Other lots in this auction
-
#26
Een lot van negentien boeken van Marnix Gyssen, waarbij één eerste druk en één gesigneerd.
Un lot de dix-neuf livres de Marnix Gyssen, une édition originale et une signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 25/35 -
#5
Een lot kunstboeken:- “10.000 schilderijen, tekeningen en aquarellen”. (Overzicht veilingopbrengsten) Ed. SDU. ‘S Gravenhage, 1992. In twee delen.- “Handboek voor het resaureren van schilderijen”. Knut Nicolaus. Ed. Könemann, 1999. “Rembrandt, de mester en zijn werkplaats”. Ed. Rijksmuseum Amsterdam - Waanders. Zwolle, 1992. - “Andreas Schelfhout”. Willem Laanstra. Rokin Art Press. Amsterdam, 1995.- “De Haagse school”. 1983.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#50
Een lot van vier kunstboeken:- “Luc Vandevelde”- “Guy Van den Bulcke”- “Distel”- “Vier uit de Antwerpse polder”
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 € -
#40
Vier diverse boeken. R. Steensma, “Verbeeld vertrouwen, de mens tussen kruishout en doodskop”. Ed. Busch & Keuning, Baarn 1975. “Die Goldene Palette, Tausend Jahre Malerei in Deutschland, Österreich und der Schweiz”. Ed. Deutscher Bücherbund, Stuttgart-Hamburg 1968. E. Elaut, “Jozef Posenaer, Meester van het Licht”. Ed. Gitschotelbuurschap Borgerhout 2011. G. Debuigne, “Larousse Wijn Encyclopedie”. Ed. Heideland-Orbis Hasselt 1978.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25/35 -
#21
Een lot boeken:- “Met passer en penseel. Brussel in het oude Hertogdom Brabant in beeld”. Ed. Dexia & Koniklijke museau voor schone kunsten van België. La Renaissance du livre. Charleroi, 2000.- “Atlas der atlassen”. Philip Allen. Ed. Brepols. Turnhout, 1993. - “Schepping in beelden - Niel Steenbergen”. Wouter van der Kam. Ed. De Geus, 1999.- “Romaanse stijl”. Xavier Barral i Altet. Ed. Taschen, 2001.- “Meubeldesign van de 20ste eeuw”. Sembach, Leuthäuser & Gössel. Ed. Taschen/Librero, 198(..)
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#8
Vier boeken met betrekking tot Turner:- “Turner in his time”. Andrew Wilton. Ed. Thames and Hudson, 1987.- “Turner”. William Gaunt. Ed. Encyclopaedica Britannica. Londen, 1972.- “The art of J.M.W. Turner”. David Layney Brown. Eagle Editions, 2001.- “Turner”. John Walker. Ed. Ars Mundi, 1885.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 € -
#15
Louis Figuier. “Les Merveilles de la Science”. 4 delen. Ed. Furne, Jouvet & Cie, Paris, 1867-1870. In-4°, mooie staat. Talrijke afbeeldingen in de tekst.
Louis Figuier. “Les Merveilles de la Science”. 4 vol. Ed. Furne, Jouvet & Cie, Paris, 1867-1870. In-4°, bon état. Nombreuses illustrations dans le texte.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 200/300 -
#28
“La Grande Guerre”, 2 delen & “L’épopée Belge dans la Grande Guerre”. Ed. Aristide Quillet. Parijs, 1938.
La Grande Guerre, 2 parties & L'épopée Belge dans la Grande Guerre. Ed. Aristide Quillet. Paris, 1938.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 60/80 -
#37
Een groot en gevarieerd lot boeken met betrekking tot kunst en cultuur, alsook een kalender met kunstfoto’s en twee uitgaves van Rien Poortvliet en van Stijn Streuvels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 € -
#20
“De Litanie van Onze Lieve Vrouw”. Illustraties Alfred Ost, tekst L. Uten S.J., Muziek Arthur Meulemans. Ed. Lannoo, Tielt 1944. In-folio, genummerd op 1000. Goede staat, met huls en stofwikkel.Bijgevoegd een tentoonstellingscatalogus uit 1995, een uitgave “Alfred Ost in Nederland” en een uitgave n.a.v. de retrospectieve te Hasselt in 1968.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 € -
#12
Een lot chromo-albums:- “’s Lands glorie”. Ed. Historia. Delen I, II (2x), III (2x), IV (2x), V & VI (2x).- “De Vlaamse schilderkunst”. Ed. Artis. Twee delen (XVe en XVIe eeuw & XVIIe eeuw).- “Tussen Maas en Schelde”. Ed. Veen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#32
“Michelangelo Mappe”. Vijf mappen met gravures. Bijgevoegd twee kaften met reproducties van werken van Linnig.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €