Een lot van zes kunstboeken:- “Het impressionisme - De kunstenaars en hun werk”. Bernard Denvir. Ed. Zuid Boekproducties. Lisse, 1992. (NL)- “Claude Monet”. Charles F. Stuckey. Ed. Könemann. Keulen, 1985. (ENG)- “Monet”. Yvon Taillandier. Ed. Bonfini Press. Bergamo, 1987. (ENG)- “De tuinen van Renoir”. Derek Fell. Ed. J.H. Gottmer. Haarlem, 1992. (NL)-  “Post-impressionisme”. Thomas Parsons & Iain Gale. Ed. Zuid Boekproducties. Lisse, 1993. (NL)- “P. Cezanne - In Paris and Ile-de-France”. Denis Coutagne. Ed. Crès. Marseille, 2001. (ENG)

Een lot van zes kunstboeken: - “Het impressionisme - De kunstenaars en hun werk”. Bernard Denvir. Ed. Zuid Boekproducties. Lisse, 1992. (NL) - “Claude Monet”. Charles F. Stuckey. Ed. Könemann. Keulen, 1985. (ENG) - “Monet”. Yvon Taillandier. Ed. Bonfini Press. Bergamo, 1987. (ENG) - “De tuinen van Renoir”. Derek Fell. Ed. J.H. Gottmer. Haarlem, 1992. (NL) - “Post-impressionisme”. Thomas Parsons & Iain Gale. Ed. Zuid Boekproducties. Lisse, 1993. (NL) - “P. Cezanne - In Paris and Ile-de-France”. Denis Coutagne. Ed. Crès. Marseille, 2001. (ENG)

Online only
SKU: 2704220004.
Auction day: 26 April 2022 18:30
Catalogue #4

  • #20

    “De Litanie van Onze Lieve Vrouw”. Illustraties Alfred Ost, tekst L. Uten S.J., Muziek Arthur Meulemans. Ed. Lannoo, Tielt 1944. In-folio, genummerd op 1000. Goede staat, met huls en stofwikkel. Bijgevoegd een tentoonstellingscatalogus uit 1995, een uitgave “Alfred Ost in Nederland” en een uitgave n.a.v. de retrospectieve te Hasselt in 1968.

    Online only
  • #18

    Een lot van tien kunstboeken: - “In het atelier van den schilder”. Henri H. V. Calker. Ed. A.J.G. Strengholt’s, Amsterdam. - “De school van Barbizon Franse meesters van de 19de eeuw”. Red. John Sillevis en Hans Kraan. Den Haag, 1986. - “Otto B. de Kat - Leven en werk”. Westerink, Goedings & Van Run. Ed. Thoth. Bussum, 2002. - “Collectie Singer, schilderijen”. Singer Museum. Ed. Waanders. Zwolle, 2002. - “De kroniek van het impressionisme”. Bernard Denvir. Ed. H.J.W. Brecht. Haarlem, 1993. - “Ee(..)

    Online only
  • #46

    Online only
    Estimate: € 35 / 50
  • #19

    Een lot van vijf boeken: - “Algemeene geschiedenis des vaderlands - Tweede deel, van het jaar 900 tot 1581 na Christus”. Dr. J. P. Arend. Ed. J. F. Schleijer. Amsterdam, 1846. - “De woonderen van het heelal”. In twee delen. Ed. De Nederlandsche boekhandel, Antwerpen. - “Provinciaal blad van Noord-Braband over 1842. Gebundeld in twee banden. Ed. E. Lion en Zonen. ‘s Hertogenbosch, 1843.

    Online only
  • #45

    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #38

    Online only
    Estimate: € 45 / 60
  • #8

    Vier boeken met betrekking tot Turner: - “Turner in his time”. Andrew Wilton. Ed. Thames and Hudson, 1987. - “Turner”. William Gaunt. Ed. Encyclopaedica Britannica. Londen, 1972. - “The art of J.M.W. Turner”. David Layney Brown. Eagle Editions, 2001. - “Turner”. John Walker. Ed. Ars Mundi, 1885.

    Online only
  • #7

    Een lot van zeven kunstboeken: - “Rembrandt, zijn leven, zijn werk, zijn tijd”. B. Haak. Ed. Nederlandsche boekenclub, ‘s Gravenhage. - “Alle etsen van Rembrandt, afgebeeld op ware grootte”. Ed. Gary Schwartz. Maarssen, 1977. - “Rembrandt”. Froukje Hoekstra. Ed. Koninklijke Smeets Offset. Weert, 1993. - “Rembrandt, tekeningen”. Bob Haak. Ed. Meulenhof/ Landshoff. Amsterdam, 1985. - “Rembrand en zijn tijd”. Uitgave ven het Paleis voor Schone Kunsten Brussel naar aanleiding van Europalia 71. Ed. C(..)

    Online only
  • #1

    Een lot van tien uitgaven met betrekking tot schilderkunst: - Kunst van Almtamira tot heden - Gerard Baksteen - Prosper de Troyer - De Molse school - De polder op koper - Ambert de Vree - Henri De Braeckeleer - Jan Frans de Boever - Albert van Dijck - Met de Dulle Griet op stap - De Antwerpse marineschilders.

    Online only
  • #26

    Un lot de dix-neuf livres de Marnix Gyssen, une édition originale et une signée.
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #15

    Louis Figuier. “Les Merveilles de la Science”. 4 vol. Ed. Furne, Jouvet & Cie, Paris, 1867-1870. In-4°, bon état. Nombreuses illustrations dans le texte.
    Online only
    Estimate: € 200 / 300
  • #21

    Een lot boeken: - “Met passer en penseel. Brussel in het oude Hertogdom Brabant in beeld”. Ed. Dexia & Koniklijke museau voor schone kunsten van België. La Renaissance du livre. Charleroi, 2000. - “Atlas der atlassen”. Philip Allen. Ed. Brepols. Turnhout, 1993. - “Schepping in beelden - Niel Steenbergen”. Wouter van der Kam. Ed. De Geus, 1999. - “Romaanse stijl”. Xavier Barral i Altet. Ed. Taschen, 2001. - “Meubeldesign van de 20ste eeuw”. Sembach, Leuthäuser & Gössel. Ed. Taschen/Librero, 198(..)

    Online only

Online-Only Boekenveiling 26 April 2022

Op Dinsdag 26 april (18.30) wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.

On Tuesday April 26th (18.30) the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

26 April 2022 18:30