Similar lots by type
-
#46The Leonardo Collection“New tricks”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm -
#37The Leonardo Collection“Send in the clowns”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars op houten voetstuk. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 32,5 cm -
#36The Leonardo Collection“Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt. 1997.
No longer availableOnline only -
#54Drie verschillende clowns van meerkleurig kunsthars.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16, 18 & 20 cm -
#57R R CollectionDrie clowns van meerkleuirg kunsthars. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 & 20 cm -
#42The Leonardo Collection“Straatmuzikant”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars op houten voetstuk. Gemerkt en in doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm -
#65Goebel, Germany“Luigi” & “Bozo”. Twee clowns van meerkleurig biscuit uit de reeks “Happy clowns”. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9,5 & 13 cm -
#49The Leonardo Collection“Thoughts of a clown”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. l: 25,5 cm -
#38The Leonardo Collection“Circus comes to town”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt en in originele doos. 2002.
No longer availableOnline onlyDim. h: 38,5 cm -
#51R R CollectionTwee clowns van meerkleuirg kunsthars. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 & 16 cm -
#64Twee clowns van meerkleurig kunsthars.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 13 cm -
#58Goebel, Germany“Franz” & “Leon”. Drie clowns van meerkleurig biscuit uit de reeks ‘Happy Clowns’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 & 15,5 cmEstimate: € 15 / 30 -
#21The Leonardo Collection“Send in the clowns”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars op houten voetstuk. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 32,5 cm -
#60Twee clowns van gepolychromeerd kunststof.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 & 28 cm -
#63“De kaarttruck” & “De trompetist”. Twee clowns van meerkleurig kunststof op een bankje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cm -
#66Een lot van negen clowns met porseleinen handjes en hoofdje, waarbij vier met muziekje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 35 cm -
#61Goebel, Germany“Lukas”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars uit de reeks ‘Happy Clowns’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#43The Leonardo Collection“Coco the clown”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cm -
#44The Leonardo Collection“Serenade”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm -
#62Goebel, Germany“Bonzo” & “René” & “Piff und Paff”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks ‘Happy Clowns’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 16,5 cm -
#68Goebel, Germany“De trompetist”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars uit de reeks ‘Happy Clowns’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cmEstimate: € 25 / 40 -
#70Twee gepolychromeerd gipsen clownsbeeldjes en twee bordjes met “Welkom” en “Tot ziens”.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cm & 33 x 28 cm -
#59Goebel, Germany“Bopov” & “August” & “August II”. Drie clowns van meerkleurig biscuit uit de reeks ‘Happy Clowns’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 12 cm -
#33Een lot van zeven verschillende kleine clowns van meerkleurig kunsthars.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 11,5 cm
Other lots in this auction
-
#47The Leonardo Collection“Don’t let go”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19,5 cm -
#29NAO by Lladro“Clown met paraplu”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cm -
#48The Leonardo Collection“New tricks”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm -
#39The Leonardo Collection“Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm -
#67Fiore“Golfino in the bunker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Golfino dans le bunker”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#40“Pierrot met mandoline”. Een meerkleurig plaasteren beeld naar een werk van Friedrich Schild. Begin XXe eeuw.
Pierrot avec mandoline. Une statue en plâtre multicolore d'après une œuvre de Friedrich Schild. Début du 20e siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#22Gilde Clowns - Comedy Collection“Dierenvriend”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cm -
#25Gilde Clowns - Comedy Collection“De fotograaf”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#9Gilde Clowns - Comedy Collection“Wandelaar”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline only -
#11Gilde Clowns - Comedy Collection“De verliezer” & “De winnaar”. Een paar beeldjse van gepolychromeerd kunsthars. Beide gemerkt en originele dozen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8 cm -
#17Gilde Clowns - Comedy Collection“Egelvriend”, “Vogelvriend” & “Pauzevriend”. Drie beeldjes van gepolychromeerd kunsthars. Allen gemerkt onderaan en in originele dozen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14,5 & 16 cmEstimate: € 60 / 120 -
#15Gilde Clowns - Comedy Collection“Grote en kleine hartenbreker”. Twee beeldjes van gepolychromeerd kunsthars. Beide gemerkt en in originele doosjes.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5,5 & 10 cm

