfijn.

    Lot de trois animaux en verre de Murano coloré, composé d'un coq (peigne abîmé), d'un hippocampe et d'un dauphin.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 - 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Online Only verkoop 25 Oktober 2021

Op Maandag 25 oktober wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.


On Monday October 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

25 October 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More