Similar lots by type
-
#29
“Knives of the world”. Jean-Noël Mouret. Magna Books. Leicester, 1994.
Couteaux du monde. Jean-Noël Mouret. Magna Books. Leicester, 1994. En anglais.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25/30 -
#159
“La Bible”. Franstalige uitgave, deel 6, 7, 8 & 9. Parijs, 1890.
La Bible . Edition française, vol. 6, 7, 8 & 9. Paris, 1890.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/50 -
#247
Een lot chromo-albums e.d., waarbij uitgaves van Kwatta, De Beukelaer, Toffee Trefin, Gebr. Veen, Ri-Ri Demaret, Meurisse, enz. Vele uitgaven niet compleet gevuld.
Lot d'albums chromo et autres, dans lesquels des éditions de Kwatta, De Beukelaer, Toffee Trefin, Gebr. Veen, Ri-Ri Demaret, Meurisse, etc. La majorité des éditions ne sont pas complètement remplies.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Estimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#89
Een houten fruitschotel met uitgestoken decor. Pools werk.
Un plateau de fruits en bois à décor sculpté. Travail polonais.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 10/15 -
#174
Een rechthoekige spiegel in lijst van hout en plaaster.
Miroir rectangulaire à cadre e plâtre et bois.No longer availableOnline onlyDim. 81 x 78 cmEstimate: € 25/35 -
#124Lampereur
“Straatzicht te Luik.” Aquarel op karton. Gesigneerd.
”Scène de rue à Liège”. Une aquarelle sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 28 x 19 cmEstimate: € 20/30 -
#48
Een gevarieerd lot losse chromo-prentjes van Jacques, de Beukelaar, Liebig, Côte d’Or & Ri-Ri Demaret.
Un lot varié de tirages chromo individuels de Jacques, de Beukelaar, Liebig, Côte d'Or & Ri-Ri Demaret.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 30/50 -
#285
Een lot van vijf oude kaarten, waarbij vier van België en één van Europa. Drie gevouwen uit 1964.
Un lot de cinq cartes anciennes, dont quatre de la Belgique et une d’Europe. Trois sont pliées, 1964.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 30/40 -
#92
Een divers lot glazen van glas en kristal. Eén Moezelglaasje gebarsten.
Un lot varié de verres en verre et en cristal. Un verre de Moselle est fêlé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/50 -
#293
Een vijfarmige tafellamp met verchroomde voet en de lichtpunten versierd met geslepen rookbruin kristallen pendeloques.
Une lampe de table à cinq bras avec une base chromée et les points lumineux décorés de pendeloques en cristal brun fumé taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 67 cmEstimate: € 60/80 -
#224
Een geglazuurd aardewerken Madonna met kind.
Une Vierge à l'Enfant en faïence émaillée.No longer availableOnline onlyDim. l: 40 cmEstimate: € 20/30 -
#114V.J. Bergh
“Veenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue des fagnes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 37 46 cmEstimate: € 50/80 -
#10
Een lotje van vier verschillende kandelaars, waarbij drie messingen en een zamakken.
Un lot de quatre bougeoirs différents, trois en laiton et un en régule.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 - 26 cmEstimate: € 20/25 -
#288Royal Boch
Een beertje van monochroom wit aardewerk naar ontwerp van Rik Delrue. Onderaan gemerkt.
Un ours en faïence blanche monochrome dessiné par Rik Delrue. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#213Vlaamse School
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 45 cmEstimate: € 100/120